Dětské koutky Praha metro A. Máte tip?

lenka421
22. lis 2019

Ahoj, prosim pekne mate nekdo nejaky tip na kavarnu s detskym koutkem v okoli metra A (spise cast okolo Flory), ktera je otevrena i o vikendu? Chci zitra s kamaradkou na kafe, chtela jsem vzit s sebou dvouletou dcerou a s hruzou jsem zjistila ze mista kam jsem s ni zvykla chodit o vikendu nefunguji nebo je zavreli. Na Jiraku sweetlife je tento tyden zavreny kvuli nemoci, do Erhartovy cukrarny ani Parlamentu/Bruxx se mi moc nechce...

leneee
22. lis 2019

@lenka421 je to sice trochu popojet tramvaji—Dolce Carosello kousek od Strasnicke-zastavka Solidarita, nebo Carosello restaurace na Cernokostelecke... treba nekdo da lepsi tip

makronka222
22. lis 2019

Nejakej hotel na P1, myslim blizko Staromestsky ma nahore kavarnu + koutek. Kdyz zadas Detske koutky Praha 1 tak ti to urcite vyskoci na nejakym webu. Jinak kdekoliv je Coloseum pizzerka, tam maji z 90% taky detsky koutek.

tridvajedna
23. lis 2019

@makronka222 je to Hotel Juliš ve spodní části Václaváku, v posledním patře je kavárna s koutkem a je to zaměřené čistě na rodiče s dětma. Za dítě se platí 50 Kč.

lenka421
autor
23. lis 2019

@leneee Diky to je dobrej tip 🙂

lenka421
autor
23. lis 2019

@tridvajedna Tak ten presne o vikendu nefunguje, jen v sobotu rano myslim. Pak tam maj oslavy.