Zpoždění M, špinění a bolesti v podbřišku. Jsem těhotná?

ada80
2. lis 2007

chtěla jsem se zeptat bolí mě v podbříšku jako bych měla dostat menstruaci ale pouze špiním a menses nikde mám od pondělí zpoždění pouze mám jen to špinění tak by mě zajímalo jestli to měla některá z vás a byly jste těhotné. díky za odpovědi

ada80
autor
3. lis 2007

Ahojky, tak díky 🙂 Mě je vždycky moc smutno, že to zase nevyšlo, kolikrát já už to obrečela, ☹ , ale nedá se nic dělat jedem dál. Ted jen aby dobře dopadly ty výsledky. Co ty jak Ti je?

kupska2
3. lis 2007

ada80 to je mi lito.

martina26
3. lis 2007

Ada80 - já každou MS taky obrečím, kolikrát to na mě padne i přes den, když třeba vidím nějakou maminku s miminkem, takové pocity má asi hodně u nás. Je fakt, že se na to snažím nemyslet, ale to snad ani nejde.

martina26
3. lis 2007

kupska2- to je krása, tolik dětiček 🙂 , to máte doma určitě veselo, viď. 😉

kupska2
3. lis 2007

no to mame,jeste by jsme holcicku 🙂

martina26
3. lis 2007

kupska2, to je tak pěkný. Já jsem vždycky chtěla 3 děti. Zatím mám jedno a taky bych ráda holčičku, ale budu vděčná i za kluka 😉

kupska2
3. lis 2007

to ja taky hlavne aby bylo zdrave 🙂

martina26
3. lis 2007

jojo to je nejdůležitější 🙂

Holky objevila jsem super recept v Katce tak ho zkouším. Jenom se nakrájí syrové brambory na platky, pokryje se jimi dno pekáčku, na ně se dá neporcované kuře, osolí se to, zasype paprikou, zalije smetanou a dá do trouby. Už se to peče a krásně to voní. Já mám ráda, když u vaření není moc nádobí a tady je potřeba jenom jeden pekáč 😉

kupska2
3. lis 2007

mnam se smetanou

ada80
autor
3. lis 2007

Martina26 přesně popisuješ mé pocity, že když vidíš maminku s miminkem tak se Ti chce brečet já jsem na tom úplně stejně.Ty aspon jedno dítě máš, ale já pořád nic a kolem mě spousta těhulek to mi vůbec nedělá dobře.No snad se nám to brzo povede 🙂 🙂

martina26
3. lis 2007

Tak holky recept z Katky fakt super - doporučuji 🙂 😉 .

ada80 já taky doufám. Hodně sázím na ty lázně, že pomůžou a když ne tak nám pomůžou jiní.

ada80
autor
3. lis 2007

Martina26 a kam jedeš do těch lázní? A kdy jedeš?To bude škoda, že si spolu nebudeme moct psát až budeš pryč.Můžu se zeptat jak dlouho se snažíte o druhé mimčo?A podstupovali jste i nějaká vyšetření jako spermiogram apod?

martina26
3. lis 2007

ada80 mám to do Frankovech. Tak jsem na to zvědavá. O miminko se snažíme 11 měsíců, doktorka mi říkala že když neotěhotním do ledna, tak to budeme řešit, to mi říkala ale už před tím, než jsem byla na operaci. Když jsem měla zpoždění týden, tak jsem si taky myslela, že to konečně vyšlo a místo toho ten zánět ☹ . Je to smůla. Zatím jsme žádná vyšetření neabsolvovali. Jenom jsme mluvili o spermiogramu a manža se na to moc netváří. 😒 Nojo chlapi. Teď nás ale vyšetření neminou, protože dle lékařů je u mě větší šance na oplodnění ze zkumavky.

Holky mám takový technický dotaz. Taky pořád na této stránce přecvakáváte na úvod, nebo to máte nějak nastavené, že hned vidíte kdo odepíše?

ada80
autor
3. lis 2007

Martina26 v těch lázních Ti určitě pomůžou.my se snažíme už víc jak rok.V pondělí jdu na krev budou mi dělat hormonální profil a manžel půjde na spermiogram,nejdřív říkal, že tam klidně půjde, ale jak se to blíží tak se mu taky moc nechce, je to asi podobný jako u vás.Doufám, že to všechno nebude dlouho trvat a nakonec se mimča dočkáme.To víš, na jednu stranu mám strach, aby se neopakovala stejná situacce jako před dvěma vlastně už skoro třema rokama, s tou vrozenou vadou, ale na druhou stranu biologický hodiny tikají a stále nic.

martina26
3. lis 2007

Ada80 - je to smutné, co se ti stalo, to si člověk tu situaci ani nedovede představit a myslím, že by byla moc velká smůla, když by se to opakovalo. Člověk na to nesmí myslet. Teď jsem měla vážný rozhovor s manželem a říkal, že pokud bude potřeba, tak taky na vyšetření půjde. U nich je to podle mě jenom o psychice to ty naše vyšetření jsou asi mnohem horší a taky to musíme překousnout. Já se strašně bojím těch srůstů. Ta laparaskopie u mě nebyla nic příjemného, i když jsem samozřejmě byla v narkóze,ale potom.... ☹. Já proto že jsem měla velký zánět jsem měla ještě 2 dny v břiše kanylu, kterou do mě napouštěli vodu a pak ji vytahovali, to aby bříško pořádně propláchli. Nic příjemného, ale musí se to vydržet. Snad už bude líp.

ada80
autor
3. lis 2007

Martina26 - Já vím, že by to byla moc velká smůla kdyby se to mělo opakovat znovu, ale to víš, ten strach už budu mít asi pořád.Na genetice v Hradci Králové nám řekli, že se to může opakovat a nemusí ,ale je to pořád 50 na 50.Myslím si, že už to špatný máš za sebou a ted už Tě čeká jen krásný zdravý mimčo.jdeš ještě na kontrolu, nebo Tě a tvého manžela čekají jen ta vyšetření?Vidíš, tvůj manžel přece jen na všetření půjde a to je fajn někteří chlapi by tam vůbec nešli.Můj manžel půjde taky,víš on se taky trápí tím,že ještě nemáme mimčo, ale nedává to tolik najevo, ale já ho znám a vím,že ho to mrzí.

martina26
4. lis 2007

ada80 - já jsem dneska měla děsnou noc, vůbec jsem nemohla spát. Dneska nás čeká oslava. Manželova babička má 80.Tak dneska asi moc nebudu, kdyžtak až večer. Ráno jedeme do Glóbusu pro kytku a Tomik jí včera nakreslil krásný obrázek vodovkama, tak na to koupíme nějaký rámeček. Pak nás čeká oběd u tchýně a oslava.

Na kontrolu k doktorce jdu až 16/11. Uvidím, jestli mě nechá ještě doma, nebo půjdu do práce. Zatím se ještě moc necítím. No a v lednu mě snad čekají ty lázně. tedy jestli někdo nějakým zázrakem nevypadne a nepojedu dřív. No a potom se hned vrhneme opět na miminko. Manžel by taky druhé miminko chtěl, i když to taky jak píšeš nedává moc najevo, no a Tomášek? Ten po sourozenci přímo touží. To víš, vidí ve školce, že některé děti už mají miminko a pořád krundá, že chce taky. Když vidí nějakou hračku pro miminka, nebo obleček tak hned hlásí, že to koupíme bráchovi.

ada80
autor
4. lis 2007

Martina26- Pročpak jsi nemohla spát?My taky dneska jedem na oběd ke tchýni,švagr má totiž svátek, vůbec se mi nechce, bolí mě břicho, ale budu muset,Nejradši bych byla doma a odpočívala. Tak si oslavu užijte a pak napiš.

martina26
4. lis 2007

Ada80 - já ti ani nevím, my už máme oslavu zdárně za sebou. Tomik se vyblbnul s bratránkem, všichni vyzvídali tu moji operaci .... klasika. Já ti nevím, asi je to tím, že jsem v poslední době taková bez energie, potřebovala bych dobít baterky 🙂 .

ada80
autor
4. lis 2007

Martina26 -my jsme oslavu taky přežili takže pohoda.Zítra me čeká ta krev tak jsem zvědava.Jinak já si taky připadám poslední dobou unavená a bez energie asi je to tím počasím.Měj se a zase se mi ozvi čauky.

martina26
5. lis 2007

Hezké ráno, tak teď jsem Tomika odvedla do školky a po obídku pro něj zase běžím. Je úplně šťastnej, že může chodit po obědě, když jsem teď na neschopence. Na kontrolu k doktorce jdu až 16/11. Jinak z oslav teď asi hned tak nevyjdeme. V neděli má svátek manžel a příští sobotu narozky mamka. No a pak v prosinci 11/12 bude mít narozky Tomik. Tak ať ti krev dobře dopadne. Ty chodíš do práce, nebo jsi doma?

ada80
autor
5. lis 2007

ahojky Martina 26 - já jdu na krev až odpoledne.Mě pořád bolí hlava jako čert asi mám ucpaný dutiny.Já chodím do práce dělám dvanáctky, ale vůbec mě to nebaví potřebovala bych najít něco jiného.Co ty děláš?

elenita
5. lis 2007

Ahojte, my sme teraz asi v 6 tt, a uz ddlllho mam bolesti v podbrusku...

martina26
5. lis 2007

ada80 - tak to ti věřím, že dvanáctky jsou na hoby. Manžel se ráno vzbudil a nemohl vůbec polknout, asi se o něj pokouší taky nějaký bacil. ☹ Já pracuju v jedné firmě v Přelouči co vyrábí klávesnice. Jsem na personálním oddělení. Baví mě to. Je to práce s lidma a tak to není tak jednotvárný. Šéfujou nám Thajci, s nima je to někdy složitější, ale mám v kanclu fajn kolegyni, tak se to dá vydržet.

Elenita - vítej mezi námi a gratuluji k těhotenství 🙂 Snad se taky brzy dočkám.

ada80
autor
5. lis 2007

Martina 26- já pracuju v Pardubicích ve Foxconnu a je to tam čím dál horší. ☹ Vůbec mě to nebaví proto jsem myslela, že bude to mimčo a bude pokoj, ale zatím bohužel.Pořád mě bolí hlava takže nic moc.

martina26
5. lis 2007

ada80 - no já pracuju v Chicony v Přelouči a tak vyjsmte náš hlavní odběratel klávesnic 🙂 Ve Foxu pracuje i moje ségra a skorošvagr.

ada80
autor
5. lis 2007

Martina 26 a jak se tam ségře líbí?

martina26
5. lis 2007

No je tam taky od rána do Večera. Prý jich je v "kanceláři" 80. Je z toho docela vynervovaná, ale jinak si zatím nijak extra sestěžuje.

martina26
5. lis 2007

... promiň to mělo být nestěžuje 😉

ada80
autor
5. lis 2007

a co tam přesně dělá?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru