Aqualand Pasohlávky, doporučuji návštěvu

lundenburg
6. srp 2013

Včera jsme byli v nově otevřeném aquaparku Aqualandia v Pasohlávkách (na jižní Moravě - u Mikulova). Měli jsme dvouleté dítě, ale i "hlídací" babičku. Vřele návštěvu doporučuji. Nezapomeňte využít 30 % slevu na rodinné vstupné od O2. Ale i tak vstupné 490 Kčna osobu je únosné vzhledem k počtu bazénu a atrakcí (20). Rozhodně doporučujeme přijet už na 9h, kdy otevírají, nebudou fronty na atrakce a budou volná lehátka (i když ty stejně neužijete ) Radši varuji - dávejte pozor před bazénem s umělým vlnobitím, je tam VELMI kluzko, lidi padají jak hrušky.Další kritika je bariérovost prostor, to mě překvapilo - i přesun s kočárkem je trochu problém. Animační program je také fajn, občerstvení dražší (45 Kč za půllitr kofoly) a nevím, zda fronty na jídlo neznamenají ztrátu času. Naštěstí jsou k dispozici různá pítka s vodou samozřejmě zdarma. Jedno je prakticky umístěno i přímo u fronty na atrakci. Jejich ceník a další informace jsou na jejich facebookové stránce https://www.facebook.com/AqualandMoravia?fref=ts Případně mrkněte na jejich http://www.aqualand-moravia.cz/
Máte-li nějaké dotazy, zkusím z mé osobní zkušenosti odpovědět. Užijte si návštěvu.

lucieandrlova
7. srp 2013

Díky za tip a info. Zrovna jsme se tam chystali.

misicka63
15. srp 2013

Jé to musela být paráda. 😀

kinsi
6. říj 2013

@lundenburg prosím Ťa, máš predsatvu,a ko by tam mohlo vyzerať teraz? Myslím, že vačšina atrakcií je vonkajších, tie budú asi zavreté? Pustia na tobogány dcérku? Má len málo cez 3roky, ale vyzerá na 5, je vysoká (107cm,18kg). Ďakujem za odpoveď

pavlina05
6. únor 2014

Ahoj!
Ráda bych doplnila info🙂
My byli v aqualandu v pondělí-únor 2014.
Byl to pracovní den, lidí málo.Vše volné, nikde fronty, mačkanice,. Užili jsme si vše na plno.
Jen pozor na výšku dětí, dost jsou zde limitovány tobogány, tak aby pak někdo nebyl zklamaný na místě.
Dost se to hlídá.
Jinak mě částky za vstupy, jídla přijdou otřesně vysoké. Asi je to jen pro horních deset tisíc???
Sledujte slevové portály! My byli 2 dospělí a 2 malé děti za částku 500 kč na celý den díky slevo voucheru.
Normálně bychom zaplatili 1100kč 😝
Ale jinak je to nádhera, naše děti vydrželi s přestávkou na jídlo ve vodě 7 hodin! je to tam ráj 😉

@kinsi tobogány jsou limitovány výškou, děti pustí nad 120 cm. Některé dokonce nad 140cm. Vaši dceru by pustili max. na dva z těch devíti

blanka.k
6. únor 2014

@pavlina05 ahoj, kromě tobogánů, je tam toho dost pro prcky? Syn 3r se veškerých skluzavak bojí....jednou se svezl s tatínkem a zahučel do 1.5m vody... 😅 Přemýšlím, že bych tam zatáhla rodinku (tatínek na "velké atrakce" a já jakožto neplavec a syn v brouzdalištích 😀 A jak je tam teplá voda (v klas.bazénech klepu kosu, pro mě jsou ideál ty víc vyhřívané pro mrňata 😀 )

mitote
6. únor 2014

tak me teda castky neprisly nijak vysoke.. vstupne me prijde normalni, kor cena pro rodinu... Laa nebo Praha jsou drazsi. A jidlo... hlavni jidlo kolem 130Kc, opravdu velka poradna porce a dobre jidlo, takze me to tak silene nepripada. Akorat teda maji pekne hnusny kafe 😀
jinak my tma byli o vikendu, lidi hodne, na tobogany jsme ani nesli, nechtelo se nam stat ta fronta, omezeni tam jsou pro deti na tobogany, ale to chapu, je to preci jen dano kvuli bezpecnosti.... jinak jidlo pro dite ohreji v restauraci, pri vstupu dostanete obaly na kola kocarku a muzete s nimi kamkoliv... nasli jsme si tma i pekny kout zastrceny, kde mela mala klid na spani po obede... takze za nas super

vendulka
6. únor 2014

taky by mě zajímalo jestli je to tam pro 4 a 2 leté děti, zda si to tam užijí a využijí nějaké atrakce, za ty prachy mi to přijde dost drahé....

mitote
6. únor 2014

@blanka.k Blani, jsu tam dva detske bazenky, v nich jsou taky ruzne atrakce... a pak normalni velke bazeny... voda je tam 30-32 stupnu pro deti, je to nejaka jezerni voda...

blanka.k
6. únor 2014

@mitote super,díky za info. v Kuřimi je myslím 29 st.dětský a po 1,5hod, už mi i tam je zima 😀 😀 😀 a tam to myslím stojí 150,-/1,5hod/os, takže zas ty Pasohlávky na celý den nevyjdou tak šíleně (ještě chceme Gyor, kdysi jsme tam byli, vstupné snad 200,- celý den....jen ta cesta 😝 )

blanka.k
6. únor 2014

A náhodu teď někde levný vstupenky nejsou, že? Jsem to na nějakém tom slevomatu na přelomu roku propásla 😅

mitote
6. únor 2014

@blanka.k no cesta je do Gyoru hrozna... tady jsme byli za 15min, coz je luxus. Jako mala se tam vyradila krasne. Jo a je tam detsky koutek.

blanka.k
6. únor 2014

@mitote My jsme tam byli kdysi s Čebusem, snad za 500,- i s dopravou busem, 11 pod nulou, sněhu jak v Mrazíkovi....paráda 😀 Bez dítěte bych zas klidně bus dala (za ty peníze super), ale s tím našim poblitkem závislým na Kinedrylu, který neposedí 😝 zas ty termály jsou něco jiného než "akvapark" (pro mě hlavně to teplo 😀 ), ale ta cesta.....
V Pasohlávkách je venek zavřený teď, že? nemají tam nic "vyhřívaného"?

mitote
6. únor 2014

@blanka.k jj venek zavreny. Jako virivky a tak jsou teple. Vsak uvidite. Jako pro nas je horor i cesta autem delsi jak hodinu, Laurisak se desne nudi

pavlina05
6. únor 2014

@blanka.k je tam toho mraky pro tak malé prcky. Dva dětské bazénky, několik pidi skluzavek, vodní děla, hrací koutek, židličky, opravdu dost na celý den.
Voda má 30 stp,takže parádní. Ta minerální i 35 stp 😉

@vendulka 😉 My máme 2r a 5 let a kluci se dost vyřádili v dětských bazéncích
Můžete juknout na rajče:
http://honigovi.rajce.idnes.cz/Rok_2014_-_zima/...

Možná jak pro koho.Ale normální člověk si to jen tak dovolit nemůže. Ani bych nebyla ochotná dát částku 1100 kč za pobyt tam. Do Prahy se trmácet nehodlám, Laa je přeci jen v eurech.
No každopádně služby na úrovni,ale ceny otřesné.
My si brali jídlo z domu a jedli normálně na lehátkách, nikomu to tam nevadí, zatím tam není ani zákaz.Je tam dost zákoutí na klid.

Voda jezerní pro děti 30 stp
Voda ve velkém minerální 35 stp
Výškové omezení na tobogány chápu, některé jsou hodně free.
Jinak opravdu ty všední dny super 😉

mitote
6. únor 2014

@pavlina05 Laa je v eurech, ale porad to jsou prachy, ne? Na prepocet je to drazsi a atrakce tam nejsou zadny, krom jednoho toboganu 🙂 Rozhodne nesouhlasim s tim, ze je to jen pro hornich 10 tisic... kolik by podle tebe byla adekvatni cena? Nemuzes srovnavat cenu takoveho aquaparku a normalniho koupaku treba v Kurimi. Kdyz jste tam nejedli, tak by me pak zajimalo, za co teda jsou krome vstpu ty otresne ceny? Ne vazne... kafe, pivo, nealko stalo vsechno stejne jako kdyz si to dam tady v Brne kavarne. A 130Kc za to jidlo ktere servirovali me prislo naprosto akorat.... porce jak pro dva. Nakoupili jsme i male nejake blbosti do vody v obchudku u kas a taky me 60Kc za tri balonky neprislo nejak prehnane 😉

blanka.k
6. únor 2014

@pavlina05 to vypadá super 😉

utvrzuje mě to v tom, že za ty peníze to nebude špatné, jak píše @mitote , do Kuřimi jedu za "pár kaček", ale za tu hodinu a půl se tam nudím (syna baví celou dobu jezdit na té mini skluzavce), ale tak 1x měsíčně je to fajn změna... do Pasohlávek to vidím teď v zimě a pak možná v létě....(no, uvidíme, jak budeme nadšeni z 1.návštěvy)...docela jste mě navnadily 😀

vendulka
6. únor 2014

@pavlina05 fotky super, ale za to abych platila 1100,- jen kvůli tomu,aby se tam vyblbli děti,tak to vážně ne(možná když bude něco někde na slevomatech), to raději u nás na bazén a nebo do aquparku v Kuřimi,kde se to dá taky celkem za slušný peníze a děti si tam vždycky taky vyhrál\ 🙂