Zpoždení menstruace, ale negativní test. Je moc brzo?

krisstyynka
11. pro 2016
Ahoj holky/dámy🙂, naposledy jsem měla sex s přítelem minulý víkend , průběžně pá-ne😇 . Minulý měsíc jsem dostala menstruaci 4. Očekávala jsem ji tento měsíc také kolem toho čtvrtého dne měsíce-zrovna to vychází na ten "rušný" víkend. Mívám výkyvy 2-3 dny, ale už mám zpoždení týden. V průběhu měsíce jsem měla střevní chřipku a měla jsem i trochu stresu. Včera i dnes jsem si dělala test- včera Clearblue, dnes Mama10 a oba vyšly negativní. Myslíte, že je ještě na testování brzo a nejsem těhotná nebo mám ještě počkat? Mám všechny příznaky menstruace, ale zatím nic. Děkuji za názory a hezkou noc! 😘
krisstyynka
autor
11. pro 2016
Nevím, jak upravit příspěvek a ke konci je to trochu nesrozumitelné. Otázka je- Nejsem těhotná nebo je na testování moc brzo a test by těhotenství neukázal? Děkuji 🙂
majaaa82
11. pro 2016
@krisstyynka Ahoja, testy jsou průkazné nejdřív deset dnů od ovulace - oplodnění, takže pokud ses milovala s přítelem minulý víkend (za předpokladu, že jsi v tu dobu ovulovala), je na ně brzo. Jinak se může jednat o hormoální výkyv, menstruace není vlak, bez antikoncepce většinou přichází v rozmezí několika dnů, čili ne vždy na přesný čas. Počkej třeba do středy, pokud budeš stále bez ms, pak testuj a navštiv doktora...
krisstyynka
autor
11. pro 2016
@majaaa82 Samozřejmě k lékaři zajdu, říkala jsem si, že počkám 14 dní, jestli nepříjde menstruace. 🙂
majaaa82
11. pro 2016
@krisstyynka Jj, uvidíš, jak se to bude vyvíjet... držím place, ať to dopadme, jak si přeješ 🙂
krisstyynka
autor
11. pro 2016
@majaaa82
Já si právě myslela, asi špatně, že když už mi vynechala menstruace a je to už týden, test by vyšel pozitivní 😞 každopádně děkuji za příspěvek a uvidíme, jak to dopadne! 🙂
majaaa82
11. pro 2016
@krisstyynka Záleží na tom, kdy jsi měla ovulaci. Když to přeženu, tak pokud bys jeden měsíc ovulovala 1 den před MS (což je téměř nemožné), měla bys zpoždění oproti normálu třeba 9-11 dnů a test by byl pořád negativní. HCG se začne vylučovat zhruba týden po oplodnění, nejdříve je znatelné jen v krvi a cca 10.-12. den pak i v moči.
krisstyynka
autor
11. pro 2016
@majaaa82
Ovulaci bych minulý víkend neměla mít. Měla jsem ji dříve, poznám to podle hlenu, akorat jsem to tenhle měsíc moc nezkoumala, takže vůbec nevím, které dny to bylo. Jsem blbec. 🤐
majaaa82
11. pro 2016
@krisstyynka nestresuj se tím teď, počkej a uvidíš. Kdybys náhodou byla, tak je vždy na výběr z několika různých možností, jak dál...
majaaa82
11. pro 2016
Teď doufám, že jsem se tě nějak nedotkla... nevím, zda píšeš, protože chceš být či se naopak bojíš, že jsi těhotná. Zkrátka jsem jen chtěla napsat, že teď už nemá smysl se stresovat. Buď to tam je nebo ne a stres už nemá cenu 🙂
krisstyynka
autor
12. pro 2016
@majaaa82
Určitě ses mě nedotkla. Jsem ráda, že jsi sem napsala, děkuji 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli