Zpoždění MS a negativní testy, prosím o radu

weird
20. čer 2014

Zdravím maminky. Mám dotaz, mám již 8 dní zpožděnou ms, jinak vždy chodila plus minus 2 dny pravidelně. Testy dělám každé ráno a vždy negativní. Poslední styk byl před 6 týdny a v den očekávané ms. Podotýkám, že jej praktikujeme přerušovaně, ne s plánem početí. To ne. u první jsem měla test již 2 dny po zpoždění pozitivní a to jsem byla cca 4tt. A dítě bylo plánované, cíleně..
Můj dotaz tedy zní, co může být příčina takového zpoždění, jestli máte zkušenosti a popřípadě, vaše názory... děkuji moc!!

ivasad.
20. čer 2014

Pokud jsi po tom posledním styku před 6 týdny menstruovala, v normální síle jako obvykle, a další styk už nebyl, tak je těhotenství velice nepravděpodobné. Na gynekologii ti řeknou víc - velkou roli hraje i psychika.

weird
autor
20. čer 2014

po tom styku před 6ti týdny, ano, to menstruace normálně přišla....úplně posledni styk byl teď před tím týdnem, v den očekávané ms, na kterou teď ten týden čekám....ale to by ještě význam asi nemělo, že? Děkuji za odpověď

ivasad.
20. čer 2014

Aha, takhle... tak pokud jsi měl a styk ještě před týdnem, tak je možný všechno. 😒

pepetousek
20. čer 2014

@weird Mohla se ti posunout ovulace a tím pádem žádné zpoždění ještě nemusíš mít..

mysackovi
20. čer 2014

já jsem na tom podobně...po vysazení HA jsem to měla dost nepravidelný, tak mi to doktor srovnal proverou... pak jsme se začali snažit o miminko (cca před 3 týdny) v den kdy jsem to měla dostat a ms zatím nikde...testy jsou negativní.....občas mě bolí prsa, bolí v podbřišku a mám chuť pořád něco ujídat...samozřejmě bych moc byla ráda, kdyby se nám to takhle hned povedlo, 🙂

weird
autor
20. čer 2014

@mysackovi me to právě přijde divne, ze by ten styk v den ms mel hned ovlivnit. Každopádně, tobe přeji at jde opravdu o tehu, u me by to bylo rozhodne neplánovaně.. Nebo to můžeš mit stale jeste rozházené z vysazeni HA.

mysackovi
20. čer 2014

@weird děkuju moc 🙂...to mě taky napadlo....uvidíme....narostlo mi i břicho...sice je to brzo, ale vůbec nevím, co se se mnou děje?....k doktorovi ještě nechci jít, počkám etě tak 14 dní a pak teprve zajdu....můj doktor nemá ani ultrazvuk, tak nevím, zda by to takhle na začátku poznal?...nebo si zajít na pohotovost....každopáně nejsem vůbec ve své kůži...

weird
autor
20. čer 2014

@mysackovi jestli nemá utz, vzal by ti krev na hcg. Ale je to škoda, muj dr má i ten vnitřní a ten lze zaznamenat brzy. U mého prvního dítka jsem měla test po 2 dnech zpoždění hned pozitivní a ten den utz a vidět byla jen zvětšená děloha, další týden už váček a za další již srdíčko..sama jsem bývala klidnější, když mi jej na každé poradně kontroloval utz... ještě tedy počkej, a přeji //. Já jdu k dr ve středu.... nemám žádné jiné příznaky, nic...

weird
autor
20. čer 2014

@pepetousek to se mi právě ještě nikdy nestalo :( že by poprvé? ..

ratatooy
20. čer 2014

tak to muže byt halda věcí,jak tehu tak nejaky zánět,psychika,ale znám plno holek co mely negativni test až do 3měsíce,jinak skus nejaky jiný test

weird
autor
20. čer 2014

@ratatooy dělala jsem prave 3 druhy testu.. Všechny čisté..

ratatooy
20. čer 2014

@weird mohla být ovu i pozdějí a připadne tehotenství by se ukázalo až později

mysackovi
20. čer 2014

@weird Děkuju.....přála bych si //, ale nebudu na to zatím tlačit...bude to ale těžké 🙂

weird
autor
20. čer 2014

@mysackovi opravdu ti to přeji a možné to je, proč by ne 🙂 nám se zadařilo hned napoprvé 🙂 zkoušeli jsme tedy v ovulce, tak to vyšlo pěkně 🙂

mysackovi
20. čer 2014

@weird děkuju 😉, také přeji 🙂 to já ani popravdě nevím kdy mám, prostě jsme si řekl, že už chceme, tak jsme začali bez ochrany 🙂

pavla20
21. čer 2014

Ahojky. Mam takovy dotaz..uz pres 5dni jsem mela mit MS.ale stale neprisla..posledni dva dny me boli v podbrisku..ale testy porad negativni..s přítelem se pokousime o miminko ale stále se nedari..je nejaka sance ze uz se snad zadarilo?dekuji za odpoved.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru