Do jaké Zoo máme jít? Doporučte

kutcher
3. kvě 2011

Ahoj holky, byly jste v nějaké zoo, která se vám opravdu velmi líbila a užili jste si to v ní - myslím tím ty u nás i ty v nejbližších okolních státech Rakousko, Polsko, Slovensko... Doporučíte nějakou? Předem moc děkuji za odpovědi!

nasticka
17. říj 2011

U mne jednoznačně vede Lešná, Jihlava je super pro děcka, Praha krásná, ale trapné uspořádání, Liberec, Dvůr Králové, Plzeň taky moc pěkné.

evulinkab
18. lis 2011

Přestože jsem z Olomouce, tak naši olomouckou ZOO nedoporučuji, nelíbí se mi.Žádná zajímavá zvířata-možná až na žirafy a lvy, jinak je zde spooooustu vybehu pro kozy, antilopy a vlky, v podstate se to táhne celou zologickou.

Já za sebe doporučuji jednoznačne Lešnou.

klarka1
18. lis 2011

ZOO Praha a ZOO Hluboká nad Vltavou (menší)
a rozhodně ne Dvůr Králové, malé a drahé 😔

forji
18. lis 2011

Za všechny zoo co máme projítý tak kam se budem vracet je jedině Lešná, fakt to je zoo s velkým Z 😉

schnek
18. lis 2011

určitě safari ve Dvoře, to je prostě skvělý - vlastním autem mezi zvířatama. No a pak samozřejmě Plzeň 😉 Praha se mi taky líbí, Lešná mě příliš nezaujala, Ostrava a Liberec pěkný. Ze SR znám Bojnice a líbilo se mi tam.

vafle
18. lis 2011

mi se líbí lešná, ostrava, liberec praha...naopak nemám ráda olomouc a brno a přímo zbožňuju vídeň jezdíme každý rok a ta fakt stojí za to

janulickaj1
18. lis 2011

Lešná a Jihlava

lucikf
19. lis 2011

Letos jsme stihli navštívit tři ZOO, Dvůr Králové, Lešná-Zlín a Ostrava a musím říct, že nejvíce se mi líbilo v Ostravě. Je vidět, že se tam opravdu něco děje. Nové pavilony, skvělá hřiště pro děti,... V Lešné jsme byli i před pár lety a od té doby se tam nic nezměnilo. Je to tam pořád stejné. Kdysi jsem měla názor, že je to nejhezčí Zoo, ale teď jsem ho přehodnotila. A ZOO ve Dvoře Králové nás také moc nenadchnulo. Snad jedině ti malí tygříci byli sladcí. 🙂

milena007
10. pro 2011

Byli jsme v Praze, Ostravě, Jihlavě a v Lešné a všechny mohu OPRAVDU DOPORUČIT. Jediná, kde nás to bavilo nejméně byla ZOO ve Dvoře Králové nad Labem, ta byla nejnudnější - safari, nesafari 🙂

gabka32
10. pro 2011

Určitě Praha, je krásná, pak i Lešná, letos jsme byli i v takových mini ZOO v Hluboké a Vyškově - ve Vyškově je to zaměřené na domácí zvířata, takže pokud nemáte jinou možnost, je to skvělá příležitost vyjít si s děmti na dvorek třeba k prasátkům a ovcím 😀 ze ZOO jezdí vláček do Dinoparku, ale ten nás až tak nezaujal, v Orlové je dinopark lepší..
a nedám dopustit ani na Ostravu, mám to kousek, už jsme pořídili i permanentky, oproti dávným létům se ZOO mění, přibývají nové pavilony, na každém rohu je dětské hřiště 🙂
dál jsem byla v Berlíně, to je taková malá ZOO uprostřed města, ale mi se líbila. no a na Slovensko bych zajela do Bojnic 😉 a asi i tu Víden co tu někdo vzpomínal, jestli bude příležitost 😉

palomitacheca
12. bře 2012

Nám se z českých ZOO asi nejvíc líbí Lešná, ale i třeba Chomutov, Hodonín, Olomouc,... jsou moc hezký. Z německých ZOO se nám moc líbila ZOO Berlin a taky Tierpark Berlin nebo ZOO Leipzig. Z rakouských je pěkná ZOO Salzburg a ZOO Schmiding. Byli jsme i ve Vídni, ale přišlo nám to tam takový trochu chudý v porovnání s jinými ZOO, které jsme navštívili (a že už jich bylo asi přes 30 🙂 ). Jeli jsme do Vídně hlavně kvůli pandám, které miluju 😀

sanm
22. bře 2012

určitě Lešná, je nejkrásnější.
ale jinak mě láká i plzeňská zoo, navíc tam má být letos unikátní podzemní expozice! Snažila jsem se najít odkaz, ale marně, přitom jsem to ještě včera četla🙂 Třeba budeš mít větší štěstí, hledala jsem to tady: http://www.kudyznudy.cz/Vyhledavani/Fulltext.as...

gabbika
22. bře 2012

Praha a Lešná u mě vedou. Hezká, i když malá, je i Zoo ve Vídni v Schonburnnu, ale ani ne tak kvůli prostředí jako spíš kvůli zvířatům, které v ČR neuvidíte - koala, panda, mravenečník...

Brněnskou nedoporučuju, sice se za poslední roky zmáhá a snaha jde vidět, ale oproti Praze a Lešné je to stále zoufalé.

werunqa
24. bře 2012

jak pise marinka:ZOO Lešná Zlín je nejhezčí 😉

pajula
25. bře 2012

ZOO Praha a ZOO Plzeň s dinoparkem 🙂 🙂

lucifereeek
25. bře 2012

Zoo Zlín-Lešná, Olomouc-Sv.Kopeček, tam se nám líbilo nejvíc 😉

salomee
25. bře 2012

Olomouc je Olomouc, v poslední době se tam toho dost změnilo, snaží se. Brala jsem to jako samozřejmost, ale pak jsem viděla třeba Brno...tam abych na zvířata měla dalekohled. Dinoparky jsou taky bezva, to ano🙂, zas jiného.

zmuzle
25. bře 2012

Tak ja mohu jednoznacne doporucit sice malou, ale uzasnou Zoo pro male deti a to Zoo Chleby. 🙂
Synovi se tam opravdu libilo. Je to tam pekne.

miky
25. bře 2012

ZOO Ohrada u Hluboké nad Vltavou. Je to ZOO na kraji rybníka, takže část prohlídkové trasy vede i na lávkách nad hladinou rybníka ze které se dají pozorovat volně žijící vodní ptáci. Po cestičkách se dá projet i s kočárkem, takže vhodná pro rodiny i s hodně malými dětmi 😉

ange_de_la_morte
26. bře 2012

ZOO Lešná je jasná jednička .... hodně zvířat, a vyhovuje mi že je na obrovském prostoru takže lidi tam nejsou hlava na hlavě, a je tam i dost velká část ve stínku což je v létě k nezaplacení , naopak silně u mně pokulhává Ostrava - ta mně fakt snad ničím nenadchla .... v ZOO Brno se mi líbí tygří výběhy ale jinak mi taky přijde že není moc o co stát ...

usounek25
3. kvě 2012

Byli jsme v zoo v Brně, v Olomouci na Svatém kopečku, ve Zlíně v Lešné, ve Vyškově v zooparku a teď se chystáme do Jihlavy. Nejvíce se mi líbilo v Lešné, ale každá zoo má něco do sebe, zatím jsem z žádné nebyla zklamaná nebo tedy synátor 🙂 . Ve Vyškově je to spojeno i s Dinoparkem -taky moc pěkné. Jinak jsem slyšela velkou chválu na zoo v Praze a v Bratislavě, ale tam jsme zatím nebyli, takže nemůžu posoudit.

neu.sona
3. kvě 2012

Nejvíc ze všech zoo se mi líbila Plzeň. Je opravdu moc moc hezká a pro děti ideální.

maudn
3. kvě 2012

zoo lešná je super, pokud je dítě menší vzala bych ho do Vyškova - tam je malá,ale za to milá zoo a dino park

jaruschk
3. kvě 2012

Lešná je zatím nejkrásnější ZOO,kde jsem kdy byla....potom samo Ostrava,máme to za bukem,takže tam jezdíme každý rok....Olmík je malá ZOO,ale zas je tam hezký výběh opiček,kde se prochází mezi něma....letos se chystáme do Prahy,tam jsme ještě nebyli,máme 4leté dítě

petruska_007
3. kvě 2012

Dvůr Králové nad Labem a nebo Olomouc

ivana21m
3. kvě 2012

Krásná ZOO je i tady u nás v Liberci, začátak ZOO začíná mezi sromy, a je to velice příjemné.. nejhezčí je když, se stihne zrovna cvičení a krmení lachtanů, jsou naporsto kouzelní. A na konci zo je výběch s malíma kozičkama které si děti můžou nakrmit a být snima ve výběhu, je tam i parčík pro děti. Je tam moc krásně a rádi se tam vracíme. Pamatuju si jí už jako malé dítě, a určitě až se nám narodí naše malé, budem tam chodit i s ním. 🙂

babka
3. kvě 2012

Praha, Olomouc, Ostrava, Liberec, Plzeň nebo ze zahraničních mám ráda ZOO v Mnichově 🙂

gazelka02
3. kvě 2012

Plzen je super

andy80
3. kvě 2012

ZOO Větrovy - Tábor, ZOO Hluboká nad Vltavou, Olomouc Praha, všude jsou krásné, záleží, kam chcete jet a tak.

tynusa
28. kvě 2012

Tábor bych rozhodně nedoporučila...drahé a nic moc. 😖 😖 😖