Cvičení s dětmi, areál Hamr, Praha 10. Máte zkušenost?

smejdik
19. srp 2009

Ahoj,

chci se zeptat, jestli má nějaká maminka zkušenosti se cvičením pro matky a dítě ve sport. areálu Hamr v Záběhlicích? Mám 7měsíční holčičku a zajímá mě, jak vlastně takové cvičení probíhá.
Díky za odpovědi 🙂

smejdik
autor
25. srp 2009

Matru, super, že jste se tam dostaly 🙂
Larri - náhradnice znamená, že bysme nechodily na každou hodinu, ale že by mě zavolali, kdyby se uvolnilo místo, jo?Pochopila jsem to správně?
No a jsem teda taky zvědavá, jestli tě poznám, já tam chodím hodně často, ptz bydlíme kousek od Hamru

larri
25. srp 2009

Smejdik,nechodila by si na kazdou hodinu,ale poslala by ti sms,ze se uvolnilo misto a muzes prijit,pokud ti to vyjde.
Cvicitelka rikala,ze skoro vzdycky se neco uvolni,na podzim jsou deti nemocne.

Ja bydlim taky kousek od Hamru 😉
Dneska budu v restauraci a zitra od 9.00=14.00 taky,pak na zmrzline.

smejdik
autor
25. srp 2009

Já jsem teď s Terezkou týden u mých rodičů na vysočině, takže tento týden na Hamru nebudu 😎 ale příští už jo 🙂Jo a ještě se chci se zeptat, kam se dávají kočárky před tím cvičením???Někam dolů??
Jinak moje jméno je Martina Šmídová

matru
25. srp 2009

o tom kočáru už jsem taky přemýšlela, asi se nechává v šatně,ale ty jsou dole a jsou tam schody.No to nám řeknou na recepci.
Smejdik ktery den budete chodit? nebo ti budou volat kdykoliv?
my mame pondelí od 9.15

larri
25. srp 2009

Kocarky si nechavaji v chodbe mezi restauraci a recepci.Ale jestli i nekde jinde,to nevim.

smejdik,hned zitra reknu cvicitelce tvoje jmeno.

smejdik
autor
26. srp 2009

Super, dííky🙂....den zatím nevim, ještě jsem nakoukala na net...
Larri - kdy se začíná??

smejdik
autor
31. srp 2009

tak my bysme to měli ve ST taky od 9.15 😉
Larri - už jsme v Pze, kdy budeš na Hamru ????

larri
2. zář 2009

smejdik,ted mam dva dny volno,pak od patku do nedele v praci. 😉

gelato
4. zář 2009

ahoj, cvičení je i v MC rybička na Spořilově, je to v ZŠ Na Chodovci kousek od konečné tram 11, kdyby si chtěla. 🙂 Je to od osmi měsíců a můžeš chodit i jen na některý hodiny (ne jako na kurz pravidelně - záleží na tobě)

misajo
4. zář 2009

Ahoj Martino, na zahradňáku hned za Květem je klub K2, nově se tam přestěhoval, tak se mrkni, třeba by sis tam nějaké cvičení také vybrala.
http://www.klubk2.cz/klubk2.php?page3=programkl...

smejdik
autor
6. zář 2009

Super, díky za tipy 🙂 podívám se na odkazy.

Gelato - jaké máš zkušenoti s MC rybička? Viděla jsem někde jejich leták, ale to jsem byla ještě těhotná..

Misajo - na ten klub K2 jsem koukala, narazila jsem na leták na HAMRU, chodíš tam??

misajo
6. zář 2009

smejdik - na Hamr chodím jen na procházky, na jídlo, kafčo atd..ani nevím že je tam nějaké cvičení pro děti. Já jsem se přihlásila do toho klubu K2 na miminka II-lezu

gelato
10. zář 2009

Smejdik, cvičení v Rybičce můžu vřele doporučit, nám se tam moc líbí. Kubula si to na jaře celkem užíval. teď chceme chodit znova. Přidávám odkaz http://www.mcrybicka.com/program

smejdik
autor
11. zář 2009

Supr, díky moc 🙂
Já teď čekám, jestli otevřou druhou hodinu v tom klubu K2 - je to pro nás přeci jenom blíž 🙂

Larri - díky za pomoc, ale můžeš mě zrušit u té cvičitelky, já budu chodit do toho klubu K2....

matru
13. zář 2009

tak my jdeme zítra poprvé na cvíčo, tak snad to bude dobré 🙂

matru
13. zář 2009

Larri nevíš, jak je to tam s těma kočárama? ale oni my to asi na recepci řeknou, že jo.. 🙂