Zvýšená BT při menstruaci, setkaly jste se s tím?

pegitka
1. bře 2013

Ahoj holky, měla bych dotaz jestli jste se už někdo setkal s tím, že máte i přes MS vysokou teplotu. Minulý měsíc jsem měla před ovulkou teploty kolem 36,5 a po ovulaci 36,7-37,0. Celkem běžná menstruace mi nastala 16. den po ovulaci, ovšem bez poklesu teplot. To jsem si přečetla, že je celkem normální. Během menstruace jsem měla také teploty mezi 36,7-37,0. Na konci MS, když už jsem jen špinala jsem měla 2x za sebou 36,5. Ale jen 2x, takže by se mi posunula ovulace, si nemyslím. A poté se mi teplota drží už 4. den mezi 37,4-38,0. Neberu ani žádné léky, nejsem nemocná ani jsem nebyla nemocná a nemám žádné jiné změny. Nevíte čím by to mohlo být? díky moc

monasek84
1. bře 2013

hmm, tehotenstvi? zkus test....

sonka.77
1. bře 2013

A v dřívějších cyklech jsi to tak neměla? Někdy se může stát, že teplota klesá až pár dnů před ovulací, ale skoro bych řekla, že pravděpodobnější je těhotenství. 🙂

sonka.77
1. bře 2013

A nebo ještě nějaký zánět v pochvě. ☹

pegitka
autor
1. bře 2013

@monasek84 jojo to by se mi moc líbilo

pegitka
autor
1. bře 2013

@sonka.77 Díky moc za odpověď. No měřím druhý měsíc. A minule jsem měla vše dle příruček. O zánětu nevím. Měla jsem jen 1x a to jsem poznala podle bolestí a výtoků. Teď nic zvláštního nemám. No zkusím zítra test. aspoň budu chytřejší, ale moc děkuji. Už jsem to viděla tragicky

sarkad2856
1. bře 2013

@pegitka Ahoj,no tak pokud je již teplota několikátý den,tak těhotenství to být může i přes to,že jsi měla menstruaci někdo to tak má.Pokud nemáš těhotenské příznaky,zkusila bych udělat test a pak se uvidí 😉

hradkovka
1. bře 2013

A kolikátý den vlastně klesá teplota po ovulaci?

pegitka
autor
1. bře 2013

@sarkad2856 Ahoj, no těhotenské příznaky mám už od té doby co se snažíme, dokonce každý měsíc pozoruju jiné 😀 . Jo jo přesně pokud to zítra neklesne, tak zkusím testík.

kackaku
1. bře 2013

@hradkovka To by mě taky zajímalo 🙂 Myslím, že den před MS nebo v den MS

sarkad2856
1. bře 2013

@pegitka jj tak to znám jak někdo moc chce tak potom mi přijde že já na sobě až moc pozoruju 😀
tak pak dej vědět ,at tam má // 😉

monasek84
1. bře 2013

@hradkovka
@kackaku to je individualni, nekomu den pred MS, nekomu v den MS, me treba az po MS..... vice tady http://merenibt.xf.cz/

pegitka
autor
2. bře 2013

@sarkad2856
@sonka.77
@monasek84 holky tak nic, těhu test negativní, dokonce mi ráno klesla i teplota. Ale stejně tomu teda nerozumím. Nechápu jestli teď budu mít jako anovulační cyklus či co. No uvidíme.

pegitka
autor
2. bře 2013

@sarkad2856 jojo přesně. A navíc všichni kolem jsou těhotní nebo roděj. A všem se to podaří, hned jak na to vlezou. Krucajs

sarkad2856
2. bře 2013

@pegitka jj,to znám taky mám kolem sebe miminka ,kamarádka má ted 3 dítě a o 2 se nestará tak jsem zvědavá jak dlouho jí bude bavit to poslední,co bych dala za to já aspon jedno,chjo tak každý měsíc jsem zklamaná ale říkám si že třeba příště to vyjít musí 🙂

pegitka
autor
2. bře 2013

@sarkad2856 jojo přesně tak. Snažím se tomu nepoddávat a neprožívat to, ale je to fakt těžký.

sarkad2856
2. bře 2013

@pegitka jj,tak asi to těžké bude,bohužel jsem jsme o mimi přišly a tak se snažíme dál,ale zatím nic, představa, že jsem mohla za necelé 2 měsíce rodit je strašná .

pegitka
autor
2. bře 2013

@sarkad2856 ty jo tak to je mi moc líto. Ale hlavu vzhůru, určitě se podaří, dřív nebo později 😉

sarkad2856
2. bře 2013

@pegitka Tak je to celkem ještě čerstvé.Tak někdy si vzpomenu,nechodit do práce ase se zblázním.jj to musí 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru