• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Frýdek-Místek a okolí-kam na bazén s půlročním miminkem?

3. května 2014 
Maminky z F-M a okolí. Kam chodíte na bazén s miminkem?
2. kvě 2014 v 09:23  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je tady někdo z F-M?
2. kvě 2014 v 10:32  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
??
2. kvě 2014 ve 12:27  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z F-M,ale první miminko teprv čekáme :slight_smile:
2. kvě 2014 ve 12:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sice nejsme z F-M, ale jezdíme do Lhotky pod Ondřejníkem za rodinou a chodíme i s malou na bazén tady: http://www.u-fandy.cz/. Můžu doporučit :slight_smile:
2. kvě 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Měla jsem totiž v plánu jít na Olešnou, ale tam se prý může až od 1 roku. A malý má půlroku :(
2. kvě 2014 ve 14:22  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tanak a myslíte, že tam můžu s půlročním miminkem?
2. kvě 2014 ve 14:23  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petcep já myslím že ano, protože mi říkala babička, že tam mívali nebo nevím jestli ještě mívají i nějaké organizované plavání pro maminky s miminky. My tam s malou teda byli až měla 9měsíců, ale ona měla kožní problémy jako miminko, tak se dřív nedalo :slight_smile: Kdyžtaj si tam zkuste zavolat, obsluha je velice příjemná, můžete se objednat na určitou hodinu atd...-) Jinak vám třeba k bazénu donesou i pití - jak nealko tak alko, zavoláte telefonem u bazénu na bar a je to i s donáškou :slight_smile:
2. kvě 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Má někdo ještě další tipy??
2. kvě 2014 v 17:14  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem sice z F-M, ale řeším ten samý problém. Malému bude 5 měsíců, byli jsme s ním na wellness na Slovenku, který byl původně pro mé rodiče, ale ti dali poukaz nám, jelikož mamka byla po operaci, tak aby to nepropadlo a malému se ve vodě moc líbilo a rádi by jsme s ním zašli i někde tady na bazén.
2. kvě 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kacinda Chtěli jsme jít zítra na aquapark na olešnou. Ale psala jsem tam a paní mi odepsala, že tam spí do vody děti až od roku. Budu ráda za každý tip.
2. kvě 2014 v 17:59  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak slyšela jsem, že ve Frýdku tuším na 11ZŠ (myslím tu, která má bazén), tak že tam je plavání pro miminka od 3 měsíců, takže určitě tam do vody s ním můžes.
3. kvě 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek