Zpoždění M, špinění a bolesti v podbřišku. Jsem těhotná?

ada80
2. lis 2007

chtěla jsem se zeptat bolí mě v podbříšku jako bych měla dostat menstruaci ale pouze špiním a menses nikde mám od pondělí zpoždění pouze mám jen to špinění tak by mě zajímalo jestli to měla některá z vás a byly jste těhotné. díky za odpovědi

arwens
25. kvě 2010

Ahoj holky,
mohly byste poradit naprosto informacemi neposkvrněné? Už třetí týden mám bolesti v podbřišku, které sílí. Nejhorší je to vleže ráno a večer a taky po vymočení se. Přestože je to teprve dva měsíce, co jsem vynechala antikoncepci, zašla jsem dnes na gyndu. Silné bolesti jsem měla i během prohlídky, taky mám čirý táhlý výtok. Doktor mě poslal na krev a hned mi z výsledků řekl, že nejsem těhotná. Je možné, že bych byla těhotná i přes neg. krev? Jedno ráno mi bylo hodně zle, ale udržela jsem se nezvracet. Bylo by mimoděložní těhotenství poznat z krve? Doktor mi nic moc neřekl, jen ať zítra odpo dojdu na ultrazvuk. Co mám sledovat, abych zjistila, že jsem těhotná? Jak je to s tou teplotou? A něco pro zasmání, ptal se mě jestli jsem měla teplotu, ale až tady jsem zjistila, že je to s tou teplotou bude asi jinak než při chřipce 😀 . Díky moc

veruska007
7. čer 2010

Kamaradka mela vse negativni az do 8.tt, kdyz ji tehotenstvi potvrdili na utz. Ja mela v jednom tehotenstvi negativni testy do 7.tt, ale tehotna jsem byla. Nicmene tehotenstvi v 7.tt skoncilo spontannim potratem - miminko se od zacatku spatne vyvijelo, proto bylo nizke Hcg a i testy vysly negativni. Nicmene do dvou tydnu po potratu jsem otehotnela, ani nevim jak 😵 .

doldol
26. lis 2010

Zdravím všechny těhulky a prosím o radu. Zítra budu ve 24 tt a mám takový problém. V neděli jsem šla na pohotovost s tím, že mám bolesti v podbříšku....Nechali si mě v nemocnici, celou mě probádali, ledviny, močák a konečná diagnóza je kvasinková infekce. Našla jsem si nějaké diskuze na toto téma tady na koníku a vidím, že se příliš nemusím starat, není to nic neobvyklého, navíc u mě už vůbec né, na toto trpím už od puberty. Bohužel mi ale nikdo nepověděl, z čeho mám ty bolesti...Dneska jsem byla u své gynekoložky odevzdat papíry z nemocnice a rovnou jsem si na tu bolest postěžovala a taky nevěděla co to je... Asi bych jí měla víc přiblížit, je to prostě bolest dole v podbříšku, můžu říct ještě níž,jakoby stydká kost...Když sedím,tak je to OK, ale jakmile se chci postavit a začít chodit (nedejbože rychle) tak to prostě dost bolí. Tozn.chodím pomalu jako stará bába,jakmile trochu zrychlím tempo, začne mě tam hrozně píchat...Taky když si chci třeba ve stoje oblíct kalhoty nebo ponožky,tak to nedokážu, bolí mě to.... Doktorka mě vyšetřovala a hrdlo mam v klidu, zavřený.... Vlastně mi nikdo nic extra nenašel...hledala jsem diskuze na podobné téma, ale co jsem našla tak tyhle problémy trápí těhulky spíše na začátku těhotenství, ale v druhém trimestru? Nic jsem nenašla bohužel...mám kamarádku, má rodit každou chvíli a má stejný problém.... Myslíte, že bych mohla předčasně porodit? Nebo ještě lépe potratit? Hrozně se toho bojím.... Začla jsem užívat Magnesii lactici, 2 tablety 3x denně, ale nevím k čemu, děloha mi netvrdne....Prosím poraďte, co si o tom myslíte.... Všem děkuji za názory

verunka90
16. pro 2010

Ahoj holky, jsem v 33. tt a dnes ráno mě začalo pobolívat na pravé straně v podbřišku. Pohyby cítím normálně, žádný výtok ani špinění ani tvrdnutí břicha (na to beru i magnesium). Bolí to jakoby když si hodně zacvičíte a na druhý den vás bolí svaly. Může to být tím jak malý tlačí třeba ručkou nebo že pracují děložní svaly? V pondělí jdu k doktorce na prohlídku, ale jsem z toho trošku nervozní, tak jestli máte někdo zkušenost, budu ráda za názor. Děkuju 🙂

messyna
19. led 2011

ahojky i ja se k vam pridam mam dve carky je to skvely pocit ale kvuli vetsim bolestem v podbrisku me doktorka poslal do nemocnice vyloucit mimodelozni tehotenstvi dnes me pousteji domu ze je se poradku jen ultrazuk na ultrazuku neni poradne videt plod tak se porad bojim

daryl20
28. únor 2011

@messyna Ahojky,poslední menses jsem měla na nový rok,dělala jsem si 3 testy,které byly pozitivní,čárka se zesilovala...podle výpočtů bych měla být už v 8 týdnu,ale v úterý jsem byla u Dr.,dělala mi ultrazvuk...nějaký náznak tam je,ale nepotvrdila těhotenství,ani mimoděložní řekla,že to nebude,krev mi nebrala,i když mohla,bylo by to jistý hned,jestli jo nebo ne...ještě nebylo mimi vidět...možná jsem na začátku,tak 3tt nebo 4tt...prsa plnější,hodně citlivá,pravidělně,můžu říct denně mě píchá v podbříšku,tupá bolest,i v zádech,jako bych to měla dostat.Měla jsem v pátek s přítelem pohlavní styk a pak,když jsem šla na záchod jsem krvácela,muselo to být při tom,hrozně jsem se polekala,ale nic mě nebolelo a další den jen trošku špinění.Dnes dobrý,ale pořád pobolívání v podbříšku.Jsem objednaná 8.3. v úterý,mám donést moč,ale nevím,jestli nezajít hned,mám docela strach,jestli je všechno ok...Myslím,že jsi na začátku těhu a určitě je všechno v pohodě 😉

0101
26. kvě 2011

ahojky holky byl by taky dotaz boli me podbřišku jak bichto mela dostat mesičky mam mit aš 8 nevim coto muže bit boli me prsa

verry
26. kvě 2011

@101 tak to bude ovulace,ne?? 🙂

ambrozie
12. srp 2011

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. MS mám mít až v pondělí, podle kalkulačky na netu (vím, je to jen orientační) jsem měla mít ovulaci 1.8.. Od neděle večera tj. 6DPO mám takové divné tlaky v podbřišku, občas bolest v pravém podbřišku, bedra. Už to trvá 6 dní. Jakmile přijdu z práce a lehnu si tak nic nikde nebolí. Taky jsem děsně K.O.
Je možný že se už konečně zadařilo, ale spíš bych chtěla poradit čím umírnit ten nepříjemný pocit v podbřišku. Cpát se ibalgina nechci. Díky 🙂

zaneta_
11. zář 2011

@martulinkaz Ahoj, nevím, jestli sem ještě chodíš, ale Tvůj příběh je hodně podobný mému. Chtěla jsem se Tě zeptat - bříško Tě bolelo celé? Mě bolí jakoby oba vaječníky, není to vyloženě nesnesitelná bolest, ale cítím je. Navíc špiním třetí den. Jsem po prvním užívání duphastonu na srovnání cyklu a tak si na jednu stranu přeju, aby se menzes rozjela na plno a já měla už konečně pravidelný cyklus, na druhou stranu si říkám, že to je možná špinění na začátku těhu (dnes jsem 32 DC). Je to pitomé - pořád si říkám, že nemá cenu se trápit, ale...... Když se neozveš, nevadí, třeba zareaguje a poradí jiná 🙂 Doufám, že je u Tebe vše v pořádku.

zaneta_
11. zář 2011

..jen dodám, že těhu test jsem si dělala v pátek, tj. 30DC a jasně negativní

mistrakova
11. únor 2012

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli mohu být těhotná když sem to první mesíc měla 5 dní a druhý měsíc sem to nedostala děkuji za odpověd

dlabinecka
11. únor 2012

@mistrakova 😀 😀 co zkusit test?

kacenka1111
11. únor 2012
dlabinecka
11. únor 2012

@kacenka1111 To je zase nějaký drobek frk, že asi? 😀

kacenka1111
11. únor 2012

@dlabinecka Taky jsem si rikala....Pred nedavnem jsem taky narazila na nejaky podobny "hlod" 😀

martyga
29. říj 2012

ahoj holky, tak mam po menstruaci týden, během ni jsem měla pohlavní styk, neměla jsem ji silnou. Teď mě bolí v podbříšku a začala jsem po týdnu špinit. Myslíte, že bych mohla být těhotná, je to týden, co jsem si zkoušela těhu.test a jednom jedna čárka, ale nevím, zda jsem si ho nedělala moc brzo. Nebo mám nějaký zánět, ach jo..

martyga
29. říj 2012

akorát někde říkaji, že ovulace může být i buď na začátku menstruace nebo hned po ní, takže vše je možný. Bolí to když si lehnu, nebo mě to někdy píchne..asi mi trochu bolí i prsa, ale těhu test nic.. mam čekat a udělat si ho za další týden?akorát nevím, zda je u těhotenství i špinění

bebinko
7. led 2013

Ahoj vsem, ja mela zpozdene MS a test jsem si udelala 5 dnu pote a vysli mi oba dva testy pozitivni (nikdy predtim jsem nemela pozitivni) tak jsem si myslela ze mam nejakou nadeji po 4 letech snazeni. Nyni beru euthyrox asi mesic kvuli zvysene hladiny stitne zlazy, tak jsem se chtela zeptat zda nemate zkusenost stim ze to ovlivnuje hcg v tehotenskym testu, protoze jsem byla na gynekologii a tam mi doktor rekl ze to na tehotenstvi nevypada a ze je tam mala cysta, tak mi pichl agolutin na vyvolani menzes a ja sla zklamana domu a celou cestu jsem brecela. Jsem zklamana :((

zuza01
7. led 2013

@bebinko Já taky beru Euthyrox, o tom, že by ovlivňoval test nic nevím, to spíš ta cysta. A otěhotněla jsem až po vyvolávačce 🙂

lmicinkalaska
16. dub 2013

Ahoj mela by dotaz o vykendu sem mela mockrat sex a ted v pondeli sem mela dostat menstruaci a nedostala sem ji a je utery a nic muzu to met opozdene.

samanta2208
16. dub 2013

Ahoj. Ano s největší cca 98% pravděpodobností jen opožděná menstruace. Vzheledem k tomu že přibližně týden před menstruací ti opouští vajíčko vejcovody a tudíž se stává neoplodnitelným. Takže pokud máš pravidelnou menstruaci je to prakticky nemožné aby si byla těhotná. to ti řekne i každý gynekolog. My samy když sem nebrala antikoncepci jsme provozovali sex bez ochrany celý týden před menstruací a nikdy jsem neotěhotněla. Stejné to má i kamarádka praktikují to takhle už několik let.

samanta2208
16. dub 2013

pokud se menstruace nedostaví do příštího týdne do pondělí doporučuji zajít ke gynekologovi.

paja000
1. lis 2013

dobry den chtela bych se zeptat men.sem nedostal.ale mam bolesti jako pred memstruaci test sem si delala a nic tak nevim.muzete my poradit dekuji

jennyska
4. lis 2013

@arwens @paja000 @samanta2208 @lmicinkalaska @zuza01 @bebinko @martyga @kacenka1111 @mistrakova
@zaneta_ @ambrozie @messyna @verunka90 @doldol

Ahoj Maminky 🙂

mohla bych Vás oslovit v souvislosti s Vašemi zkušenostmi s bolestmi v podbříšku a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka? Tu si tady na MK tvoříme všechny, takže vlastně i vy svými zkušenostmi 😉

Tím, že svou zkušenost vložíte na https://www.modrykonik.cz/bolest-v-podbrisku/ pomůžete ostatním těhulkám, které si právě prochází tím stejným a neví, zda je to běžné a nebo jak těhotenství prožívají ostatní těhulky.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji krásný den!
Janča

monca0030
14. kvě 2014

ahoj chci se přidat. Mám 10 dní zpoždění. O mimčo sse vyloženě nesnažíme,ale chtěli bychom druhé,takže si pozor nehlídáme. Vím kdy jsem měla vulaci neboť jsem dva dny před tím byla na gyndě na prohlídce. Očekávala jsem ms a ona nikde. Asi tak 7den mě bolí břicho jako při menstruaci,ale ta nikde.V den kdy jsem ji měla dostat jsem měla výtok občas jako by průhledný výtok. Minulou neděli jsem si dělala test,ten byl negativní. dnes jsem dopoledne tročku špinila,ale opravdu jen lehce. O těhu nejspíš podle mě nepůjde,ale nejsem si jistá. Hodně jsem všude četla,že těhu může být i přesto že test ukázal negativní. Chci počkat do konce víkendu a když to nedostanu tak zkusím druhý test a případně se pro jistotu objednám na kontrolu. Jsem z toho dost zmatená. Nikdy jsem zpoždění neměla tak dlouho max.2 dny. Když jsem si dnes všimla že jsem lehce špinila tak jsem čekala že se ms rozjede boleli mě vaječníky a pak zase nic. pak nebylo od odpoledne zase ani to špinění.

pajuszka
23. čer 2014

@samanta2208 Mám dotaz 12.6 jsem měla styk 18.6.jsem měla dostat menzes a nic se neděje kdy si mám udělat test?
děkuji

kveta1
23. čer 2014

Na testech se píše ,že první vynechaný den menstruace ,ale musí to být alespoň 4týdny od styku,jinak to test nepozná.

kveta1
23. čer 2014

@samanta2208 Tě zklamu,ale není to pravda,otěhotnět se dá kdykoliv ,už kvůli tomu,že každá žena má jinak plodné dny.Říká se,že většinou jsou plodné dny 15dní po menstruaci ,tak 2-3dny.Ale i gynekolog ti řekne,že jsou vyjímky.Třeba já mám plodné dny už 5tý den po menstruaci a moje sestra taktéž.A znám kamarádku co otěhotněla 2dny před menstruací a není to jen ona.A ještě jedna věc ,ženy si myslí,že v dobu menstruace nelze otěhotnět,ale i to není pravda.I v tuto dobu lze otěhotnět,jen každá to máme nastavené jinak.Ale to je opravdu už velká vyjimka.Takže jediné jak zjistíte kdy která má v jakou dobu plodné dny je měření. 😉

zuza37
3. pro 2014

Ahoj, mám nitroděložní tělísko, nedávno mi můj gynekolog řekl, že se mi sesouvá níž, než by mělo být a tím je o něco málo snížená účinnost. Od včerejška mám slabé bolesti v podbříšku a slabě špiním. Mám 10 dní po konci menstruace. Napadlo mě, že by to mohly být i ovulační bolesti, ale to mě bolel vždy jen vaječník, ne celý podbříšek. Nemáte některá zkušenosti?? Dekuji moc za odpověď.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru