Do kina s miminkem. Byly jste?

elgereta
3. únor 2011

Ahojky maminky, byla jste některá v kině s miminkem na speciální projekci, jako má třeba kino Oko? akorát jsem zjistila, že něco takovýho existuje a přemýšlím, že bych zašla...

renesme
3. únor 2011

Ahojky u nas na Flore to vysila cinema city kazdou prvni stredu v messici taky se chystam ale nejak to porad nevychazi maji tam ruzny proggramy pro maminy i deti ale je to od 10 tak pockame asi az na jaro 😎

kjajule
3. únor 2011

Ted v té chřipkové epidemii bych se na to asi vyprdla... 😒
Ale jinak zkušenosti nemám muže to být fajn 😉

verusinek
3. únor 2011

Mě mrzí, že to v HK není, určitě bychom zašli ....

lidiab
3. únor 2011
renesme
3. únor 2011

@lidiab vy uz jste byli?

lidiab
3. únor 2011

@renesme Ne ne 🙂 A zatim se ani nechystam

crca
3. únor 2011

Tak teda je to sice od 18 měsíců,ale neumím si představit,jak lítám ještě za dětma v kině,stačí mě to doma 😀

k.ate
3. únor 2011

@crca je to do 18 měsíců 🙂 bohužel ☹

beruska2x
3. únor 2011

@crca je to s detma DO 18ti mesicu - prave proto aby po kine nelitali a neslapali po tech miminach na podlaze 😉

crca
3. únor 2011

@beruska2x Jééé tak to jsem se překoukla 😅 No,ale i tak ale pokud není možnost zajít do mateřského centra,je to nejlepší východisko z toho,nebýt pořád doma 😉 My teda chodili v 10 měsících tak to by vyšlo na stejno 😀

beruska2x
3. únor 2011

@crca to zalezi hodne na diteti, nektery jsou klidny, kam je posadis tam je najdes.. takze klidne 😉 to jde...

crca
3. únor 2011

@beruska2x Hmmm,tak to těm maminkám závidím 😀 kdyby aspoň jedno moje dítě bylo takové 😀

beruska2x
3. únor 2011

@crca nezavid, kamaradka takoveho ma a kdyz jsme nekde na hristi neni o co stat - kazdej si mysli ze je nejak retardovanej 😅 - i 2 hodky vydrzi sedet a drzet micek 😲

tak ze jsem rada za nase akcni cislo... 😀

jinak s tim kinem - premyslim ze bych tam potebovala na WC - ditko tam preci samotne nenechas a vzit ho sebou? kam ho tam dat? nevim.. mozna moc koumam ale pakticky mi to moc neprijde, leda s kamaradkou a delat si hlidacku...