Do termálních lázní s miminkem. Máte zkušenost?

jadviga
8. bře 2009

Ahojky maminky, nemáte někdo zkušenosti ☹ od kdy s mimi do termálek??

martule20
8. bře 2009

Ahojky, myslíš jako že byste ho taky koupali? No, tak to je ještě hooooodně brzo!!! ☹

mousunek
8. bře 2009

To vem radeji malou na plavani pro miminka a bude to bezpecnejs a i pro ni prijemnejsii.
Na koupak bych mimco netahala nejdrive tak ve dvou, trech letech drive urcite ne
Nevis co tam muze chytit chuderka mala

martule20
8. bře 2009

No, do klasického bazénu prý můžou od roka. My byli minulý týden v aquaparku a super. Jen ta voda v
běžném bazénu je na malou asi studená. Na plavču pro prcky máme cca 30 st., bazény mají kolem 27 st,
a ten rozdíl je docela znát. Zalezli jsme do vířivky a blbli tam 😀 No, v noci měla 39 horečky, ale spíš bych
to přikládala přetažení než nějaké infekci, druhý den už byla v poho.

andulka4
8. bře 2009

termál...3roky a výše

mousunek
8. bře 2009

martule20 - nechci byt drza, ale na ferovku lidi jsou prasata nejen ze nechaji mocit do bazenu decka, ale kolikrat to delaji i dospeli bohuzel je to tak jsou lini vylejzat a tapkat na WC, mela jsem brigadu u bazenu a hnus co lidi dovedou. A ty risknes brat tam mimco 😲

Jen muj nazor neber to ve zlem

martule20
8. bře 2009

mousunek: neberu. Děti už dnes musí mít speciální plavečky, takže v tom bych problém neviděla. A dospělí?
Nedělám si iluze, ale na druhou stranu to by člověk s tím prckem nemohl vyrazit nikdy a nikam.... Ani na
plavču pro prcky si nemůžeš být jistá... I když tam spoléhám na to, že ty maminy a taťkové dbají na zdraví
především svých dětí...

jadviga
autor
9. bře 2009

díky,
Chtěla jsem vědět,kdy asi můžeme.

Tak nic - zatím nepojedeme a je to vyřízený. 😉 Právě rodiče jezdí do Laa, docela často,tak jsem chtěla jet někdy s něma, říkali,že tam jsou mimi co ještě nechodí 😲Je fakt, že mi mamka říkala, že je ještě hodně brzo 😅
Tak mě zajímalo, jak se k tomu staví ostatní maminky.

matrule, voda v termálkách je myslím 34-36°C - to je myslím teploučko 😀

martinka79
9. bře 2009

my v Laa (v létě) byli, prdelka se tedy nekoupal, bylo mu sotva půl roku,ale dcrea s MM si to užli. 🙂 Ovšem v létě se tam chystáme a to bude mít malý 1,5roku. nevím zda se bude koupat či ne. mám malinko podobný názor jako martule20. 😉

onlika
9. bře 2009

voda v termalkach je sice dost tepla, ale zlozenim je pre mimi uplne nevhodna a za druhe prave v tej teplej vode sa moze mnozit vselijaky hnus (mykozy a pod.). Urcite by som do termalneho bazenu nebrala dieta skor ako cca v 3. rokoch

garfie
9. bře 2009

V Japonsku do "onsenů"-tedy horkých vřídel chodí i úplná miminka! Je to tam naprosto normální. Maminky je drží v náručí a lehce polévají, nebo jen trochu namočí. Voda je tam kolikrát tak vroucí, že se v ní dají cachtat maximálně nohy 🙂 Fakt ale je, že Japonci jsou strašně čistotní a před koupelí v takových lázních se dokonale umyjí....

martule20
9. bře 2009

garfie: No to je právě ono. To se o Češích říct rozhodně nedá 😠

jadviga: Taky si myslím jako onlika, že voda v termálkách má pro prcky naprosto nevhodné složení. Ono
asi jak kde, ale v Maďarsku byly bazény s příměsí síry a podobných úžasných léčivých prvků, které se
pro malé děti naprosto nehodí! Takže asi takhle.... pokud máš hlídání a parťáka, tak bych určitě jela, ale
u malého se střídejte a do termálního bazénu ho rozhodně nebrat! V Zalakarosi byla půlka termální bazény
a druhá půlka aquapark, takže super. Jak je to v Laa netuším 😉

itka
24. lis 2012

My do Laa jezdíme poměrně často. S prvním klukem asi od osmi měsůců a s druhým o něco dřív. je to tam skvělé a zatím jsme neměli jediný problém. všechno čisťounké, místo na přebalení, jídelna, hrací koutek. jezdíme tam i v létě.

bzubzalka
24. lis 2012

My jsme byli na Slovensku v Podhajské, synovi byl rok a měsíc, koupal se, ale bylo to spíš takový cachtání, na krajis kyblíkem atd. bylo tam hdoně dětí i dětský bazén. Neměli jsme problém.

akankeo
16. bře 2016

@itka muzu poprosit o doporuceni kam s mimi, malymi detmi? Chystame se ted nekdy do termalu, malemu sou ted š mesice, nevim zda bych koupala i jeho, ale pro zbytek rodiny by to mohl byt fajn odpocinek, jen potrebuju nekde, kde sou na male deti vybaveni, totez ubytovani. Bud hotel primo na miste, abychom mohli v zupanu do arealu pokud se tam da i najist nv laznich ebo apartmany s kuchynkou pokud to s jidlem neni moc slavne