Děti na Karlštejně, je tam pro ně nějaké vyžití?

vanessska01
30. lis 2012

Ahoj holky.Mám dcerku a za týden jí budou 4 roky.S manželem plánujeme jet po Vánocích na Karlštejn.Proto moc prosím,kdo tam už někdy byl nebo třeba jenom slyšel,budu ráda,když mi napíšete,jestli tam je nějaké využití i pro děti a jaký penzion je nejlepší.Na ceně ani tak nezáleží.Budu ráda za jakoukoli radu.Předem moc moc děkuji.

lynks
1. pro 2012

Ahoj já, bydlím hned vedle a nabízím ti tyto možnosti - procházka cestou směr na mořinu - jsou tam ve výběhu poníky a malá farma. výlet vlakem do Berouna -Aquapark -ale mně se tam zdá být zima, v Karlštenjě na místě, kromě procházek lesem toho moc není.Dále na druhou stranu směr východ, je v Hlásné skluzavka, domeček písek, kůň na pružině v arealu obecního úřadu. Lety - klub Letanek http://www.letanek.cz/program-herna.php, kdoví jak to je mezi svátkama všechno otevřené. Zatím mne napadlo tohle.

vanessska01
autor
1. pro 2012

Děkuju moc za typ.Chceme tam jet na nějaký víkend,tak si projdeme krajinu a asi vyjedeme někam do okolí.Koně a poníky má malá moc ráda,tak to se jí určitě líbit bude.Každopádně se s manželem domluvíme a někam zajedeme.Takže ještě jednou moc děkuju🙂