Chodíte s dětmi plavat? My ano a doporučujeme

zakarin
23. bře 2007

Ahojky 🙂 : Chodíte se svýma ratolestma plavat? My ano. Od druhého měsíce. První plaval jen náš malý ve vaně a to do půl roku,potom jsme přešli do bazénu. Je to skvělá příležitost pro naše děti. Je to pro ně velkým přínosem hlavně pro zdraví. Jsou otužilejší a mají krásně svalnaté tělo. Doporučuji všem 🙂

majmuna
21. led 2008

Holky ja bych taky chtela zacit s vodou co nejdriv....pokud to pujde...to se neda planovat 😅
Nevite nektera jak zacit s mimcem doma a nebo kde se provozuje v Praze vanickovani? Pripadne jestli se da sehnat nejaka knizka a podle ni zvykat mimco na vodu nez dosahne pul rocku a pujdeme na kurz?

lucija
21. led 2008

Ahoj maj, já chodím na Černý most na parník.

majmuna
21. led 2008

Je parnik kde to je? To by bylo i blizoucko jsem z Proseka. 😉

majmuna
21. led 2008

Uz jsem to nasla podle vyhledavace...je to na poliklinice? Ja vubec netusim kde na cernaku je 😅 Vypada to zajimave...Najdu nekde vic informaci?

lucija
21. led 2008

Když vylezeš z metra a někoho se zeptáš, tak Tě každej navede. Je to poliklinika. A od metra to je 5_10minut. A můžu Ti poslat číslo, jestli budeš chtít. 😉

majmuna
21. led 2008

Budes moc hodna 🙂 Ja si cinknu o informace primo tam....uz myslim vim i v jakem miste to je.Dekuju moc 😉 Jak to Simonek snasi? Je to ze zacatku boj a nebo se da posoudit i podle koupani doma jak to bude mimco snaset?

lucija
21. led 2008

Šimon je velký plavec. Hlavně doma. Říkala jsem si, že když to tak miluje doma tak by byla škoda to nevyužít. Byli jsme zatím jen jednou, protože pak jsme jeli na dva týdny pryč, a ve středu jdeme podruhý. A jemu se to líbilo, takže spokojenost. Jdu najít to číslo 😉

lucija
21. led 2008

Jsem zde, to byl fofr. Takže to číslo - 281 973 065

majmuna
21. led 2008

Jsi zlato 😉 Dekuju moc 🙂

kuliskaa
22. led 2008

Pirlenka-to znám 😵 na koupáku chodí pořád už druhý roky ty samé mamče a pořád jim ti klučíci ječí...nejlépe dudlík doporočuji 😉

ema.no
24. led 2008

ahojky,taky bych ráda začal s malým plavat je nedonošený ale snad to nebude vadit a bude se mu to líbit ve vaně to zatím funguje

kuliskaa
24. led 2008

Určitě Emi,ale dej mu ještě čas...kolik mu je?? 😉