• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Do kina s miminkem. Byly jste?

3. února 2011 
Ahojky maminky, byla jste některá v kině s miminkem na speciální projekci, jako má třeba kino Oko? akorát jsem zjistila, že něco takovýho existuje a přemýšlím, že bych zašla...
3. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky u nas na Flore to vysila cinema city kazdou prvni stredu v messici taky se chystam ale nejak to porad nevychazi maji tam ruzny proggramy pro maminy i deti ale je to od 10 tak pockame asi az na jaro :sunglasses:
3. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted v té chřipkové epidemii bych se na to asi vyprdla... :unamused:
Ale jinak zkušenosti nemám muže to být fajn :wink:
3. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě mrzí, že to v HK není, určitě bychom zašli ....
3. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidiab vy uz jste byli?
3. únor 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renesme Ne ne :slight_smile: A zatim se ani nechystam
3. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teda je to sice od 18 měsíců,ale neumím si představit,jak lítám ještě za dětma v kině,stačí mě to doma :grinning:
3. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca je to do 18 měsíců :slight_smile: bohužel :frowning2:
3. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca je to s detma DO 18ti mesicu - prave proto aby po kine nelitali a neslapali po tech miminach na podlaze :wink:
3. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruska2x Jééé tak to jsem se překoukla :sweat_smile: No,ale i tak ale pokud není možnost zajít do mateřského centra,je to nejlepší východisko z toho,nebýt pořád doma :wink: My teda chodili v 10 měsících tak to by vyšlo na stejno :grinning:
3. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca to zalezi hodne na diteti, nektery jsou klidny, kam je posadis tam je najdes.. takze klidne :wink: to jde...
3. únor 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruska2x Hmmm,tak to těm maminkám závidím :grinning: kdyby aspoň jedno moje dítě bylo takové :grinning:
3. únor 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca nezavid, kamaradka takoveho ma a kdyz jsme nekde na hristi neni o co stat - kazdej si mysli ze je nejak retardovanej :sweat_smile: - i 2 hodky vydrzi sedet a drzet micek :astonished:

tak ze jsem rada za nase akcni cislo... :grinning:

jinak s tim kinem - premyslim ze bych tam potebovala na WC - ditko tam preci samotne nenechas a vzit ho sebou? kam ho tam dat? nevim.. mozna moc koumam ale pakticky mi to moc neprijde, leda s kamaradkou a delat si hlidacku...
3. únor 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek