Zpoždění menstruace a test negativní

nikca94
8. kvě 2018

Ahoj 🙂 zajimali by mě vaše zkušenosti.
V listopadu jsem vysadila HA. S přítelem praktikujeme přerušovanou soulož, převážně opakovanou s tím, že kdybych otěhotněla tak nám to nevadí. Mám špatný jeden vaječník a dle dr nám k otěhotnění bude muset asi pomoc.
Mám od vysazení pravidelný cyklus 28 dní. Teď už mám 3 dny zpoždění. Pocit jako bych to měla dostat mám už déle jak týden a stále nic. Mám také řídký bílý výtok. Nikdy se mi to nestalo. Dnes jsem měla šílenou křeč do břicha a spoku a šlo to až ke konečníku. Zkoušela jsem test první den, druhý den a i dnes a všechny negativní. Ani malý náznak druhé čárky nebyl. Je ještě brzo, nebo je těhotenství vyloučené? Popřípadě kdy se může objevit druhá čárka a jak často testovat? Když to nedostanu do víkendu, tak se v pondělí objednám k dr.

Děkuji za názory. 🙂

nikolaaa1
31. kvě 2018
renuliena
31. kvě 2018

@nikolaaa1 no něco tam vidim 🤔😉

nikolaaa1
31. kvě 2018

Dala jsem málo krve propichaala sem si všechny prsty ale skoro nic nešlo

nikolaaa1
31. kvě 2018

Počkám si do 18 to by měly být druhá MS a zajdu si k doktorce

nikolaaa1
31. kvě 2018

@renuliena no a ta teplotu vůbec neklesá sem zvědavá 😂

renuliena
31. kvě 2018

@nikolaaa1 no vypadá to nadejne, už se těším s čím se nám pochlubis 🤗😁

nikolaaa1
31. kvě 2018

@renuliena no to jsem zvědavá i já přemýšlím dnes o testu

nikolaaa1
3. čer 2018

Ahoj holky tak furt nic a tt taky negativni v utery si zajdu na gyndu

eliska2871992
4. čer 2018

@nikca94 test prý muže ukázat až po 14 dnech,někomu vůbec. Nejlepší je si tajit k dr. Na krev 🙂

nikolaaa1
16. čer 2018

Tak nic holky 17 den se dostavila MS 😂

nikca94
autor
16. čer 2018

Já teď zase čekám . Ms v termínu přesně na den, ale jen jeden den a od tý doby výtok. Už je to více 8 dní a ovulaci jsem měla před X dny. Dle dr jsem mohla mít ovulaci klidně 2x a těsně před ms. Tak průběžně testuju a dnes toto. Nevím jestli to je ryska nebo čárka takže budu testovat dál. 😊

renuliena
16. čer 2018

@nikca94 no tak jsem si to zvětšila a možná to bude i carka, držím palce 🍀 🍀 🍀 dej vědět

nikca94
autor
16. čer 2018

Mě se to právě moc nezdálo, tak jsem to raději zahodila 😁 zkusím zítra nebo v pondělí a uvidim 🙄

renuliena
16. čer 2018

@nikca94 určitě to ještě zkousej, někdy to prostě chce více testů, hodně štěstí přeji 🍀

nikca94
autor
16. čer 2018

@renuliena děkuji moc! 🌹

nikca94
autor
17. čer 2018

Tak test dnes negativní. 😁

renuliena
18. čer 2018

@nikca94 ta ještě uvidíš, anebo to příště vyjde, budu držet palečky 🍀 🍀 🍀 🍀

nikca94
autor
21. čer 2018

Tak u mě stále nic. Testy negativní. Někdo prý má pozitivní test až déle. Možná zkusím ještě ten clearblue. Mám dost silný výtok, vždy letím na wc s pocitem, že jsem to dostala a zase nic...ale od poslední normální ms je to dnes 44 dní, pak byla dvakrát ta jednodenní a od té doby nic. 🤔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru