• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Do termálních lázní s miminkem. Máte zkušenost?

16. března 2016 
Ahojky maminky, nemáte někdo zkušenosti :frowning2: od kdy s mimi do termálek??
8. bře 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, myslíš jako že byste ho taky koupali? No, tak to je ještě hooooodně brzo!!! :frowning2:
8. bře 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vem radeji malou na plavani pro miminka a bude to bezpecnejs a i pro ni prijemnejsii.
Na koupak bych mimco netahala nejdrive tak ve dvou, trech letech drive urcite ne
Nevis co tam muze chytit chuderka mala
8. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, do klasického bazénu prý můžou od roka. My byli minulý týden v aquaparku a super. Jen ta voda v
běžném bazénu je na malou asi studená. Na plavču pro prcky máme cca 30 st., bazény mají kolem 27 st,
a ten rozdíl je docela znát. Zalezli jsme do vířivky a blbli tam :grinning: No, v noci měla 39 horečky, ale spíš bych
to přikládala přetažení než nějaké infekci, druhý den už byla v poho.
8. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
termál...3roky a výše
8. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
martule20 - nechci byt drza, ale na ferovku lidi jsou prasata nejen ze nechaji mocit do bazenu decka, ale kolikrat to delaji i dospeli bohuzel je to tak jsou lini vylejzat a tapkat na WC, mela jsem brigadu u bazenu a hnus co lidi dovedou. A ty risknes brat tam mimco :astonished:

Jen muj nazor neber to ve zlem
8. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mousunek: neberu. Děti už dnes musí mít speciální plavečky, takže v tom bych problém neviděla. A dospělí?
Nedělám si iluze, ale na druhou stranu to by člověk s tím prckem nemohl vyrazit nikdy a nikam.... Ani na
plavču pro prcky si nemůžeš být jistá... I když tam spoléhám na to, že ty maminy a taťkové dbají na zdraví
především svých dětí...
8. bře 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky,
Chtěla jsem vědět,kdy asi můžeme.

Tak nic - zatím nepojedeme a je to vyřízený. :wink: Právě rodiče jezdí do Laa, docela často,tak jsem chtěla jet někdy s něma, říkali,že tam jsou mimi co ještě nechodí :astonished:Je fakt, že mi mamka říkala, že je ještě hodně brzo :sweat_smile:
Tak mě zajímalo, jak se k tomu staví ostatní maminky.

matrule, voda v termálkách je myslím 34-36°C - to je myslím teploučko :grinning:
9. bře 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my v Laa (v létě) byli, prdelka se tedy nekoupal, bylo mu sotva půl roku,ale dcrea s MM si to užli. :slight_smile: Ovšem v létě se tam chystáme a to bude mít malý 1,5roku. nevím zda se bude koupat či ne. mám malinko podobný názor jako martule20. :wink:
9. bře 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
voda v termalkach je sice dost tepla, ale zlozenim je pre mimi uplne nevhodna a za druhe prave v tej teplej vode sa moze mnozit vselijaky hnus (mykozy a pod.). Urcite by som do termalneho bazenu nebrala dieta skor ako cca v 3. rokoch
9. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Japonsku do "onsenů"-tedy horkých vřídel chodí i úplná miminka! Je to tam naprosto normální. Maminky je drží v náručí a lehce polévají, nebo jen trochu namočí. Voda je tam kolikrát tak vroucí, že se v ní dají cachtat maximálně nohy :slight_smile: Fakt ale je, že Japonci jsou strašně čistotní a před koupelí v takových lázních se dokonale umyjí....
9. bře 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
garfie: No to je právě ono. To se o Češích říct rozhodně nedá :angry:

jadviga: Taky si myslím jako onlika, že voda v termálkách má pro prcky naprosto nevhodné složení. Ono
asi jak kde, ale v Maďarsku byly bazény s příměsí síry a podobných úžasných léčivých prvků, které se
pro malé děti naprosto nehodí! Takže asi takhle.... pokud máš hlídání a parťáka, tak bych určitě jela, ale
u malého se střídejte a do termálního bazénu ho rozhodně nebrat! V Zalakarosi byla půlka termální bazény
a druhá půlka aquapark, takže super. Jak je to v Laa netuším :wink:
9. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My do Laa jezdíme poměrně často. S prvním klukem asi od osmi měsůců a s druhým o něco dřív. je to tam skvělé a zatím jsme neměli jediný problém. všechno čisťounké, místo na přebalení, jídelna, hrací koutek. jezdíme tam i v létě.
24. lis 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli na Slovensku v Podhajské, synovi byl rok a měsíc, koupal se, ale bylo to spíš takový cachtání, na krajis kyblíkem atd. bylo tam hdoně dětí i dětský bazén. Neměli jsme problém.
24. lis 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@itka muzu poprosit o doporuceni kam s mimi, malymi detmi? Chystame se ted nekdy do termalu, malemu sou ted š mesice, nevim zda bych koupala i jeho, ale pro zbytek rodiny by to mohl byt fajn odpocinek, jen potrebuju nekde, kde sou na male deti vybaveni, totez ubytovani. Bud hotel primo na miste, abychom mohli v zupanu do arealu pokud se tam da i najist nv laznich ebo apartmany s kuchynkou pokud to s jidlem neni moc slavne
16. bře 2016 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek