Hledám další maminku, co byse mnou a 14měsíčním synem jela na hory

timotha
2. lis 2018

Ahoj nenajde se tady nejaka maminka/ maminky co by se mnou a 14 m synem chtely jet na hory? 🙂

cuuza
2. lis 2018

@timotha Jako na den na výlet, ukázat prckum sníh nebo nějaký pobyt? A máš nějaký tip?

timotha
autor
2. lis 2018

@cuuza myslela jsem treba na dva-tri dny, ukazat prckum snih, nejaky sankovani bobovani treba🙂 typ zatim nemam, podivam se po necem, zatim sonduju jestli by se k nam nekdo pridal🙂

swetlusska
2. lis 2018

mě by se taková akce líbila, ale ještě víc, kdyby jeli celý rodiny, i manželé 🙂 Tam bychom mohli hlídat na střídačku děti, lyžovat, sáňkovat atd. Asi vymyslím nějakou takovou akci 🙂

jenny91
3. lis 2018

@timotha Já bych se celkem přidala, akorát nám je zatím teprve 9 měsíců, tak nevím, jestli by z toho už malý něco měl...

timotha
autor
5. lis 2018

@jenny91 no zalezi... proc ne, byl by na cerstvem vzduchu a my bychom mely zmenu ;) maly by uz asi dovadel ve snehu atd

jenny91
5. lis 2018

@timotha A máte představu, kam byste tak chtěli jet? U nás by totiž byl asi hlavně problém s cestou, protože to moc dobře nezvládáme... Jsme od Vlašimi. Jinak na místě si pak myslím, že už by byl synek spokojený - hlavně jak se něco děje a jak jsou kolem lidi 🙂

timotha
autor
5. lis 2018

@jenny91 jeste to nemam vymyslene, musim se podivat. A maly spatne snasi cestu autem?

cuuza
5. lis 2018

Jako já bych jela, ale radši i s mužem. Myslíte, že je to realne ještě před Vánocemi?

jenny91
5. lis 2018

@timotha Bohužel ano, poslední dobou jsme kvůli tomu radši většinou jezdili mhd, i když to samozřejmě taky není možné na bůhví kolik hodin...

timotha
autor
6. lis 2018

@cuuza asi jo ale zatim snih neni🙂 tak kdyz chcete se Swetluskou jet i s manzelama (kteryho ja nemam) tak to muzete naplanovat a my se k vam s jenny pridame🙂) nevim jak bych to planovala i pro mamzele, to by asi chtelo vice pokoju atd?

cuuza
10. lis 2018

Holky, rada bych jela někam tak na dvě tři noci týden před Vánocemi. Kdyby jste měl někdo tip na ubytování tak uvítám.