Bongo v Brně. Jsou tam atrakce i pro menší děti?

tublatanka
20. črc 2011

Holky prosím,byly jste někdo s dětmi v zábavné hale Bongo v Brně? 🙂 Na stránkách mají jen pár fotek,jsou tam atrakce i pro menší děti?

veruska007
20. črc 2011

Byli, s malym ditkem bych tam znovu nesla. Byli jsme tam, kdyz bylo malemu 1,5 roku. Moc atrakci neuzil: je tam placek, kde si mohou male deti hrat s velikymi kostkami lega, potom bazen s balonky a jeste takova prolizacka se skluzavkou, podobna jako byva na piskovistich. Celkovy dojem zkazily deti ve veku kol. 10 let, ktere bez omezeni (i kdyz tam maji umistene cedule, ze atrakce je pro male deti; ovsem nikdo to nekontroloval a nezasahl) behaly mezi malyma prckama, hazely po sobe kostky a balonky a fakt byly hodne divoke a bezohledne (hlavne na te prolizacce; dcerce od kamosky tak zlomili starsi kluci stehenni kost, kdyz ji prislapli), takze jsme to vzdali a sli domu. Mne prijde, ze se tam nejvic vyradi az skolaci.

naty
20. črc 2011

já nevím, malýmu se tam líbilo...bylo mu asi 15m...je pravda, že atrakcí je tam víc pro větší děti, ale byli sme tam asi dvě hodky a pořád měl co dělat - bazének s kuličkama, prolízačky, autíčka, velký pěnový kostky, takový manipulační věci...myslím, že nejvíc se tam děti vyřádí tak od 4 let...bylo to fajn, je pravda, že tam nebylo moc lidí - hned od rána, kolem oběda se to navalilo, ale to už sme šli pryč...ale půjdem spíš až bude trochu větší...

aquila
20. črc 2011

Já teda nemůžu souhlasit s veruskou. My jsme tam byli už 3x a Káťa vždycky když si vzpomene, tak chce jít do Bonga 😀 Bylo to úplně super, pro 2-leté dítě už je tam toho určitě víc, my jsme využili tu prolízačku pro malé děti, skákali jsme na trampolíně, Káťa skákala a houpala se na těch zavěšených lanech naprosto našená, jela s manželem na autíčku, oba jsme s ní prolezli až k té velké klouzačce a sjeli všichni společně, v podstatě jsme byli na všem kromě té prudké skluzavky a takové nafukovací tlamy. Takže já vřele doporučuju. Je jasné, že s malýma dětma to musí absolvovat dospělí, ale nám to vůbec nevadilo, naopak, vyřádili jsme se jak už dlouho ne 🙂 🙂 🙂 Jo a byli jsme navečer a pak už tam bylo málo lidí takže taky super!