Cvičení s miminkem v Praze. Kde?

petulak
5. led 2009

Ahoj maminky mám 5 měíční dcerku a chtěla bych s ní chodit někam na cvičení.Od půlky ledna budem chodit plavat tak bych chtěla ještě nějakou jinou aktivitu poradte.Taky by se mohla třeba nějaká maminka přidat k nám jsme z Prahy 3.Děkuju 😀 😀

londra
9. led 2009

Ahoj, mám 4měsíční holčičku a chtěla jsem taky chodit na plavání, jsme z Vysočan, můžeš poradit kam budete chodit a kolik to stojí. JO a jestli jste pojištěný u VZP , tak v lednu proplácejí 2 000,- , na plavání kojenců .

petulak
autor
20. led 2009

ahoj našla jsem si to tady u baráku je to Maternity Care a plave se v Carpen Diem ale plave tam víc firem nebo jak to nazvat a koukala jsem už i na cvíčo a taky cvičí a to zase na palmovce takže už víme kam.Jedna lekce plavání stojí 300kč a VZP teda nejme,ale naše taky přídáva takže paráda 😀

bramburka
20. led 2009

no my chodíme cbičit na háje do Benjamínka. Plavat jsme chodili do Clubu Terezka, ale ted hledame vetsi bazen, ty virivky (je to vana asi 3*5 metru) jsou pro nas maly.

petulak
autor
20. led 2009

Club Terezka je na Hájích né??To je vlastně taky fakt pak už jsou ty mini bazénky malé a musí se do většího to mě ani nenapadlo.Jenže když už bude větší tak klidně kamkoliv dojedu autem ted jsem ráda,že je to u baráku a stíhám to mezi kojením 😅

bekla
20. led 2009

Londra - my chodíme plavat ve Vysočanech do hotelu Carol, je to plavecká škola Betynka, naprostá spokojenost, chodím už 2 roky se starším synkem a teď i s půlročním mimčem, můžu fakt doporučit.

bramburka
21. led 2009

jojo Carol, na hájích.

petulak
autor
21. led 2009

no to jsem ted teka pěkně rozhozená,že budu pak zase muset hledat jiné plavání když vyroste 😝
Při tom jak je všude plno to je bezva 😀

masacek
22. led 2009

Ahoj mi chodíme plavat do Rytířský ulice.Podívej se na www.betynka.cz a nebo www.maternity-care.cz
Tam mají plavání.Já taky sháním cvičení pro malou ale nemůžeme ve středu to máme plavání tak je to problém.

xsipm04
24. led 2009

Ahoj holky, my jsme chodily a stále chodíme na různá cvičeníčka do A-centra v Karlíně (www.materstvi.cz), je to tam v Pravidelných programech buď Světýlka nebo různé břišní tance, cvičení na míčích, afrotance pro maminky s dětmi, nebo pak dělají většinou jednou měsíčně různé dílničky a zpívánky. Jinak většinou se s malými dětmi cvičí v mateřských centrech, kterých je po Praze hodně. Plavat chodíme do Kačky na Barrandově http://www.cpapraha.cz/index.php?site=plavani a taky můžu doporučit, ty indstruktorky jsou tam děsně fajn a bazén je určen pouze pro děti, vlastně je to tam v novostavbách a celý to bylo postavený právě pro plavání dětí, takže je dobrý, že je to na to hezky přizpůsobený, je kam si dítě odložit a po plavání tam vždycky ještě tak hoďku zůstáváme v herně, kde se malá vyblbne a trochu zahřeje.

bramburka
24. led 2009

Xsipm04 prosim a kolik to stoji na tom barrandově, nějak tam nemají ceník.

Masacku, to vypada dobre ta Betynka.

petulak
autor
24. led 2009

Plavat budem chodit právě www.maternity-care.cz a cvičení jsem koukala,že tam mají taky,ale až když dítko leze.O tom Karlíně jsem slyšela tak to bych možná mohla vyzkoušet tam je to taky rozdělené podle věku určitě.No snad se někde uchytíme 😝

londra
27. led 2009

ahoj bekla díky za kontaktní informace, ten hotel Carol mám asi 2 minuty od domova , tak tam zavolám a uvidím jestli bude místo a jestli tam budou maminky i s 5 měsíčními miminky

petalena
13. únor 2009

Ahoj, take hledam cviceni pro maminky s detmi, nejlepe na praze 8. Nasla jsem kurzy Pohyb detem na Palmovce. Mate s nimi nekdo zkusenost? Pripadne s jinym cvicem na osmicce? Diky za tipy, potrebuji svoji cacorku trochu unavit 😀

med
12. bře 2009

Ahoj, my chodíme cvičit do Studia Balance. Je to přímo na Jiřího z Poděbrad a je to fajn. Milá paní cvičitelka, nikoho do ničeho nenutí, přizpůsobí se situaci. Je to cenově velice dostupné a není tam nával. Můžete si koupit permici, která vám nepropadne, prostě si jí vyberete, jak se vám to hodí (a né, že si nahrazujete hodiny v jiný dny atd., jako je to jinde). Jediný mínus je to, že cvíčo je v pátek od 10 do 10.45 hod., což se mi moc nehodí, když odjíždíme někam na víkend.
Odkaz: http://studio-balance.cz/category/cviceni-pro-m...

petrapetrapetra
24. bře 2009

ahoj, zkus mrknout na www.cosdetmi.cz, pár dobrých tipů jsem tam našla

miskastehlikova
24. dub 2009

Ahojky holky,
mám 4m.dceru.Nevíte o nějaké cvičení v Praze 8,Praze 9???

sisi.v
6. kvě 2009

misko zkus dětský klub pohádka v praze 8, je tam cvičení miminek podle věku.

marketa47
11. kvě 2009

Ahojky, já doporučuji: http://www.studioprozeny.cz/ Sice chodím na cvičení v Říčanech, ale mají i cvičení v Praze, takže mrkněte na jejich stránky.

artepeli
25. kvě 2009

ahoj, nevite, jestli se nekde v oblasti Vrsovice/Vinohrady/Nusle/Michle cvici nebo plave i pres leto? Malicka ma dva mesice, chtela bych s ni uz neco zacit delat, ale co jsem kouala, vetsina kurzu zacina az od zari ☹

zizala
31. kvě 2009

ahoj, nevíte některá o nějakém centru které má otevřeno i přes léto? Mám 9 měsíčního chlapečka, tak něco pro takhle "malého"? Tam kam chodíme přes léto nebudou a kde jsem se ptala tak také ne.

frionka
1. čer 2009

Plave se přes léto v baby club Terezka na Hájích. Ale chce se tam objednat. www.babydream.cz

frionka
1. čer 2009

www.plavani-miminek.cz
🙂
jsem se prve spletla.

hayerova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
borovka1
24. čer 2009

Ahoj maminky s miminky! 🙂) Chtela jsem pozadat o radu, kam chodit cvicit s miminkem na Praze 5 nebo Praze 13. Moc by se mi libilo treba tancovani. Nevite o necem? Ted jsou malymu 3 mesice, tak bych rada od zari s necim zacala. diky moc za napady a odkazy!!! Lucie

petalena
27. čer 2009

Na Praze 8 jsme vyzkousely cviceni Pohyb detem (jak jsem se ptala na zkusenosti) a mohu doporucit. Maji perfektni pomucky na prekazkove drahy, pekny koutek s kulickami po cviceni. Cacorku nemuzu vzdy dostat domu 🙂
Je to kousek od Palmovky, www.pohyb-detem.cz

ladie
15. čer 2012

Holky, obnovuju téma! Nevíte o nějakém cvičení, které probíhá i o prázdninách???

verde198
17. črc 2012

Ahoj, zkus www.acentrum.eu, maji cviceni i pro maminky 🙂

katlinh
24. zář 2013

na Praze 13 chodíme do centra Skřítci ve škole http://www.skritciveskole.estranky.cz/clanky/ro..., bylo to většinou i o prázdninách, když byly děti.

gabinaj
26. bře 2014

Doporučuju cvičení pro maminky s miminky Babyjóga už od 6 týdnů až do roku a půl ve středy na Praze 8, kousek u Florence - v Acentru. www.acentrum.eu . Je to jógové cvičení s říkadly a písničkami- tradičními českými - ne přeloženými z angličtiny, pro mrňousky je velká část hodiny masáž nasucho, pro větší je zase prostor pro lezení a pro maminky cviky z jógy.

gabinaj
Odpověď byla odstraněná
Zobraz