Dovolená na Slovensku, máte zkušenost?

hope1
5. dub 2014

Ahoj,
nemáte někdo zkušenosti nebo tipy na dovolenou na Slovensku vhodnou pro rodinu s dítětem (v létě 20 měsíců)-nejlépe horská oblast. Nikdy jsem tam nebyla a Slovensko mě opravdu láká...díky

cuma
5. dub 2014

M y jsme byly loni v hotel Chopok, úžasné pro děti a super na výjezdy na výlety,ale je to teda dražší

madulinka
6. dub 2014

Okoli besenove.. my tam jezdine do soukr.apartmanu, a kousicek mame termalni koupaliste gino thermal besenova, tam je to super. Poprve jsme tam byli s malu v jejich 16 mesicich, uz jsme tam byli nekolikrat..kousek od besenove je tatralandia, taky super pokoupani, hlavne pro deti.. dost maji i nejake akce na slevomatu

pistalinda35
6. dub 2014

my byli v penzionu Partizan ve Vysokych Tatrach ... levne a prima 😉

hope1
autor
7. dub 2014

@madulinka
@cuma
@pistalinda35

děkuju moc za tipy!

matvej21
13. dub 2014

doporučuji Liptov🙂 spousta možnosti🙂 - Bešeňová, Vlkolinec, Tatralandia, Poprad, blízko do Vysokých i Nízkých Tater
Nebo okolí Brezna (možná spíš pro starší děti)
- tury - Chopok, Ďumbier, Čertovica - do 20 km od Brezna
Slovenský raj do cca 70 km
jeskyňe - Bystrianska
- pro dospělé - jeskyňe mrtvých netopírů
lesní skanzen - čierny Balog, spojen s výjíždkou uzkokolejni lokomotivou
výlet za gastronomii - Zbojnícky dvor v sedle Zbojská
výstava zvonců - Šumiac

lucca00
2. kvě 2014

Dobrý den, ahoj, chtěla bych vás požádat o radu ohledně ubytování na Slovensku. Rádi bychom jeli 1. týden v srpnu do Bešeňové či okolí (do 30 km) a sháním ubytování pro 2 dospělé a 2 děti. Pro jedno bychom vezli svou postýlku. Problém je, že přes léto nikdo nechce ubytovat na kratší dobu než týden a my bychom potřebovali pouze 3 noci. Všude jsem narazila na tento problém. Už jsem nad tím strávila spoustu času a ubytování mi nepodařilo najít. Nemáte prosím tip, kde to zkusit nebo jestli je to opravdu bez šance? Předem děkuji