Zpoždění menstruace a test negativní

nikca94
8. kvě 2018

Ahoj 🙂 zajimali by mě vaše zkušenosti.
V listopadu jsem vysadila HA. S přítelem praktikujeme přerušovanou soulož, převážně opakovanou s tím, že kdybych otěhotněla tak nám to nevadí. Mám špatný jeden vaječník a dle dr nám k otěhotnění bude muset asi pomoc.
Mám od vysazení pravidelný cyklus 28 dní. Teď už mám 3 dny zpoždění. Pocit jako bych to měla dostat mám už déle jak týden a stále nic. Mám také řídký bílý výtok. Nikdy se mi to nestalo. Dnes jsem měla šílenou křeč do břicha a spoku a šlo to až ke konečníku. Zkoušela jsem test první den, druhý den a i dnes a všechny negativní. Ani malý náznak druhé čárky nebyl. Je ještě brzo, nebo je těhotenství vyloučené? Popřípadě kdy se může objevit druhá čárka a jak často testovat? Když to nedostanu do víkendu, tak se v pondělí objednám k dr.

Děkuji za názory. 🙂

2hanah
8. kvě 2018

@nikca94 a jakou citlivost testu jste měla?? Pokud to byla 25-ka, je těhotenství možné, ale ta by ho ještě neukázala a pokud 10, zkuste ještě zopakovat za dva dny z ranní moči, taky to ještě nemusela některá značka ukázat nebo mohla být ovulace pozdě a je brzo, ale já bych řekla, že šance na dvě čárky je velká, držím pěsti!

nikca94
autor
8. kvě 2018

@2hanah Jeden test byla 25tka a druhy mamatest 10tka a třetí z dm 10tka a ani jeden nenaznačil sebemenšího ducha. 🙂
Já si moc naději nedávám, ale furt lítat na wc jestli to "mokro" a křeče je ms nebo výtok je na palici. 🙂
Teď to asi nechám a zkusím test ve čtvrtek. Někde se píše, že to může ukázat až 10 dní po vynechání, tak mám ještě čas.

nikca94
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
priefi
8. kvě 2018

@nikca94 podle toho, co popisujes (hlen a bolesti) mi to pripada jako opozdena ovulace 😉

nikca94
autor
8. kvě 2018

Ovulaci většinou poznám. Mám křeče do břicha a ten hlen je jiný než mám teď. 😊
Teď už mám PMS delší než týden a to je i na ovu dost.

2hanah
8. kvě 2018

@nikca94 Je to dost individuální, mně ale taky u prvního těhu test nic neukázal, až týden po termínu ms a jedině z ranní moči, ale už ten týden jsem měla pocit jako bych to měla dostat a teď u třetího těhu náznak ducha už dokonce 5 dní před ms.

nikca94
autor
8. kvě 2018

Já nevím jestli mám zkusit test zase zítra nebo ještě počkat. Teď 3 dny po sobě byl negativní, tak nevím kdy by mohlo být něco vidět. 🙂

zdenkaklok
9. kvě 2018

@nikca94 Taky jsem to teď tak měla, každou chvíli pocit že to dostanu, bílý výtok a bolesti o týden dříve než normálně mívám. Také praktikujeme přerušovanou soulož. Nicméně po 4 dnech zpoždění se ms dostavila, nevím čím to bylo, ale byla silná.

nikca94
autor
9. kvě 2018

Dnes mám od rána křeče do břicha, tak se to asi blíží...na pondělí jsem i tak objednaná na gyn. tak uvidime. Každopádně pokud do zítra nedorazí, zkusím další test. Už by to byl 5 den vynechání.

eiram7
9. kvě 2018

@nikca94 tak jsem zvědavá, jak ti to dopadne, zda ms dorazí, či ne... Dej pak určitě vědět. Taky teď čekám, je to na zblazneni. 🙄

nikca94
autor
9. kvě 2018

@eiram7 Miminko by sice nebylo úplně plánované, ale byli bychom rádi. A vzhledem k situaci v práci, bych teď byla 100% šťastná.
Jen to čekání je opravdu na psychiku náročné 😁
Držím palce ať ti to dopadne tak, jak si přeješ ✊

nikca94
autor
9. kvě 2018

Tak já začínám špinit. Takže u mě to je asi jasné. 🙂

priefi
9. kvě 2018

@nikca94 v praci mas ted stresy? To taky muze byt duvod pro opozdeni ms.

nikca94
autor
9. kvě 2018

@priefi Stresy ani tak ne, spíš mě poslední dobou vytočí každá blbost. Každopádně jelikož špiním a bolí mě břicho, tak předpokládám že se ms spustí i přesto, že vždy když to dostanu tak to ze mě doslova teče. Teď to nepobere ani intimka a slabá krev je jen na papíře..jsem z toho zmatená. Možná doma zkusím ještě test..

nikca94
autor
9. kvě 2018

Tak ms se regulérně spustila. Teď po prevenci se pravděpodobně (pokud vše bude ok) přestane přítel hlídat, tak snad budou následující měsíce úspěšnější 🤗

nikolaaa1
29. kvě 2018

Ahoj holky potřebuju řadu mám 10 měsíční dceru od 2 měsíců mám pravidelnou MS 28-30 dnů tenhle měsíc jsem to vůbec nedostala cítím jako by to přišlo ale nic jen bílí výtok přijde mi jako by se mi nalivaly víc prsa mlikem nebo nwm jak to popsat pokaždé ráno si zaměřím teplo a mám 36,8 večer mám pokaždé 37.4 můžu být těhotná testy jsem dělala ale nic nechráníme se miminku se nebráníme sem zmatena

nikolaaa1
29. kvě 2018

Za chyby se omlouvám prepisuje mi mobil

renuliena
30. kvě 2018

@nikolaaa1 to vypadá na tehu 😃 držím palečky 🍀 dej pak vedet, možná je na test ještě brzo a ukáže se to pozdeji

nikolaaa1
Autor odpověď smazal
Zobraz
nikolaaa1
30. kvě 2018

@renuliena
Už jsem nedočkava 😂 nevím jestli si radši nemám zajít na krev mám 13 dnů zpoždění

priefi
30. kvě 2018

@nikolaaa1 a test stale negativni? To je uz trochu divne. Zavolej na gyndu a domluv si prohlidku, muze se jednat o cystu

nikolaaa1
30. kvě 2018

@priefi nevím cotoje ale strašně mě bolí záda i kyčle

nikolaaa1
30. kvě 2018

Tak už jsem se objednala řekl že mi radši nabere krev že testy můžou být někdy negativní

renuliena
30. kvě 2018

@nikolaaa1 no krev bude nenjistejsi, drzim palecky 🍀

priefi
30. kvě 2018

@nikolaaa1 to je dobre, ze uz jsi objednana. A kdy tam jdes?

nikolaaa1
30. kvě 2018

Příští týden malá má teď teploty tak zůstanu sni

nikolaaa1
30. kvě 2018

No až budu vědět na čem jsem dám vědět 😊 třeba MS este dorazí :D

nikolaaa1
Autor odpověď smazal
Zobraz
nikolaaa1
30. kvě 2018

@renuliena dekuju moc 😊

nikolaaa1
31. kvě 2018

Ahoj holky zkusila sem hcg test vidíte tu lehkou čárku vedle písmena T prý pokud je tam jakkoliv zvýraznění jsem těhotná čp myslíte vy este se to nenacetlo celé dala jsem tam málo krve

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru