Hlídání dětí v Brně-nárazově-agentura, centrum?

ssimmikk
15. led 2013

Maminky, máte někdo dobrou, ale i klidně napište i špatnou zkušenost s nějákou agenturou, miniškolkou, cetrumem pro děti, dke hlídají i 18ti měsiční děti? jedná se mi o hlídání tento pátek, jdeme na pohřeb a hlídání nám odpadlo....ráda bych někam kde jsou maminky i děti spokojené, na hlídání neznámou chůvou nemám odvahu, děkuji

veruska007
15. led 2013

Super je Vesněnka, ale nevím, jestli berou ještě nějaké děti a zda berou jen nárazově.
Já nárazově dávala do Babyparkingu na Erbenové. Cena taky vcelku ok.
Pak jsou ještě soukromé jesle http://www.brno-jesle.cz/, ale tam jsem děti neměla, když jsem je potřebovala, tak měli zavřeno. A pak jsem dávala sem tam do soukromé školičky na Hybešce, ale ta už krachla.
Jinak co mám zkušenost, tak dost berou až děti od 3 let nebo pouze na dopoledne ☹

sobik22
7. dub 2013

Do budoucna - Zkusil bych se zeptat i v Beránku agentura-beranek.cz. Bud na dlouho Jesle, nebo krátkodobé hlídání mají taky.

kathule
15. dub 2013

na nám. svobody je dětskou koutek, v OC OMEGA, a to tak že tam dáte prcka a jdete pryč.. musíte být na telefonu ale jinak máte volnost =) platí se za 1. hodinu 40,-.. pak za každou další půl započatou půl hodinu 10,-...což je bomba.. za 2 hodiny hlídání tak dáte 60,- což asi už nikde není 😉 mmj tam pracuju 😀