Zpoždění MS 1 den, negativní test

michaela486
2. kvě 2018

Již mám dvě děti, na TT se mi vždy ukázala druhá čárka již před termínem MS. Je možné, že teď po 4 letech by se ukázala druhá čárka později. V podbřišku mě poboliva, prsa k prasknutí, na dotek bolestivá, únava. Jako u předešlých těhotenství. Je možné, že se druhá čárka ukáže třeba za tyden až. Případně z krve to asi poznají hned.

sonpo
2. kvě 2018

Mě se druhá čárka ukázala až když MS měla 4 nebo 5 dnů zpoždění..tak je to možné😀

lachtanice86
2. kvě 2018

@michaela486 možné to je

michaela486
autor
2. kvě 2018

To by bylo fajn 😊 ráno jsem si jeden udělala a letěla do práce, třeba tam neco bude.

priefi
2. kvě 2018

@michaela486 mohla byt pozdeji ovulka, coz by znamenalo, ze ms prijde pozdeji. Zaroven muze pozdejsi ovulace a pozdejsi hnizdeni zpusobit, ze test je prozatim negativni.

michaela486
autor
3. kvě 2018

@
@priefi moc to nesleduji, ale ovu byla asi 13-15 DC, takže opožděná nejspíš ne

eiram7
8. kvě 2018

@michaela486 tak jak to dopadlo? Mas už testik pozitivní? Taky teď čekám, zda ms dnes nebo zítra dorazí. Ale s testem radši počkám, až budu mít aspoň tři dny zpoždění 😀

nikca94
8. kvě 2018

Já také marně čekám..praktikujeme přerušovanou soulož a mam už 3 dny zpoždění, testy negativní. PMS jako blázen už více než týden. Občas je mi zle id žaludku a mám bílý výtok. Ale prsa nebolí a nic zvláštního se taky neděje. Nevim jestli zkusit další zítra, nebo ještě počkat. Takhle nás napínat. 😁

michaela486
autor
14. kvě 2018

@eiram7 dostala jsem to asi po týdnu 😊 jednu krabičku testů mám schovanou na tenhle měsíc 😁

michaela486
autor
14. kvě 2018

@nikca94 tak co test? Já měla 100% příznaky a nic a že je poznám, děti mám už 2 😁

nikca94
14. kvě 2018

@michaela486 všechny negativní. Dostala jsem to až 6 den zpoždění se šílenýma bolestma 😁 dnes jdu na gyn. Tak jsem zvědavá jestli tam někde nemám cystu .🤔

michaela486
autor
15. kvě 2018

@nikca94 snad ne, já čekám na ovulaci

ivuska1986
15. kvě 2018

@michaela486 ahojky, ja mela pozitivni test az paty den po terminu, v dev terminu byl negativní

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru