Baby friendly /nekuřácká/ restaurace v Brně

miho
28. únor 2008

Ahojky chtela jsem se zeptat jestli neznate nejakou restauraci kde se da i poobedvat s mimiskem? baby kavarny nejake znam ,ale nekuracka restaurace s detskym koutkem? krome Ikea,Kikka? vim jen o Aure na Lidicke,ale tam jsou zase schody /pro kocarek obtizne/....
dekuji M.

kalous
29. únor 2008

ahoj tak to nevim ae taky by jsme někam zašli 🙂

miho
autor
1. bře 2008

tak plis nekod dejte tipy....nekuracka restaurace co vim je vlasnte jeste COurier v byvale Moskve /dnesni Scale/,ale tam zase schody a bez koutku....pekny den M.

honzina
3. bře 2008

Na Vinohradech je K1, je tam dětský koutek. V restauraci se sice myslím může kouřit, ale je to dobře odvětrávané. S malým jsem tam teda ještě nebyla.

ria80
9. bře 2008

My jsme byli V Aure Kr.Poli.Nekouří se tam.
A taky na Myslivně v Kohoutovicích,hodně místa,velký stoly(kde se může válet i miminko) a dětský koutek.

bera
19. bře 2008

Tak teda K1 je věčně narvaná zahulená restauračka, kde je nekuřácký koutek, kam ovšem se ten kouř dostane, tuhle restauračku bych nedoporučila, možná tak v létě na zahrádku, ikdyž tam je zase málo prostoru na kořárek... 😠
Můžu doporučit pizzerii v Žebětíně, je to hned u zastávky, příjemné prostředí, zahrádka tu ale bohužel není.

paolin
19. bře 2008

Zebetinsky dvur taky doporucuju. maji supr detsky koutek, na leto s pruchodem ven k houpacce, klouzacce. na deti je krasne videt. taky je fajn Pohadkova hospudka-tam maji ale schody.

bera
19. bře 2008

Pak taky je fajn restaurace Za kapličkou v Žabinách, U lva na přehradě a U štira (Brno, Bystrc).

bera
19. bře 2008

Paolin tu Pohádkovou myslíš v Krpoli nebo v Juliánově?

bera
19. bře 2008

a ještě cukrárna a kavárna, kde se čepuje i pivo a mají tam i pizzu Smile v Bystrci, celá nekuřácká 😉

vlastovka
31. bře 2008

a nebo Zemanova kavárna v centru, ale tam jsou taky schody. A vlastně tam není ani dětský koutek, jen se nám tam s malou líbilo 🙂

Ale kidsbar na husové je dobrý 😉 , nicméně to zase není restaurace.

binki
26. kvě 2008

líbílo se mi v kavárně, která je přímo u zastávky - nem. Milosrdných bří (název si nepamatuju), mají sjezd pro kočárky, dětský koutek i se židličkama a navíc jsem dělají dobré zeleninové sendviče a záviny (nej byl višňový s mákem). 😀

peige
24. čer 2008

Slyšela jsem o Růžovým panterovi na Dukelské, ale nebyla jsem tam 😉 , ale chci zajít.

robi
6. črc 2008

ahoj,
kdyz jsem byla těhotná, chodily jsme do vegetariánské restaurace na Orlí, je to nekuřácký. Schody tam nejsou, kočárkem se dostaneš, ale je to tam menší. Určitě to stojí za vyzkoušení...

binki
31. črc 2008

babykavárna je zrušená asi měsíc 😠

binki
31. črc 2008

K1 Steakhouse mívá přes léto zahrádku, taky máme rádi Pizzerie Lion na Nové Osadě, mají také letní posezení,

elitera
5. srp 2008

binki, ta kavárna je na Vídeňský a jmenuje se Vídeňka 🙂
Jinak nekuřácká hospoda je ještě na Pekařský - Baker street 24, jsou tam sice asi 4 schody, takže to není značka ideál (a taky žádnej dětskej koutek), ale pokud si půjdete sednout s kamarádkou nebo s nekuřáckou partou, je to tam fakt nejlepší 🙂

binki
5. srp 2008

elitera: good 😀 , minule jsem tam vlítla bez toho, že bych se koukla, jak se to jmenuje, Vídeňka je docela vtipný název

consti
5. říj 2008

Tak sice to není restaurace, ale nějaká menší jídla tam také mají: Práh ve Vaňkovce, ta je fakt super. Nebývá tam narváno a je tam bezbariérový přístup a myslím, že je i nekuřácká. Navíc tam byl jednu dobu i super dětský koutek a viděla jsem tam hodně mamin. Pak ale ten koutek zrušili a už jsem tam dlouho nebyla. 😅 http://www.cafeprah.cz/

misicka455
9. pro 2008

Holky nějaké nové tipy?

binki
9. pro 2008

Brabander 🙂 sice nemají židličky ani jiné vybavení, ale obsluha je velmi velmi ochotná

misicka455
20. pro 2008

A kde to je?

ilonkan1
30. pro 2008

Dobrý den všem maminkám chci doporučit nově otevřenou restauraci NEKUŘÁCKOU v Kníníčkách v Brně super jídlo, čisto, klid a příjemná obsluha 🙂

pospecka
10. bře 2009

Můj tip je
www.pohadkovahospudka.cz
U koupaliště dobrák. Jsou tam sice schody a ne málo ☹ ale jinak je to tam super dobře tam vaří, ale pozor obrovský porce a poloviční nedělaj. Dětský koutek je tam taky a hlavně se tam nekouří!!!

misakulicka
13. bře 2009

Restaurace Za Sedmero-Brno-Útěchov. Je tam velký hrací koutek. Ještě vím o Pizzerii La Patas v Bohunicích-tam je taky hrací koutek.

binki
15. bře 2009

Brabander je na Joštove ul.

djkrypta
11. čer 2010

Restaurace La Patas Brno Bohunice, nekuřácká část+ děcký koutek :0)

veruska007
11. čer 2010

Esoterická čajovna v Domě pánů u Lipé (nejen čajovna, jídla i pro děti, ohřejí výživu, lze nerušeně kojit v separe oddelenich).

Kinokavárna na SNP.

Dětská kavárna na Haškové, Lesná.

Mamut na Baštách - lze pohodlně sedět venku na zahrádce a vyšli nám v bouřce vstříc i vevnitř, dost místa pro kočárky, v době oběda se nekouřilo ani na zahrádce.

Pizzerie kousek od Lidla na Lesné.

Betlém - restaurace u Krkoškové, Černá Pole. Venku koutek a hračky pro děti.

Eldorado - Mariánské údolí, největší spokojenost!