Doporučuji na výlet s dětmi

ladek
6. kvě 2009

Chtela bych zalozit toto tema co DOPORUCUJI 😉 Nechci at se tu pisou stranky ,ale kde jste byly ,co se Vam libylo a kam se jit treba podivat 😉

Napriklad ja mohu doporucit takovou malou ZOO Chleby kousek za Podebradama 😉 nebo moc pekne je v Ceskem raji Klokoci 😉 Je to i pro male deticky 🙂

bambulik
6. kvě 2009

ZOO Troja v Praze, super prostě, ZOO Dvůr Králové nad Labem, takových míst je, Vranovská přehrada, Slapy, Sadská, na výlety je super Karlštejn a Křivoklát, Hluboká

j.a.n.u.s.
6. kvě 2009

Ja bych jeste pridala cca cenu treba za dve osoby plus dite....ty mista asi zna vetsina z nas, ale na kolik nas vysel ten ci onen vylet 😉

sisi.v
6. kvě 2009

náš poslední výlet - zámek Ploskovice s anglickým parkem, blízko Litoměřic. park je moc hezký, fontánky, děti si můžou hrát s vodou, malá měla konvičku a hodinu jsme o ní nevěděli, volně tam chodí pávi, moc se jí to líbilo. za vstup do parku se neplatí.

ladek
autor
6. kvě 2009

Dobry napad j.a.n.u.s. 😉 Tak v te ZOO dospeli 70,- a deti zdarma a v Ceskem raji ,to je ve skalach ,takze take zdarma 😀 😀 😀

moniska24
6. kvě 2009

Hezká je Zoov Ústí nad Lebem vstup 100,00 a přes prázdniny jezdí vláček

A byl jste už někdo v Dětenicích? Spíš už pro větší děti,který už maj rozum.Je to starověká krčma se vším všudy.Byly jsme dvakrát a pokaždý zážitek 🙂 😀

j.a.n.u.s.
6. kvě 2009

Hledam doporuceni 😉

...na nejaky stredoveky mestecko, nebo historickou vesnici, kde by se dal stravit den-dva...
...a levny kemp pro rodinu s detmi... 😉

moniska24
6. kvě 2009

j.a.n.u.s.- Na severu čech Zubrnice taková starověká vesnice se vším všudy,ale pro tebe trochu z ruky.Pak ještě Úštěk je tam středověká šatlava,katakomby a čertovské muzeum.

j.a.n.u.s.
6. kvě 2009

Moni-diky 😉

upresneni....spise ta Morava 😝

moniska24
6. kvě 2009

j.a.n.u.s. tak někdy,kdyby ste byly poblíž třeba na dovolený obojí za to stojí 🙂

dadous
6. kvě 2009

Mě se moc líbilo na Kuněticky hoře u Pardubic. Je to tam super hlavně pro děti, maj tam oboru se zvířatkama o kus dal je pernikova chaloupka a občerstvení i restauračka moc pěkny 😉 Doporučuju

ladek
autor
6. kvě 2009

Jo jo,tam je to krasny dadous 😉

Tak piste ,treba i restauraci ,kde se dobre najime ,chalupu kde je moc pekne a prijemni lide 😀 😀 😀
Uz snad bude pekne ,tak at vime kam jezdit 😉

soanpe
6. kvě 2009

Bystré u Poličky,hotel Na podkově-proti kostelu
sauna,bazén se slanou vodou a rozpisem,takže jsi v něm třeba i sama...

v okolí příroda,hrad...

aponchie
6. kvě 2009

ZOO Lesna!!! naprosta bomba na celej den pro vsecky 😎 cca 100kc pro dospele 80pro deti+lanove centrum...

jeudi
6. kvě 2009

dinopark plzen

jabber
6. kvě 2009

moniska - jo, Dětenice jsou super 😀 a ta mluva obsluhujících 😀 jsem ze začátku docela zírala 😀

já doporučuju představení 'Čtyři dohody' s Jaroslavem Duškem - prostě famózní 😵 😎 už jsem to viděla 3x a půjdu zas 🙂

jaspina
7. kvě 2009

Taky jsem si říkala, že vám doporučím ZOO Lešná -Zlín, ale vidím, že Aponchie mě už předběhla. To lanové centrum pro děti je tam fakt úžasné! A když už budete na Zlínsku, navštívila bych lázeňské město Luhačovice. Hlavně jaro/léto je tam moc krásně. Taková pohodička.. Kolonáda..

j.a.n.u.s.
7. kvě 2009

Co nejaky moravsky sklipek? 😉

dadous
7. kvě 2009

hustopeče 😀 tam jich je dost 😅

ladek
autor
3. srp 2009

Na zamku Detenice v CESKEM RAJI poradaji Pohadkove nedele pro deti 😉 Je to opravdu moc pekne 😀 😀 😀