Zpoždění M, špinění a bolesti v podbřišku. Jsem těhotná?

ada80
2. lis 2007

chtěla jsem se zeptat bolí mě v podbříšku jako bych měla dostat menstruaci ale pouze špiním a menses nikde mám od pondělí zpoždění pouze mám jen to špinění tak by mě zajímalo jestli to měla některá z vás a byly jste těhotné. díky za odpovědi

martulinkaz
25. bře 2010

Neiry tak to je uplne super...to ja mam take tak 🙂 ze zacatku jak mas ty slaboulinke tak ja uz mam trosicku silnejsi ale uplne malinko 🙂 A ten posledni testik uz uplne krasny 😵

martulinkaz
25. bře 2010

Myslím Tebe s Tím testíkem 🙂

neiry
25. bře 2010

Tak to je super, to budeš určitě těhotná 🙂 . Já už když našla tu první, teď už neviditelnou čárku, tak jsem si byla prakticky jistá, že to vyšlo 😵 . Snažili jsme se tři roky a za tu dobu už jsem viděla desítky negativních testů, takže toto byla příjemná změna, která hned praštila do očí 🙂

martulinkaz
25. bře 2010

Nu krásný 😵 😵 tak to je super 🙂

martulinkaz
25. bře 2010

Já mám také uplne ty slaboulinké,ale už mi trošinku zesílila 😉

martulinkaz
25. bře 2010

Když jsem ji tam viděla i já 🙂 🙂 tak jsem tomu nevěřila,že tam ta slaboulinká čárka je.... 😵 ale porad jsem si nejista .... nevim to jeste na 100% .... Už 3 roky? Tak to Ti mooooc gratuluju .... na ten den už nezapomeneš 😵 😵 😵

neiry
25. bře 2010

Pokud sílí, tak je skoro určitě vyhráno 🙂 . A jak dlouho se vy snažíte?

veruu111
26. bře 2010

Ahoj holky děkuji za reakce,no asi to budu počítat jako MS sice už vypadá,že budu mít úplně klid,takže to trvalo jen 3 dny a ted začnu brát normálně utroš at se zase netrápím.Ten gynex mi dal teda pěkně zabrat,že mi to tak celé rozházel 😒 no tak v dubnu to bude rok co se zase snažíme.
Přeji všem silící // a čekatelkám čerstvé // 😀

neiry
26. bře 2010

Veru, ale to je divné, že máš tak vysokou tu bazální teplotu. Mi na menses vždycky klesla.

veruu111
26. bře 2010

neiry To asi není na mě co s tou bazalkou 🙂

martulinkaz
26. bře 2010

No my ted patý měsíc 🙂 🙂 takže jestli to vyšlo budu ta nejštastnější maminka 😵

martulinkaz
29. bře 2010

Ahojky holky tak jsem dnes byla na gynde a pri vysetreni jsem zacla mirne krvacet ,delala mi ultrazvuk a nic neslo videt ..... jen rozsirena sliznice....vzali mi krev a zitra si mam volat na vysledky.... 😒 vubec nevim co to ma znamenat....ani co znamena ta rozsirena sliznice....testu jsem si delala asi 7 a na kazdem jsem mela tu slabou carecku.....u doktorky jsem krvacela ,ale nemam vubec zadne bolesti a uz nekrvacim ... 😒 ☹ nevim co to znamena..zitra si mam volat ,aby vyloucili mimodelozni...mimi jsem si prala a ted jsem nestastna :(

neiry
29. bře 2010

Marti, neboj, třeba to bude dobré, já už taky zažila tolik stresových kontrol s naprosto tragickým závěrem a vždycky se to v dobré obrátilo. 😵 Ale vím, jak je to těžké myslet pozitivně, sama to vždycky všechno obrečím a vidím černě, i když vím, že tím ničemu nepomůžu
Jak dlouho máš být těhotná? Mi se mimi ukázalo na ultrazvuku až 5+1, tzn. týden po vynechané menses. V kolik si tam budeš volat?

martulinkaz
29. bře 2010

Zítra po 9 hodině ... mám strach ☹ asi raději pujdu do postýlky at jsem v poradku a v klidu ,ale už nekrvácím .... no právě ,že je to dnes týden po vynechání menses... ☹ myslím si že se to nepovedlo,ale jen nechápu ty testy ...Neiry prosím nevíš co znamená ta rozšiřená sliznice?

neiry
29. bře 2010

Neboj, nějak to dopadne, i když vím, že když člověk touží po mimču, tak odpověď nějak je o ničem 😒 .
Mi teda nikdy nikdo o rozšířené sliznici neřekl, jen zvýšené, nebo vysoké, ale to je podle mě to samé. Mi vždycky řekli, že vysoká sliznice po vynechané menses je dobré znamení, že tam může být někde zavrtané mimčo 🙂. Asi i proto ti brali t krev a podle toho se uvidí. Pokud nebude hcg vyloženě tragicky nízké, těsně nad hranicí pozitivity, tak to je na dobré cestě. Pak by se měl ten odběr za 2-3 dny zopakovat, jestli se to zdvojnásobilo. A taky podle hodnoty toho hormonu jde určit, jestli to není mimoděložní. Když je hcg kolem 1500, tak by se mimi už mělo v děloze objevit a pokud tam není a hcg pořád stoupá, tak je někdo mimo. Navíc při mimoděložním, nebo neprosperujícím těhotenství ten hormon roste pomalu.

Mi když brali poprvé krev, tak jsem měla hcg 191 a samozřejmě to ještě nic vidět nejde. Však uvidíš, budu na tebe myslet.

martulinkaz
29. bře 2010

Děkuji Ti moc 🙂 moc si vážím tvých rad ... snad to dopadne dobře ☹ tak zitra pisnu zatím se měj hezky a hezky se šetřete 😵

martulinkaz
29. bře 2010

Neiry a ještě něco není to ani krev,ale spíše hodně tmavé hnědé... 😖

neiry
29. bře 2010

Tak pokud je to tmavě hnědé, tak je to jen špinění, ne? Taky jsem špinila v době menses...Však Marti uvidíš, stejně nezbývá nic jiného, než čekat, my si tu můžeme spekulovat nad čímkoliv, ale není nad vyšetření doktorů. Tak tfuj tfuj 🙂

martulinkaz
29. bře 2010

Tak tak Neiry máš pravdu není nad vyšetření 😉 nu tedka jen spinim a dokonce jen pri navsteve toalety,ale u paní doktorky jak se ve mě poštárala to byla krev,ale také tmavší,prostě tonebylo normální,mám strach ,že se mimi neudrží,nevěřím tomu,že tam není ☹ kdyť 7 těhot.testů mi nemůže lhát 😖 tak ju zítra pisnu bojím bojím 😔

neiry
29. bře 2010

Tak když jsi jich měla 7 pozitivních a nesláblo to, tak tam určitě mimi někde je. Teď už jen, aby bylo na správném místě a rostlo.
Budu na tebe myslet.

martulinkaz
29. bře 2010

Už tomu nevěřím....to špinění a bolesti v podbříšku jsou silnější než co jsem je měla ,ale ne porad sem tam me tam tak zaboli...spis mam strach o to ,abych o nej neprisla... 😒 jinak Ti moc děkuji šak se uvidí zítra ...Tobě to moc přeji ... po takové době snažení si zasloužíte být s partnerem šťastni 😵

neiry
29. bře 2010

Miminko si zaslouží každý, kdo ho chce 🙂 . Dej teda zítra vědět.

neiry
30. bře 2010

Marti, tak co? Myslím na tebe.

martulinkaz
30. bře 2010

Ahojky .... ano jak píšeš miminko si zaslouží každý,jenže ne vždy to tak je 😒 ....bohužel mimišek se neudržel...dnes jsem začala silně krvácet a Dr.mě hned brala na ultrazvuk ,kde došlo ke samovolnému potratu,nechápu to...a je mi z toho na nic ☹ také,že jen ležím a přemýšlím ,ale nic se nemá vzdávat hned 😒 ...Neiry tak si užívej těhotenství moc Ti to přeji.....Všem nastávajícím maminkám přeji jen to dobré a snažilkám nevzdávejte to a i na Vás se štěstí usměje ... 🙂

neiry
30. bře 2010

Jejda, to je mi strašně líto ☹ ☹ ☹ . A jak dopadlo to hcg? A ono to teda odešlo samo, nebo ještě budeš muset jít do nemocnice? Neboj, příště se to povede, četla jsem, že první těhotenství častokrát končí krachem 😒.

martulinkaz
30. bře 2010

Na to jsem se jí ptala a ani mi neodpověděla...chtěla jsem vědět kolik jsem měla HCG a žádná odpověď,zavrhovala mne dalšími dalšími,prý mám počkat týden a za týden na kontrolu 😒 😒 raději bych tam chodila na příjemnější kontroly..no tak se uvidí jak dopadnu a kdy se budeme moct začít opět snažit 🙂 ,ale nevzdávám to i Dr.mi řekla,že se to tak stává,příroda to tak chtěla...tak to tak asi mělo být 😒 ☹

neiry
30. bře 2010

Hm, tak to je mi líto ☹ . Stejně to nechápu, mi taky nikdy nikdo hned neřekl, kolik bylo hcg, jen že to je pozitivní, ale přesné číslo jsem z nich musela tahat heverem. Nechápu, co s tím tolik nadělají. Pro ně to je jen číslo, ale pro tu ženskou to je důležitá informace, .i do budoucna třeba pro srovnání. Ach jo. Tak se drž.

martulinkaz
31. bře 2010

Přesně tak ... také to nechápu co s tím tolik dělají,chci to vědět,tak mi to mají říct :-/ no co už teď .... budeme se muset snažit dále 🙂 🙂 dneska jsem viděla nádherné mrňátko 3 měsíční 🙂 Neiry už se těšíš, že ? 🙂

neiry
31. bře 2010

Já se radši ani ještě nechcu těšit, hrozně se bojím, že se to nějak pokazí a o mimi přijdu 😒. Těšit se možná začnu až kolem 30. týdne, kdy budu mít jakžtakž jistotu, že se dá zachránit, kdyby došlo k předčasnému porodu. Mám totiž čípek zkrácený, takže to riziko je veliké.

nyny27
7. kvě 2010

Ahojte devcata my s partnerem zkouseli druhy ditko pres pul roku a najednou 7dni po ovulaci jsem mela nepatrne spineni a pekne krece v podbrisku po celou dobu nez mela prijit menstruace.den pred menstruaci jsem mela opet spineni a zase nic.tak jsem si za dva dny udelala tehu test a vysel pozitivni.dnes jsem byla u doktora a potvrdil mi rane tehotenstvi.takze vsem drzim palecky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru