Hotel s bazénem poblíž Olomoucka

vercasindel
26. říj 2017

Aktualne nejaky pobyt s detmi na vikend?panorama a v bystrem jsme,byli...neco jineho?jeste znam hotel podlesi a v karlovicich lanternuba horal....nejlepe pobliz olomoucka,opavska,ostravska😊dekuji

denulinka1
26. říj 2017

My už několik let jezdíme do wellnes hotel Horal ve Velkých Karlovicich a naprostá spokojenost.

vercasindel
autor
26. říj 2017

jj,to jsem psala...omlouvam se za preklepy, z mobilu to je věc pro mě😀. Na horalu jsme byli 14 dni zpatky z nedele na pondeli, ty ceny jsou dost vysoke,jinak je to tam boží, od saun, po bazény i jídlo...ted hledam neco fakt pro deti,s koutkem,kdyby bylo venku skarede,al enco v cenove relaci panorama, bystre...cca do 1000kc na osobu na noc

editah222
27. říj 2017

@vercasindel hotel Vista Dolní Morava. Je tam bazén, větší dětská herna a spousta venkovních aktivit pro děti. Cenově je trošku příznivější než Horal, ale extra rozdíl to myslím nebude.

vercasindel
autor
28. říj 2017

Dekuji moc😊uz jsme jinde,ale koukam a vypada dobre.😊

lca180
29. led 2018

@vercasindel Dobrý den,mohu se zeptat,co jste vybrala.Vistu znám,Panorama a Horal mám v plánu...tak budu ráda za podobný tip,děkuji.

editah222
29. led 2018

@lca180 Grandhotel Tatra Velké Karlovice - to je novinka na "mapě" super hotelů 🙂