Dinopark ve Vyškově. Doporučuju

skuli
23. bře 2008

Dcera miluje dinosaury,proto jsme se vydali na výlet do Dinoparku ve Vyškově.Malá byla nadšená.Je to tam moc krásné.V ceně vstupného je i vstup do ZOO,která je taky nádherná.Byli jsme tam v týdnu a měli štěstí na málo lidí.Jezdí se tam takovým vláčkem,ve kterém jsme byli úplně sami.Kdo bydlíte blízko,určitě si tam zajeďte.

jabber
23. bře 2008

ahoj skuli - no tak to by se synovec i neteře zbláznili, taky milujou dinosaury a všechny tyhle příšery 🙂. Škoda, že je to z Prahy trochu z ruky 😀 .
Ale stejně je to zajímavý, co na těch tvorech ty děti mají ... 😕 😀

jabber
23. bře 2008

jo a díky za tip 😉 , ani jsem nevěděla, že něco takovýho je

skuli
autor
24. bře 2008

jabber- Ahoj.Těch dinoparků je více.Blízko Prahy je v Plzni.Koukni sem,moje malá na to čučí pořád,jsou tam videoukázky.
http://www.dinopark.cz/

jabber
25. bře 2008

skuli - a jo, vidíš, tak díky 😉

micanek
25. bře 2008

Já mám na dinopark ve Vyškově zase strašný vzpomínky. Byli jsme tam před rokem a v tom zooparku nás naložily do autobusu a táhly nás v narvaným autobuse přes celej Vyškov do Dinoparku. P projití Dinoparku jsme čekaly 2 hodiny, než pro nás zase pošlou autobus .... strašný .... vstupné jsme si nechaly vrátit a ani neprotestovaly....

asi se to tam teď změnilo, ale bylo to tam fakt strašný .... nemluvím jen z vlastní zkušenosti. 😠

skuli
autor
25. bře 2008

micanek-Tak ta jízda tím autobusem se nám právě líbila.My tam byli fakt sami a byla to děsná sranda jak to jelo přes město.Každý nám mával a holky byly nadšené.A vždycky jeden autobus přijel,někoho přivezl a jeden odjel.Že jste čekali 2 hodiny,to se mi nezdá 😝 Byly tam i kamarádky,lidí měli sice více než my,ale všichni chválili.Asi jste měli smůlu nebo co.My tam byli taky loni.Dám do alba nějaké fotky,tak se koukněte.

skuli
autor
26. bře 2008

Tak jsem chtěla dát ty fotky,ale jsou všechny veliké.Podařilo se mi dát tam jen pár a ty nejsou nic moc.Žádný dinosaurus na nich.Pokusím se to nějak zmenšit a časem je přidám.

akcul
26. bře 2008

Ahoj holky,
my jsme ve Vyškově nějakou dobu bydleli (manžel odtud pochází) a s tím vláčkem to je tak, že nejdřív, když se Dinopark otevřel, tak tam od Zoo jezdil ten vláček. Pak ho ale město zakázalo, protože byl celej "otevřenej" - nebyly tam dvířka, jen řetězy, ani okna... No a z důvodu bezpečnosti se to teda zakázalo. Proto pak jezdil obyčejnej autobus (ten asi myslela Micanek). No ale teď už je ten vláček myslím zase povolenej, i když je teda v úplně stejným stavu jako byl na začátku, tak nevím, co to mělo za smysl. 😅
Tak to jen tak pro info. 😉

skuli
autor
27. bře 2008

akcul-No mě to taky udivilo,že ten vláček tak může jezdit po cestě mezi auty.Ale bylo to fajn.

petik77
12. dub 2008

Ahojky, my taky byly loni v letě v e Vyškově a bylo to super udělali jsme si celodenní vylet a jeli jsme tam vlakem bylo to super a děti byly nadšené.A s dinoparkem jsem byla spokojena i s cenou, vstupenek, protože je tam toho hodně.Jak dinopark tak i Zoo i ten několika minutovej 3D film ,takže my byly spokojení 😅

panenka
12. dub 2009

😎 Ahoj,
DinoPark Vyškov jsme navštívili dnes a rád bych se zde vyjádřil k tomuto projektu.Prostudoval webové stránky, které jsou velice zdařilé, protože zkušenosti z našich zábavných parků, aquaparku a pokusů o ně jsou dost otřesné. Samosebou jsem nečekal, že tam najdu tématický park podobný jako je v Orlandu, cena 130Kč na osobu napovídala, že nemůžeme čekat žádné zázraky, což se taky potvrdilo.Od ZOO Vyškov, vás zaveze vláček případně 100letá Karosa na pozemek, kde najdete pouze nepohyblivé laminátové sochy, výjma 2ks velice lehce se kývajících exponátů,ozvučených tlampači zn.Tesla. Prohlídka nezabere delší čas než 40minut.3D kino je v malém domečku pro pár návštěvníků. Velké mínus dávám od parkovací plochy až po provedení toho projektu.Jediné plus je cena vstupu.Malé děti jsou nenáročné těm to bude stačit, ale větší a dospělé to nemůže bavit.Je to spíš ostuda.

panenka
12. dub 2009

Tak to byl názor mého manžela. Nám s malou se tam líbilo a všem doporučujeme 😵

chechta
13. dub 2009

Panenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 já si hned říkala, že to musel psát nějakej chlap 😀 😀
Taky jsem už uvažovala, že se tam někdy v budoucnu zajedeme s malým podívat

aponchie
13. dub 2009

od 1.7bude v Ostrave

nety
13. dub 2009

My jsme v Dinoparku Vyškov byli před cca 3mi lety a byli jsme nadšeni.Určitě se tam někdy zase podíváme.Moc se mi líbila i ZOO,sice menší ale fakt pěkná.A na autobus jsme nečekali,pokud si dobře pamatuju,jezdily každou chvíli.

alucca
26. črc 2009

nevíte někdo o nějakém pěkném ubytování pro dvě rodiny s dětmi (3 měsíční prckové)v okolí Plzně?. Chtěli bychom jet na víkend a líbilo by se mi jít právě do dinoparku a do zoo..

skuli
autor
27. črc 2009

Tak jsme byli včera v Dinoparku v O

skuli
autor
27. črc 2009

se mi to odeslalo dříve než jsem chtěla,takže znova 😝

včera jsme byli v Ostravě v Dinoparku a byli jsme zklamaní.Je to tam ještě nedodělané,takové neupravené.Na vstupenky jsme stáli skoro hodinu.Jsou tam 3 trasy po kterých se dá jít,šli jsme tou druhou,psali je to vhodné pro kočárky,ale nebyla to pravda.Jde se po lávce,která je nakřivo a pak tam bylo plno schodů,takže jsme kočár s malou nesli.K některým dinosaurům jsme se s kočárem vůbec nedostali.Všechno tam je oplocené,takže vyfotit se zblízka s dinosaury nejde.Hodně dinosaurů je už zničeno,nemají jazyky a zuby.To je vina maminek,které nechají děcka po nich lozit.Jsou tam 2 stánky s občerstvením,v tom prvním neměli ani jeden nanuk,ani bagety a u toho druhého byla řada tak na hodinu.Je tam stánek se zmrzlinou,která stojí 20 Kč,ale když už tam člověk je,tak si ji samozřejmě koupí.V paleontologickém hřišti nemají jediný smetáček nebo lopatku,takže děti kostru dinosaura hledají holýma rukama.Jediný východ z parku je přes jejich obchod.Mě to nevadilo,stejně jsem Denisce chtěla koupit velkého dinosaura,které sbírá,ale ostatní maminky nadávaly 😀 Ve Vyškově se nám líbilo mnohem více.

dasulag
29. črc 2009

Ahoj, my jsme ve |Vyškově byly s pětiletou dcerou loni poprvé a letos znovu. Malá zbožňuje dinosaury a byla moc spokojená. Je pravda, že ZOO je malá ale proti Dinoparku nemůžu nic říct. Autobus nebo vláček jezdí každou chvíli, takže se ani moc dlouho nečeká. 🙂

misakulicka
3. srp 2009

Byli jsme v ZOO Vyškov tento čtvrtek: vstupné 130,- za osobu s tím, že s 1,5 letým kulichem jsme do dinoparku nechtěli-se nám zdála cena na to co, tam měli za zvířata hoooooooooooooodně předražená....proč to nemají zvlášť to vstupné??takže pro nás to bylo spíš velké zklamání....

zevina
15. črc 2010

ožuvuju diskusi 😉 chtěla bych se zeptat na dinopark Ostrava, jaké máte zkušenosti, jestli se něco od otevření a doby, kdy @skuli psala svoje poznatky něco zlepšilo...

mmch, ve Vyškově jsme byli před 2 lety, naprostá spokojenost, líbilo se tam synovi i nám, dinopark bezvadný, malého (tehdy dvouletého) samozřejmě naprosto uchvátila jízda vláčkem, zoo sice malá, kdo očekává exotická zvířata, šelmy apod, holt musí jinam, mně se naopak líbilo, že si děti můžou zblízka prohlédnout, příp. pohladit běžné domácí zvířátka, které dřív pobíhaly na každém dvorku 🙂 jako plus beru ještě velké hřiště a dostatek různých koutků a prolézaček pro děti, opravdu se tam můžou vyřádit 🙂

naopak zklamání loni v Bratislavě, modely statické, celkově jich bylo málo, jednoduše rozestavěné podél cesty (pardon, k několika se vyšlo stezkou na mírný svah a pak zase zpátky k hlavní cestě) ani ty reproduktory a kabely k nim nebyly zamaskované 😕 přišlo mi to tam takové bez fantazie, k Vyškovu se v žádném případě nemůže rovnat 😒 ještě že velká zoo trochu vylepšila skóre 😉

pajinka76
29. črc 2010

Ahoj vespolek,
jo jo Vyškov má spoustu atrakcí - kromě dinoparku a ZOO i super aquapark, ale my to máme radši ještě kousek dál - v Boskovicích. Naši malý indiáni si to tu užívají mezi velkými indiány a největší problém je vysvětlit jim "zavírací dobu". Mrkněte a přijeďte - www.westernove-mestecko.cz určitě si to užijete.

anatanka
30. črc 2010

Taky nevim, co jsou u deti najednou ti dinosauri tak IN.
My byli v Plzni, mne to uplne nenadchlo, cekala jsem asi vic, ale Miri byla happy.

nykita
30. čer 2023

S dovolením obnovíme diskuzi. Dinopark Vyškov 2023 - jezdí stále vláček do parku? Byli jsme naposledy před coronou a uvažujeme letošní návštěvu. Bahamy mezi opět Vyskovem nebo Plzni...

xnikolan
30. čer 2023

@nykita byli jsme na podzim a jezdí, pouze pokud je špatné počasí, tak je tam tuším napsáno, že jezdí autobus, ale nám poprchalo a jel normálně vláček.