Dětské centrum Brno. Jaké to tam je? A kolik to stojí?

micanek
31. led 2009

Ahojky holky.
Chtěla bych se zepta.
Na Čt1 byl pořad, že je v Brně nějaké nové dětské centrum , Stálo 15 000 000,-kč a je z nějakého starého skaldu. Můžou tam jezdit třeba na skluzajdě dospělí. Moc se mi to líbylo, ale vůbec jsem nepostřehla, kde to je.
Víte to někdo, nebo máte už vlastní zkušenost jaké to tam je a kolik to stojí.
Vypadalo to náramně.

irafa
31. led 2009

ahoj micanek tak sem kukla na ct net a mělo by to bejt někde na kraji ulice Vídeňské přesnou adresu neřikali ani vstupné ale mě seto taky zamlouvá fakt to vypada super no našemu Jirkovi by se tam taky fakt libilo dobrý
tip na výlet za odměnu a ještě si můžem užit i my.

micanek
autor
31. led 2009

No .. právě mě to zaujalo, že můžu řádit aji já ... 😀 vypadalo to úžesně 😀

irafa
31. led 2009

jo tak sem ještě vypatrala že je to v hornich heršpicich byvala hala na okraji Brna ul Videňska
jmenuje se to Bongo a slavnostni otevřeni je tedy naplanovano na 7.2 09 zdroj lidove noviny
vstupne semi nepodařilo najit tak uvidime jestli si udělaj na internetu stranky ja je nenašla jen od nějakeho fotografa z Prahy tam ta hala je taky

malovani
31. led 2009

Ahoj holky, jojo, je to Bongo Brno, otevřeli někdy před Vánocema, nemá to tam chybu ani pro děti, ani pro dospělé... Jediný problém je, že je tam strašná, ale strašná zima... teda aspoň,. když je zima venku, jde to samozřejmě těžko vytopit, je potřeba se zahřát pohybem.

malovani
31. led 2009

Zapomněla jsem hodit odkaz: http://www.bongobrno.cz/kontakty-a-mapa

micanek
autor
1. únor 2009

Ahojky holky .. dneska jsme byli v Brně, tak jsem neodolala tam skusit zajet. je to hned vedle SKLADU Aska ... no aje to tam úúúžasný ...vstupné myslím pro dítě 179,_ a pro dospělého 119,- ... rodimmý 490,-. Doufám, že jsem si to zapamatovala dobře. A mám pocit, že od 17:00 je to tam levnější.
Už se těším, až malej trochu vyroste a budu tam moct jít s ním zařádit. 😀

kalerat
2. bře 2009

My jsme tam byli teď v pátek a taky spokojenost. 🙂

binki
6. bře 2009

jak jste se tam dopravily?

dzej
6. bře 2009

ahoj holky, nebyl jste někdo na té výstavě kostýmů z Arabely v letohrádku Mitrovských? Nevím jestli se tam dá s kočárkem a není tam narváno? Díky 🙂

pavlina05
10. bře 2009

Kal i s malým Kubíkem se tam dá jít??? Není to pro větší děti?? A dá se tam někde přebalit? Položit???