Hudební škola Yamaha, Brno

vlastovka
20. srp 2010

Ahoj všem maminkám 🙂 Mám půlročního chlapečka a chystáme se začít chodit do yamahy. Chodila jsem tam i s Elenkou a vždy se nám tam moc líbilo 🙂. Tak se chci zeptat, zda se některá nepřidáte. Pro tady ty malé dětičky o tom maminky ještě moc neví, tak se musím trošku poptat, aby nám ty hodiny vůbec mohly začít (pro ty starší děti je tam naopak problém se dostat, protože je zase zájem až moc veliký 🙂) ). Rádi bychom do Rubínku v Žabinách, jinak je možnost chodit i do jiných částí Brna, ale v Rubínku máme skvělou paní učitelku 🙂. Nepatří to mezi nejlevnější kroužky, ale s Elenkou jsme toho vyzkoušely hodně a v yamaze se nám opravdu moc líbilo 🙂. Víc informací je na wéwéwé.yamahaskola.cz (pro ty nejmenší jsou to "robátka", pro větší "první krůčky k hudbě"). Tak kdybyste měla některá zájem, ráda se podělím o zkušenosti 😉. Stojí to 1.500kč na pololetí a 150kč za zápis nového děťátka. A třeba se tam pak potkáme 🙂.

malovani
20. srp 2010

My se k vám nepřidáme, ale Evi má za sebou dva a půl roku v Yamaze a paráda, nadšení její i moje. My už budem pokračovat na flétničku....

vlastovka
autor
20. srp 2010

Díky za odpověď 🙂 Alespoň je vidět, že nadšení nesdílím sama 😉

spiraea
29. srp 2010

Ahojky, tak jsem dnes zjistila, že zápis do HŠ Yamaha v Brně - Tuřanech probíhá 1. září (středa) v 17. 00 hodin. Tak kdo by měl zájem.