Cvičení s dětmi, areál Hamr, Praha 10. Máte zkušenost?

smejdik
19. srp 2009

Ahoj,

chci se zeptat, jestli má nějaká maminka zkušenosti se cvičením pro matky a dítě ve sport. areálu Hamr v Záběhlicích? Mám 7měsíční holčičku a zajímá mě, jak vlastně takové cvičení probíhá.
Díky za odpovědi 🙂

matru
19. srp 2009

Ahoj smejdik, já tam chtěla chodit vloni, ale bylo totálně narváno, takže nás nevzali, letos už patříme do starší skupiny, tak snad budeme mít štěstí, chci začít od září.

smejdik
autor
19. srp 2009

Díky za info, tak to abych se šla zapsat co nejdříve, včera jsem si všimla plakátu u Hamru. A nevíš jak takové cvičení probíhá?

matru
19. srp 2009

mělo by to být formou říkanek,miminko leží na plínce a ty s ním cvičíš 🙂 ale nikdy jsem to neviděla
my už běháme, takže pro nás už to bude jiné 🙂

matru
19. srp 2009

a chodíte plavat?

smejdik
autor
19. srp 2009

no jsem na to zvědavá, musím se tam co nejdříve zastavit

smejdik
autor
19. srp 2009

nechodíme, a vy?

matru
19. srp 2009

jo, my chodíme už od ledna 🙂 a právě bych chtěla ještě cvičit, Nelinka je hrozně živá a je ráda mezi dětma 🙂

smejdik
autor
19. srp 2009

a kam chodítě?A jak je Nelinka stará? Terezka je právě taky docela dost živá a velice aktivní, už stojí a chodí za ručičky

matru
19. srp 2009

chodíme do Betynky do Rytířské www.betynka.cz
Nelince bude 16 měsíců,když si klikneš na fotku, tak se ti to u každého ukáže 😉

smejdik
autor
19. srp 2009

něco dělat musíme začít, aby se trochu vyřádila🙂...nejhorší je, že já na to plavání moc nejsem. Jezdíš tam autem nebo mhd?

matru
19. srp 2009

jezdim metrem, máme to kousek, bydlíme na Budějovické, takže jedu metrem na Muzeum,tam je výtah a seběhnu to dolů pěšky, trvá mi to max. půl hodiny, moc nás to baví, po plavču je tam výřivka a sauna 🙂
ale chci i to cvičéní, zase je to něco jiného a Neli to fakt potřebuje, jinak mi doma hrozně řádí 🙂

smejdik
autor
19. srp 2009

tak díky za tip, mrknu na to ale mám v plánu se dnes nebo zítra stavit na Hamru a zeptat se, zda je volno

matru
19. srp 2009

já se taky chystám, ale ted jsme mimo Prahu, takže až na začátku září, snad bude místo, protože jinak nevím kam,plavání je spousta, ale toho cvičení se mi zdá málo.

smejdik
autor
19. srp 2009

to máš pravdu s tím cvičením, právě se tak koukám na net a teda vážně toho moc není a hlavně zase na druhou stranu Phy se mi taky jezdit nechce. Já právě ten Hamr chci stihnout do konce týdne, protože o víkendu jedu na týden také mimo Phu

matru
19. srp 2009

tak držíme palce, ať se vejdete 🙂 a písni, jak jste dopadly 😉

smejdik
autor
19. srp 2009

Díky, ok napíšem🙂

larri
19. srp 2009

smejdik,nechci strasit,ale myslim,ze uz to bude plne.Hlasi se tam hodne lidi,ale snad budes mit stesti.

cvicitelka je jenom jedna,tak proto.

smejdik
autor
20. srp 2009

larri máš pravdu, už je plno, vzali se na mě tel, kdyby se něco uvolnilo .... No tak to zkusím až bude Terezce rok, po vánocích ...

matru
20. srp 2009

no já si to myslela 😒 přesně jako vloni,taky mi řekli, že se třeba něco uvolní a pak se vůbec nikdo neozval 😠 a od ledna to pak měli zamluvené ty co už chodili.

larri
20. srp 2009

Holky,ja tam totiz pracuji a vim,ze tam chodi porad stejne osazenstvo.Muzu se domluvit s cvicitelkou,kdyby se neco uvolnilo,dam vam echo.
Cvici tam holka co ma malou holcicku asi 4mesice a dost jejich kamaradek ma druhe taky.Hodne si ty maminy pamatuji,kdyz mely prvni a cvicitelka taky.

Zkusim se poptat,ale nic neslibuji.

smejdik
autor
20. srp 2009

Jééé, tak to bys byla hodná, teď už je mi to tolik nevadí, ale ráda bych se do dostala pak na cvičení až bude Terezce rok (a to asi poběží někdy od nového roku si myslim). No kdybys věděla něco dopředu, tak máš u mě kafčo nebo vínko 🙂 Já tam chodím dost často a když jsem se včera nezapsala na cvičení s dětmi, tak jsem se zapsala na kurz powerjogy 😉

larri
20. srp 2009

Jo a v kolik? Ja tam byla na brigade v restauraci od 14.00

matru
20. srp 2009

to tada nevím, proč nepřidají další hodinu,když je takový zájem, přece z toho mají peníze, tak se docela divim 😒

larri
21. srp 2009

asi nemaji dalsi cvicitelku a ta ktera cvici ma tu malou holcicku a asi ji to staci.Az s ni budu mluvit,tak se ji na to zeptam.

smejdik
autor
21. srp 2009

já tam byla kolem 18 hod a včera jsem tam byla na limonádě taky cca v 16 hod...
matru:taky se divim, že nepřidají hodinu, ale asi to bude tím, že je jedna cvičitelka a ještě s dítětem
Ale stejně tak jako cvičen s dětmi je problém dostat se na powerjogu :(((, proto jsem si dala celý kurz..

larri
22. srp 2009

Holky,mate se nahlasit jako nahradnice a skoro vzdycky se pry uvolni misto.Kdyz nebudete chodit pravidelne zatim,tak si to aspon vyzkousite.
Dneska jsem o tom cvicitelce rekla,takze bude o vas vedet.Kdyz vam to nebude vadit,tak mi napiste vase jmena a ja ji je nahlasim,ju?

matru
24. srp 2009

Ahoj holky 🙂
Larri, tak jsem už ti chtěla psát,ale ještě před tím jsem tam zavolala a měli poslední místečko, takže nás vzali 🙂 mám radost, protože Nelinka to fakt potřebuje 🙂

larri
24. srp 2009

Tak to jsem rada,jsem zvedava,jestli vas poznam. 😉

Kdy zacinate?

matru
24. srp 2009

začínáme 14.9. 🙂
a kde tam pracuješ?

larri
24. srp 2009

v restauraci nebo na stanku u zmrzliny