Do jaké Zoo máme jít? Doporučte

kutcher
3. kvě 2011

Ahoj holky, byly jste v nějaké zoo, která se vám opravdu velmi líbila a užili jste si to v ní - myslím tím ty u nás i ty v nejbližších okolních státech Rakousko, Polsko, Slovensko... Doporučíte nějakou? Předem moc děkuji za odpovědi!

tylinka
4. kvě 2011

Asi trochu záleží s jak velkými dětmi vrazíš.
Jinak já určitě dopručuju Jihlavu, pro děti k perfektní a není zbytečně velká. Líbila se mi i ZOO Liberec, byla pěkně uspořadaná, ale už jsme tam dlouho nebyla.

mart.s.
5. kvě 2011

My nejčastěji navštěvujeme ZOO Praha, máme tam permici. Moc se mi líbí. Nedávno jsne byli ve Dvoře Králové a bylo to tam taky krásné.

snehulik
5. kvě 2011

Jéé, téma ZOO 🙂 Zoo miluju už od dětství a do teď jezdíme kde se dá. Pro hodně malý děti mě přijde dobrej Hodonín, je to tam malý takže je to nepřestane brzo bavit a zvířátka jsou tam pěkně blízko a super je i Jihlava, co to tam udělali nový tak se tam děti pěkně vyřádí i mě strhla atmosféra vlézt si do transportní bedny na zvířata a lozit po obrovským dřevěným hrochovi no paráda. Jedna z nejhezčích je Zoo Lešná letos tam určitě pojedeme. Z Liberecký mám smíšený pocity něco super něco katastrofa. Ségry byly ve Vídeňský, jako že by tam bylo něco co by je extra uchvátilo to ne, ale mají to tam prý pěkný akorát ten vstup je trochu drahej. No a přes to, že jsem z Brna musím uznat že brněnská zoo teda nic moc a vůbec ne pro děti, obrovský kopce, na tak velikou plochu málo zvířátek, hrozně málo opic a o výběhu ledních medvědů ani nemluvím ☹ Jako romantická túra pro dva o.k. ale ne moc pro děti, i když nám jako prckům se tam stejně líbilo, hlavně že jsme v zoo 🙂

beburka
5. kvě 2011

Nejhezčí pro mě byla ZOO v Olomouci, ale je to už asi 5-6 let co jsem tam byla naposled.
Teď hodně navštěvujem ZOO v Praze a v Jihlavě

kopretina82
5. kvě 2011

Jihlava a Lešná

macanet
5. kvě 2011

Dvůr Králové-Olomouc, Praha
Ústí n. L, jak bylo napsáno je zabiják do kopce 😝
Jihlava se nám moc nelíbila, možná mají zvířat už víc, ale před cca 2lety to bylo spíš hřiště pro děti 😅 Víc atrakcí než zvířat 😖

Hodně chválí Ostravu a Liberec, ale tam jsme ještě nebyli

mkr
5. kvě 2011

tak za nás Dvůr Králové, pak Liberec rovnou skouknout i botaniku vedle a pak Praha, nelíbila se mi V Jihlavě, je malá a nic moc tam

miska73
5. kvě 2011

nám se líbí ve Dvoře Králové a pak v Plzni 😉

janulkavalova
5. kvě 2011

nám se líbí lešná,praha a dvůr králové

katiz
5. kvě 2011

mě se líbí ostrava, hodně se tam teď opravují výběhy a modernizuje se a jsou tam sluňátka, tak snad se na ně budeme moci jet v blízké době podívat 🙂
Jinak letos se chystáme do ZOO na slovenku, do Bojnice, zoo tam je prý krýsná a také tam je pohádkový zámek

coxa
5. kvě 2011

rozhodně Liberec! líbí se mi, že je jedna trasa, takže projdeš všechno postupně a nemusíš přemýšlet kde už jsi byla a kde ne. 😉 Praha mi přijde trošku zmatená kvůli tady tomu, stejně tak i Dvůr Králové, ikdyž ten se mi líbí víc než ta Praha. 😉

johnatanka
5. kvě 2011

Do Dvora jezdíme každý rok min 2x (nemáme to daleko 😀 ), znám ji jak svý boty, ale ráda tam jezdím furt, letos chci zkusit Lešnou, Praha a LIberec taky OK 😉

musko
2. čer 2011

Jednoznačne Lešná u Zlína! Je to zatiaľ najkrajšia ZOO, ktorú som videla - opakovane, chdíme tam niekoľkokrát za rok, je na Európskej úrovni, majú nové pavilóny - každý rok prekvapia novinkami, krásne ihriská pre deti, paráda. Olomouc je pekná ZOO, ale na Lešnú nemá. Príjemná a pekná malá ZOO je v Hodoníne.
Bojnice, Bratislava a Košice sú oproti spomínaným slabota.......

raada
16. čer 2011

Lešná

mirisek81
16. čer 2011

Taky se přidávám.Jednoznačně u nás vede zatím Lešná

winterska
16. čer 2011

Líbí se nám moc pražská ZOO - ta největší. A zároveň se nám moc líbilo v jedne z nejmenších - ZOO Chleby. Úžasná pro městské děti, které tam poznají klasické domácí zvirectvo a pohraji si s kozami a zelvickami.

daggi23
16. čer 2011

ZOO Lešná u Zlína 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉

marecek4
9. črc 2011

u nás zatím proběhla jen Hodonínská,teď se chystáme do Vyškova na dinosaury,Brněnská až na ten kopec taky není špatná,a pak třeba na parník-je to kousek a spojit s koupáním a nebo projížďkou na lodičce taky není k zahození,do Lešné jezdili velcí pravidelně na školní výlety,tak tam nás to zatím neláká,to si počkáme až malý povyroste a těším se tam na návštěvu zámečku,a do Olomouce to taky plánujeme stejně jako do Bratislavy,tam jsme naposledy byli když dělali nové výběhy pro šelmy,tak jsem zvědavá jak to tam vypadá po novu

katyxq
9. črc 2011

U nás vede ZOO ve Zlíně (přesně je to Lešná) a pak asi Praha, oproti nim je brněnská naprosto úděsná (tam je alespoň pro nejbližší roky naprosto zbytečné chodit, nestojí to za to).

ferinka
9. črc 2011

Už jsme letos byli v Jihlavě,Ostravě,Praze a Plzni 😀 Všechny super,každá má něco do sebe a je v něčem jiná 😎
Moc si chválí Chomutov,že je náddherná,tak pojedem příště a ještě Lešnou,ale tu máme odevšat z ruky,moc dobré chvály jsem neslyšela na Olomouckou

antonie78
22. srp 2011

Ahoj nejpěknější je lešná a ted Ostrava dostává novej kabát,Olomoucká taky stojí za vzhlédnutí

vrtule83
21. zář 2011

Chomutovská je malá, ta se nedá srovnávat s Prahou apod., je to ZOOpark. Ale je tam určitě dost věcí na koukání, patří k ní i "safari" a skanzen Stará Ves, který stále vylepšují. Super procházka a nestane se vám, že za celý den nestihnete projít vše. U zoo bydlím, tak to tam mám hodně prolezlé. Takže pokud máte náladu na trošku něco jiného než velká zoo se slony a žirafami, tak sem určitě ano. Jen by mohli vybudovat více sociálek.

fender
21. zář 2011

Lešná je moc krásná, ale je strašně veliká, pokud chce člověk projít opravdu všechno, je to tak na celý den. Pro větší děti ideální.

Olomouc se mi moc nelíbí, není tam - asi krom žiraf - žádné pro malé děti "přitažlivé" zvíře.... hodně velkých výběhů pro antilopy, vlky apod., ale třeba našeho malého to až tak nebavilo. Venkovní výběhy pro lvy a spol. jsou navíc pro prcky špatně přístupné (vysoká zídka, člověk je musí zvednout a nemají se tam o co zapřít).

Ostrava je ideální v tom, že má hodně "přitažlivých" zvířat - sloni, žirafy, velký výběh pro lvy, kdy lev často leží přímo na zemi u skla, tj. dítě ho může sledovat z oka do oka) a teď je i hodně opravená. Člověk to v klidu projde tak za cca dvě - dvě a půl hodinky.

Jihlava je moc hezká, nicméně maličká, tak na hodinku.

renata80
21. zář 2011

Mně se nejvíc líbí ZOO v Liberci - dá se projít během pár hodin. Zatímco pražská ZOO je neskutečně roztahaná, takže všechny zvířátka nemáte šanci během jednoho dne vidět. Pak byla taky dobrá ZOO ve Dvoře Králové, ale tam už jsem dlouho nebyla. Nezkoušeli jste projet safari autem?

hann83
26. zář 2011

Nejčastěji jsme v té naší, pražské, je prostě úžasná, využívám toho že jsem na RD a jezdím tam ve všední dny hned ráno, je tam klid, máte šanci vidět i jinak velmi plachá zvířata 🙂 Na druhém místě je u nás asi Lešná, byli jsme tam jen jednou, když jsme byli na dovolené v Beskydech, a ta ZOO je prostě úžasná 🙂 Pak Plzeň, Dvůr Králové a Liberec, chystáme se do Jihlavy a do Chomutova.
Jediné co je škoda, že se do Lešné, do plzeňské a liberecké nesmí se psy, v té Plzni to ještě chápu, je to i botanická zahrada a všude je tam spousta rostlin a určitě není žádoucí aby na ně psi čůrali, ale v těch ostatních je to škoda.

vlci
17. říj 2011

No už jsme prošli spoustu Zoo, ale ta pražská nás moc neokouzlila, je moc rozlehlá s velkými výběhy, že malé děti často tápou kde, co je. Nám se moc líbila Jihlavská Zoo, sice menší než Pražská či Plzeňská, ale za to útulnější a hlavně s velkým dětským hřištěm, kde se vyřádí jak děti,tak dospělí a každý rok přijdou s novou atrakcí!! Letos nás však okouzlila ještě více Ostravská Zoo, mají tam z každé stany pavilonu dětské hřiště a každé úplně jiné, krásný statek, kde se můžou krmit zvířátka a vše je v malebném prostředí a stínu, aby jste to vše stačili projít, tak musíte hned na otvíračku a děti tam odsud dostante až se zavíračkou 🙂. Liberecká je u nás na 3 místě a doporučila bych i Zoo ve Vyškově, malinké, ale milé. A když navštívíte Ostravu, zajděte i do Dinoparku, opravdu zážitek i pro nějmenší, my tam byli s 1,5 starými dvojčaty a vůbec jsme je loni nemohli odtamtud dostat, nedá se to vůbec srovnávat s Dinoparkem v Plzni či Praze!!! Dali si tam opravdu záležet, 🙂 krásné místo i pojetí.

katulena
17. říj 2011

Já souhlasím s Libercem a v Ústí nad labem. ZOO Praha mě taky moc neokouzlila. V Chomutově je malá zoo spíš zoopark, ale taky pěkný. Liberec je 1 🙂

socina
17. říj 2011

Na prvním místě je Jihlava, je malá ale krásná. Pro děti super. Pak se mi líbila Brněnská, tam mají v dětském koutku lamy 😀

baibies
17. říj 2011

Rozhodně nedoporučuji Dvůr Králové nad Labem, od letoška je to katastrofa, kdo to kdy viděl projíždět ZOO svým osobním autem!!! co ještě nevymyslí??? Doporučuji z mnou navštívených Liberec, je to menší Zoo, ale krásně tam bylo a nebo hodně oblíbenou Prahu.. tam se ale teprve chystáme!! ;) Tak krásné cestování... 😉

dostyna
17. říj 2011

Ahoj,já určitě doporučuji ZOO v Olomouci na Svatém Kopečku.Je to super ZOO právě na vycházky s dětma a s kočárkem.Je to ZOO v lese,ale přitom je tam hodně sluníčka.je zde i vyhlídková věž se super výhledem a mnoho stánků s občerstvením.
Letos jsem byla zklamaná v ZOO Dvůr Králové.Udělali z velké části Safari a tím pádem maminky s kočárkama mají po velkých vycházkách.takže tam velké zklamání