Zvýšené hCG v krvi, bez fyzických příznaků těhotenství

slunickoden
19. dub 2013

Denisa, 18. 04 Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat,zda-li máte někdo s tímto zkušenosti-snažíme se s manželem o miminko-beru na podporu růstu vajíček Utrogestan a pak Clostylbegit-přet 15 dny jsem měla ovulaci a tak jsme se s manželem snažili,ale do teď nemám žádné známky těhotenství-prsa mně nebolí ,nejsem unavená,špatně mi není a td..., ale paní doktorka na gyndě mně vzala 14 den po ovulaci krev na HCG a bylo zvýšené,prý jen mírně,že se to z moče ještě nedá zjisti,ale kolik to nevím, a tak mám dojít za týden na kontrolu. měsíčky bych měla dostat za 4dny-jako vždycky-teď beru Utrogestan. Chtěla jsem se zeptat,jestli hodnota HCG může být falešně zvýšená? Abych nebyla zklamaná,ale je divné,že v krvi HCG zvýšené a já ani 15 den po ovulaci nemám jediný fyzický příznak těhotenství.Děkuji předem za odpověd

kajalka
19. dub 2013

První příznaky těhotenství jsem začla mít až po 25. týdnu, kdy mi začlo růst břicho. Takže máš dost času 😉 Držím palce.

ange_de_la_morte
19. dub 2013

Nemám přesně zkušenosti s cyklem s Utrogenstanem apod. ( otěhotněla jsem bez problémů), nicméně to že nemáš příznaky těhotenstwí není wůbec zásadní. Já jsem po dobu snažení každý měsíc měla ,těhotenské příznaky, a pak test negatiwní a ten cyklus co jsem skutečně otěhotněla jsem si byla jistá že těhotná nejsem , až po wynechání MS se teprwe začaly ukazowat bolesti prsou, zwracení se mi třeba wyhlo uplně ( za celé těho jsem zwracela asi 5x a to přewážně poslední týdny před porodem když mi malý tlačil na žaludek) a omlouwám se za ,w, nefunguje mi jednoduché

gepe
19. dub 2013

@slunickoden nemusis mit naprosto zadny priznak tehotenstvi a pritom muzes byt tehotna. Neres priznaky co kdo kde popisuje, co se tyka tehotenstvi je vse hodne individualni. Nekdo ma od zacatku "vsechny priznaky", nekdo za cely tehotenstvi ani jeden. Udelej si tehotensky test a taky pockej na tu dalsi kontrolu u Dr.

mm_mm
19. dub 2013

Prosím tě, jsou ženský, který zjistěj těhotenství v 5. měsíci. 🙂 Ty taky asi nemaj žádný příznaky. Buď ráda. Mít hlavu v záchodový míse první tři měsíce fakt není žádnej med...

kockacz
19. dub 2013

@slunickoden ahoj, ja jsem byla minuly cyklus na IUI, brala jsem Utrogestan hned od zakroku. Vychazely mi pozitivni testy, mela jsem zvysene HCG 18. Myslela jsem, ze je to tehotenstvi,ale nebylo. Na UTZ nic nebylo a po vysazeni Utrose prisla MS. Na tehotenstvi bylo HCG nizke 😒 Takze se obavam, ze to muze byt u tebe taky...

sarkad2856
19. dub 2013

ahoj,přesně tak Ultrogestan zvyšuje hladinu HCG a proto někteří doktoři radi testovat až po vysazení nebo přímo z krve,pokud se hodnota HCG zvyšuje po 5 dnech nebo po týdnu je to příznak těhotenství.Samozdřejmě že příznaky jako je unnava,bolení v podbříšku atd mít nemusíš.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru