Zpoždění M, špinění a bolesti v podbřišku. Jsem těhotná?

ada80
2. lis 2007

chtěla jsem se zeptat bolí mě v podbříšku jako bych měla dostat menstruaci ale pouze špiním a menses nikde mám od pondělí zpoždění pouze mám jen to špinění tak by mě zajímalo jestli to měla některá z vás a byly jste těhotné. díky za odpovědi

dendisa
2. lis 2007

mě zpočátku dost bolelo dole, ale nešpinila jsem. Možná to byl i močák 😎

ada80
autor
2. lis 2007

dendisa:Mě taky bolelo dole spíš jako píšeš ty ten močák ale pak to přestalo a ted maličko špiním a taky jsem zvracela ale ted už jsem v pohodě.myslíš že můžu být těhotná?

bambulik
2. lis 2007

mě bolelo břicho pořád jako bych to měla dostat, ale krev nikde a nakonec z toho byly //

ada80
autor
2. lis 2007

bambulíku, myslíš že můžu být těhotná špinění mám ale maličko

mabe
2. lis 2007

Ahoj Ado, ja jsem spinila hned od zacatku. Myslim si, ze muzes byt tehotna. 😉 Udelej si test 🙂

ada80
autor
2. lis 2007

mabe a když jsi špinila bolelo tě břicho jako kdybys to měla dostat?

mabe
2. lis 2007

jo bylo to tak. Ale u kazdyho je to jinak, takze bych zasla k doktorce. At vis, na cem jses.

ada80
autor
2. lis 2007

mabe já počkám do neděle a v pondělí půjdu k doktorovi.Měla jsi i jiné příznaky?Můžu se zeptat jak to tvoje špinění vypadalo_ Já to mám jako když končí menstruace.

martina26
2. lis 2007

ahojky, jen jsem nakoukla a ada80 - udělej si tesítk,dneska už jsou s velikou citlivostí. Jinak já měla taky zpoždění, bolelo mě v podbřišku, při chůzi, sezení - nakonec se z toho vyklubal zánět, laparaskopie..... ale to je trochu smutný příběh, ☹ než radostné očekávání. Každopádně ať vyjdou // 🙂

ada80
autor
2. lis 2007

martina26 děkuju za příspěvek. Mě nic nebolí jen mám občas špinění ale pravá menstruace to není.Docela se bojím,aby to taky nebylo něco špatného. ☹

martina26
2. lis 2007

Ada80 já myslím, že v tvém případě to nic špatného nebude a moc ti přeju // 🙂 . Taky bych mimi moc chtěla i když doma už jednoho raubíře mám. Musím se dát nejdřív do kupy a pak se začneme zase snažit.

ada80
autor
2. lis 2007

Martina26 seš fakt moc hodná.JÁ bych byla ráda, kdyby se nám mimi konečně povedlo, já už jsem před 2 lety byla těhotná,bohužel v 5 měsíci zjistili vrozenou vadu a musela jsem to dát pryč.Takže bych byla moc ráda,kdyby to klaplo.

martina26
2. lis 2007

Tak to bych ti přála dvojnásob, kór po této smutné zkutečnosti. Já jsem bohužel díky velkému zánětu v břiše přišla o jeden vejcovod, tak jsem teď v takové smutné náladě. Věřím, že to bude brzo v pořádku, dnes jsem si byla vyřídit lázně. Potřebuji se dát do kupy a pak se pokusíme zase o miminko.

ada80
autor
2. lis 2007

Martina26 uvidíš, že bude všechno v pohodě a brzo budeš držet v náručí další mimčo moc bych Ti to přála.Uvidíš, že se nám zadaří, třeba ne hned, ale snad se brzo dočkáme.Jestli máš čas ráda bych si s tebou psala aby jsi měla lepší náladu, chceš?

martina26
2. lis 2007

jojo budu ráda

martina26
2. lis 2007

Možná že k té moji náladě taky přispěly ty dnešní Dušičky a to sychravé počasí, proti tomu, jak bylo včera se to opravdu nedá srovnat. A děkuji za podporu.

ada80
autor
2. lis 2007

ZA podporu děkovat nemusíš ja jsem taky ráda, když mě někdo vyslechne, a jsem překvapená kolik holek má podobné problémy aspon mě to trochu utěší v tom, že na to nejsem sama.na fotce Ti to moc sluší i prckovi.

martina26
2. lis 2007

Děkuji, fotka je z léta, to jsem ještě netušila co mě postihne, ale věřím, že bude líp 🙂 .Jsem teprve 11 dní po operaci, tak je to pořád čerstvé a taky tu bolest v břiše pořád cítím, to je dle doktorky normální. Je fajn, že jsou tyto stránky 🙂

ada80
autor
2. lis 2007

tak at tě ta bolest brzo přejde a budeš se moct co nejdřív snažit o mimčo. 🙂 Víš, mě pořád pobolívá břicho tak si myslím, že se mi mrcha brzo rozjede. No nevadí, aspon se budem moct snažit dál.Jak Ti přišli na ten zánět?

ajaa
2. lis 2007

Ahoj,holky, nezlobte za mou hloupou otázku, ale jsem opravdu zoufalá. Snažíme se rok o miminko. Jednou jsem potratila hned v začátku. Dnes jsem 36 DC, normálně mám 28, snad všechny druhy tt jsou pozitivní některé míň, ty dražší ukázkově. Byla jsem u mého gynekologa a odmítl mi vzít krev na Hcg s tím, že pokud mám pozitivní testy, jedná se o těhotenství, že testy nemohou reagovat ne nic jiného než HCG. Ultrazvuk nic neukázal, že je jěště brzy, ale sliznice je 12 mm. Nevydržela jsem a zašla na krev, výsledek 0. Myslíte, že je možné, aby Hcg bylo v moči a v krvi ještě ne? Podle doktora se může jednat o velmi ranné těhotenství. Mám bolesti v podbříšku, prsa dost zvětšená, zvracím, BT stále 37,5, intenzivní výtok, jsem unavená.. Podle různých tabulek na Hcg, by mohlo být opravdu brzy. Nezlobte se na mě, ale nechci čekat jetě 2 týdny na UTZ. Děkuji Vám za odpověď a přeji příjemný den. Z.

ada80
autor
2. lis 2007

ajaa já myslím ,že klidně můžeš být těhotná. Ještě vyčkej a uvidíš, že se ti to brzo potvrdí 🙂

ajaa
2. lis 2007

Děkuju. Ptala jsem se doktora v jedné poradně na netu, také říkal, ať počkám. Ale, je mi pořád tak nějak úzko.. Co Ty?

ada80
autor
2. lis 2007

Já pořád špiním tak uvidím co z toho bude.Spíš ale čekám, že se mi rozjede mrcha ☹ . I když mám od pondělí zpoždění a ve čtvrtek jsem i zvracela, tak nevím, nevím.Co myslíš?

ajaa
2. lis 2007

Ja taky bleju 🙂 Hele, já už opravdu nevím.. Někdo má příznaky a je a někdo má příznaky a není.. Zkoušela jsi tt??? Koukám, že jsi také z Pardubického okresu, kde bydlíš, jestli se můžu ptát? 😎

acornika
2. lis 2007

ahojík holky, tak jsem k Vám jen náhodou nakoukla a chci Vás trochu povzbudit. Já jsem měla dost dlouho negativní tt a břicho mě pořád pobolívalo a také prsa, tak jako při menzes, zvracet se mi nechtělo. Byla jsem u doktora a ten mi píchl Agolutin na rozjetí menzes, že prý těhu nejsem, no a 10dní a menzes nikde a tt pořád negativní, to už mi bylo divný a díky tomu že jsem zdrav,sestra nechala jsem si nabrat krev a HCG měla trošku zvýšený, tak jsem zašla na UZ a tam byla vidět jen zvýšená sliznice a prý asi gestační váček. Strašili mě, že se můžu rozkrvácet, že to na těhu nevypadá a nebo že je to opravdu moc malinkaté. Moc jsem se bála, že miminko nebude no a za týden bylo HCG vysoké, na UZ bylo vidět už hezky gestační váček a za další 2 týdny nám ťukalo srdíčko. Takže nezoufejte, myslete pozitivně ( jak budete nervozní, tělo samo psychikou zárodek vyloučí )a určo miminko bude. Držím Vám pěstičky 🙂

ajaa
2. lis 2007

Jee, to je hezký... Děkujeme. Přeju hodně zdravíčka Tobě a Tvému miminku a pevné nervy a dost sil v den D. Ať Ti všechno krásně dopadne. Pa Alča

acornika
2. lis 2007

Děkujem a myslete jen pozitivně ju, pa 😉 🙂

martina26
3. lis 2007

Hezké ranko, včera mě Tomik natáhnul do postele. myslela jsem, že se k PC ještě vrátím, ale úplně jsem vytuhla.
Ada80, na zánět mi přišly tak, že jsem měla den před tím, než jsem jela do nemocnice horečku, nafouklé břicho a nemohla jsem se bolestí ani narovnat, ležet na boku, natáhnout nohy - no bylo to hrozný a tu bolest bych nikomu nepřála. Bolelo mě celé břicho. Doktoři si nejspíš mysleli, že je to slepák, pak na ultrazvuku ale viděli tekutinu v břiše a cystu. Mysleli, že to vyléčí antobiotikama, tak mě nechali den na kapačkách. Nelepšilo se to, ba naopak tak jsem pak během 10 minut byla na sálé a tam zjistili, že zánět byl úplně v celém břiše - kolem dělohy až ke kosti pánevní. Z toho levý vejcovod úplně zničený zánětem, tak ho museli odstranit. Byla jsem na sále 1,5 hod. Závěr byl takový, že tam byla ještě jedna cysta, která praskla a udělala ten masakr. Paradox je ten, že jsem byla 2 týdny před tím, než se mi to stalo u své gynekoložky na celkové prohlídce. Chtěla jsem vědět, jestli je vše OK když plánujeme miminko.
Alčo a Ada80 - jste z okresu Pardubic, od kud přesně? Já jsem ze Břehů.

ada80
autor
3. lis 2007

Ahojky Martina 26, Alča tak bohužel jsem to dneska ráno dotala ☹ , takže v pondělí jdu na krev budou mi dělat hormonální profil a manžela čeká spermiogram tak uvidím jak to všechno dopadne.Doufám, že si i nadále s vámi můžu psát?

martina26
3. lis 2007

Ahojky, no to víš že jo. Já to znám, člověk si myslí, že by to mohlo vyjít, viď. No tak třeba příští měsíc, já si to takto říkám taky, i když teď abstinujeme, abych se dala pořádně do kupy.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru