Zpozdila se mi menstruace. Stres nebo těhotenství?

maki73
1. říj 2013

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat, jestli měl někdo zkušenosti se ztrátou ms jen tak, z ničeho nic. Antiko jsem vysadila už někdy v červnu, nebo květnu, už si ani nepamatuji, ms měla přijít 24. 9. ale nic, tak jsem si řekla, že jsem těhotná, příznaky stejné lehce nateklá prsa, trochu píchání v podbříšku a divný pocit nízký tlak, nevolnost, ale poslední milování 22., pak už mi bylo nějak divně a test včera negativní, takže fakt nevím, to už by určitě bylo vidět ne? polslední 3 roky se mi ms nikdy nezpozdila ani o den...

mysicka_lb
1. říj 2013

Ahojky, já bych řekla, že je to jasné, jen testy to ještě 'nevědí'. Dělej si test z ranní moči a hledej i jen nepatrného ducha. Někdy má člověk tendenci zahodit test jako 'zase negativní', jakmile se objeví zřetelná kontrolní čárka a v testovacím místě k ní hned není stejný protipól. Mně test 'něco' ukázal až 5 dní po vynechání menstruace a to 'něco' rozhodně nebyly dvě kolejnice, ale jen slaboulinký náznak, kterého bych si málem ani nevšimla. Tušila jsem, že jsem těhotná, a dělala jsem si těch testů předtím několik, ale holt ještě bylo moc brzo.

veronikapigi
1. říj 2013

Muže to být jen následek vysazení Ha nemusí to být těhotenství hodně žen si na tohle stežují,že vysadí a třeba dva měsíce nemají MS tak musí na vyvolávačku.Musíš počkat než se ti tvoje vaječníky dají dohromady jak Ms tak i ovulka někomu to trva mín a nekomu dele třeba i přes rok.Já vysadila v čevrnu sice MS mám ale každý měsíc mě bolí podbřišek a prsa a to mě bolí do ted a těhotná nejsem.Počkej ještě pár dní a zkus ještě testout a uvidíš kdyby jsi nebyla tehotná bude to jen tím vysazením 🙂

ivajaro
1. říj 2013

No já jsem ms neměla třeba kvůli stresu.. až vyvolávačka mi pomohla, pak jsem to zase neměla díky antibiotikně důvodů proč to nepříjde jak má. Ale tak test, kup ten citlivější a uvidíš. Jinak není nic jednoduššího než se prostě obědnat k doktorovi na prohlídku, a nemusíš spekulovat

uztotakbude
1. říj 2013

Je to normální. Já vysadila antiko před rokem. Půl roku mi chodila hezky, pak jednou v létě nepřišla a 14 dní zpoždění. Testy negativní, šla jsem na gyndu. Těhotenství vyloužené, takže mi píchli něco na spuštění MS, po nějaké době přišla - v rámci dnů. Od té doby to mám dost rozházené. Ale prý se to občas stane!

coxa
1. říj 2013

Já jsem měla po vysazení antikoncepce cyklus kolem 40ti dní a vlastně až po porodu se srovnal na nějaký lepší cyklus. Ale jestli si přejete miminko, držím palce ať za to může ono! 😉

miminko95
5. říj 2013

Ahoj chtela jsem se zeptat mam 6dni zpozdenou menstruaci , kdy je možno testovat ? ,

ratatooy
5. říj 2013

tak jednu takovou skušenost mám,a doporučovala bych jit na gyndu mohlo by se jednat o mimoděložni tehotenství kdy na testu neni nic videt takže by ti mely kontrolovat hcg z krve,jina ztráta menstruace muže mit ruzny fyzický i psychický podtety

maudn
5. říj 2013

já takhle měla takové úplné ranné zamlklé těhu, zpozděni asi 10-14 dnů, jeden test v Chorvatsku lehce pozitivní a další už neg a pak za pár dnů ms

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru