Do Yamahy od 6. měsíců. Není to brzo?

makinka2
13. zář 2011

Ahoj holky 🙂 Můžete mi poradit nebo říct Vaše zkušenosti. Chtěla bych z malou začít chodit na yamahu je jí přesně 6 měsíců, není to brzo? Mám počkat. Musím se rozhodnout do zířtka a pořád nevím ☹ Manžel mě od toho zrazuje, že tam akorát něco chytí 😖 , ale já bych chtěla někam s malou chodit, at je z dětmi, nikoho v okolí bohužel s dětmi nemáme 🙂
Budu ráda za jakoukoliv radu nebo zkušenost 🙂

marhulinka
13. zář 2011

Já kdybych o tom věděla už loni,tak bych do Robátek s malým chodila. Ale chodili jsme do mateřského centra a byla jsem moc spokojená,jen bohužel jen jednou týdně,nebo dokonce za dva je to dost málo ☹ Teď chci s malým chodit do krůčků 😉 Jde hlavně o to,že jsou děti mezi dětma,je to fajn. Za mě rozhodně ano 😉 🙂

fiallinka
13. zář 2011

My jdeme na ukázkovou hodinu zítra, nicméně předběžně chci chodit (malá má teď 9,5 měsíce). Chodila jsem se starším synem taky, teď se otvírají i Robátka a protože paní, která to u nás vede, byla fakt šikovná, tak si myslím, že ani pro ty maláčky to nemusí být špatné.

Samozřejmě - co si budeme povídat - je to zábava a program hlavně pro mne 🙂, ale přesto myslím, že jí to něco pozitivního přinést může. To si myslím o většině aktivit pro tak malé děti - obejdou se bez toho, ale neuškodí to...

pajapoj
13. zář 2011

My jsme chodili a našeho malýho to tam vůbec nebavilo, začínali jsme když mu bylo 9 měsíců a pro mě to bylo utrpení a poslední měsíc jsem tam ani nechodila, všechny děti tam spořádaně seděli a náš tam jen lítal a vůbec ho to nebavilo a paní co to vedla jen divně koukala jako že jí ruší hodinu. Ale 90% holčiček to bavilo a všichni kromě nás myslím pokračovali 😉 .
Hodně záleží na povaze dítěte co ho baví a co chce dělat. A na to že bude nemocná bych nehleděla, aspoň si vybuduje imunitu

hojda
14. zář 2011

Tak my chodili od 1,5 roku do Krůčků a našeho lotra to moc nebavila, nejvíc ho bavilo, když jsem tam něco vyráběli nebo malovali, takže letos jdeme do výtvarného kroužku🙂

scai
14. zář 2011

Ahoj. My chodily od 6 měsíců a bylo to super! Bavilo jí to, díky tomu uměla paci paci už na 7 měsících, má ráda hudbu...
Teď začínáme už na první krůčky. Zrovna za chvíli jedeme na první hodinu.

raza
14. zář 2011

ahojte, prosím vás, môžete mi niekto vysvetliť, o čo ide? 😕 čo to tá yamaha je? 😕

mamkamarketa
14. zář 2011

ja teda byla jednou se svym tehdy 8mesicnim synem. A narovinu uz NIKDY VICE 🙄 pani ''ucitelka'' byla posahana jezibaba co me rekla,ze syn musi sedet a spolupracovat 😠 🙄
po tehle vete me tam nikdo nikdy nevidel.
Navic ta pani vypadala jako ty svedci Jehovovi co chodi po domech a obtezuji 😝

mrsblack
16. zář 2011

My jsme začali chodit teď, synovi je 5 měsíců a určitě chodit budeme!! Učitelka je fajn a jsou tam stejně staré děti. Myslím, že pro rozvoj hudebního cítení je to fajn - a myslím, že čím dřív, tím líp. Tak malý to samozřejmě ještě nebude úplně všechno chápat, ale rytmus hudby rozhodně vnímat bude a taky se tak učí socializaci.
@raza - je to Yamaha hudební škola, podívej se na http://cz.yamaha.com/cs/music_education/

mandarinka21
25. srp 2015

Ahoj holky, myslite si, ze 16 mesicni dite zvladne Prvni krucky v hudbe? Robatka nam casove nevyhovuji. Pujdem na ukazkovou hodinu, ale stejne by me zajimal vas nazor. Diky!

loket
21. pro 2015

loket-dcera chodila do yamahy od roku,a byla moc šikovná.bavilo ji.měli jsme taky dobrou učitelku.na tom dost záleží,jak dokáže děti zaujmout.navíc bylamezi dětmi,což je dítě taky důležité.kdybych to zjistila dřív,tak bych asi chodila.

lennus
21. pro 2015

Máte nárok na ukázkovou hodinu, tak to zkuste. 🙂 My chodíme právě do Yamahy, děti tam i různě pobíhají a lektorka je úžasná (Nikola ze skupiny Holki 🙂 ) Nebojte a zkuste, jedna holčička tam byla taková plačtivá, ale postupně si zvykla. Rozhodně zkušební hodina vám napoví!
Chodila jsem s malým od půl roku do pohybového kroužku Pohyb dětem a bylo to taky výborné. Je fajn chodit mezi děti od malička. 😉

@mandarinka21 Zkuste, nevidím v tom problém. Náš malý je neposeda, ale od roku a půl opakuje melodie a chodíme, budeme pokračovat.

rybka1
6. dub 2016

Ahoj. Na hodiny Yamaha jsem začala chodit se synem, když mu bylo 1,5 roku. Brala jsem to spíše jako výbornou věc kvůli jeho socializaci - a to se mi osvědčilo. Syn děti moc nevyhledával, ale naučil se s nimi být. Splnilo to však i něco jiného. Z Vojty se vyklubal hudebně velmi nadaný klouček. Do Yamahy chodíme stále (nyní mu je 6 let), už hraje na flétnu. A dobře. Zná noty (od c1 po e2), písničky hraje podle not zcela bez problémů. (Je fakt, že cvičí i doma.) Chodíme také do ZUŠ do sboru. Za nás velmi doporučuji. Nyní máme také naprosto skvělou paní učitelku - na té záleží naprosto zásadně (mám srovnání). Od září začínám chodit i s druhým synem, kterému tou dobou bude také necelých 1,5 roku.