Zvracení na konci těhotenství, měly jste to tak?

atenka46
27. srp 2015

Ahojky chtela jsem se zeptat jestli to tak taky některá mate ze jste zacla v posledním měsíci zase zvracet? Jen doufám ze to neni čistění pred porodem, i kdyz ma mimčo uz dost přes tři kila tak bych chtela jeste minimalne tyden vydržet... 😕

zo_ja
27. srp 2015

Záleží, jestli byla třeba jiná přčina - já nad bobkama dvouleťáka v nočníku či v plínce taky vyhodila nebo skoro, dávení solidní, i nad rozšláplým psím bobkem...
Kdyby něco, klid, mimčo to dá, už bude hotový.

atenka46
autor
28. srp 2015

@zo_ja no jenže ja teprv zacla s predporodním úklidem, tak by se mi ten tyden jeste hodil 😀
Jinak jsem se dneska ptala PA a rikala ze se v posledním měsíci muze vracet nevolnost, někdy i vic než na zacatku... Anebo ze se tělo čistí pred porodem, prej to poznám podle toho jestli v příštím tydnu budu rodit nebo ne 🙂

bonulinka
28. srp 2015

@atenka46 Na nevolnosti jsem netrpěla celé těhotenství. Teď, jakmile se trochu více najím, tak to jde ven 😒 .
Prcek mi hrozně tlačí na žaludek a tak musím jíst jen po troškách, přitom mám hlad jako vlk 🙂 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru