Jak vypadají dětská hřiště u vás v okolí?

vendeta
18. srp 2009

holky jak vypadaj hřiště ve vašem okolí?U nas to jde.
Mam ale segru v Jablonci nad Nisou, byli jsme u ní o víkendu a u nich na sidlisti hruza, upropstred pískoviště psí hovínka, neposekanej travnik.
Kam je dobry se v teto situaci obrátit?

beruska2x
18. srp 2009

ahojky ja v Jablonci bydlim taky a u nas je u panelaku o.k. au prehrady je luxusni veeelikanske.. to je disciplina lidi co tam bydli a psi tam venci, jedine nafotit a dat na nastenku nebo volat Mestskou policii a se sekanim - dela to firma objednana a placena mestem ...

moniska24
18. srp 2009

Ahojky

jsem z Ústí nad Labem a kousek kde bydlím máme moc pěkné hřiště a hned vedle sluneční louku,kam nesmějí psi je to oplocené a opravdfu čisté,viz fota z albahttps://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

kubaka
18. srp 2009

Praha - sídliště - čím dál líp, postupně je rekonstruují a oplocují. Už se to docela dá.
Určitě volat na místní úřad - ti platí údržbu .

soanpe
18. srp 2009

já si nemůžu stěžovat 😉
hřiště jsou oplocená a v Praze jich je hodně.včera mi segra poslala odkaz na Gutovku a tam je to moooc hezký 😉

kristi
18. srp 2009

u nas v Riegracich je krasny, novy hriste. I s wc apod.

iloha
18. srp 2009

u nás na Proseku jsou různá, některá ještě z bývalých dob, ale hodně je rekonstruují a v parku u metra je teď nový krásný 😵
Jinak mám možnost srovnat s Nymburkem a to je děs. Jedno slušné je kousek od náměstí a další jsem zatím neobjevila. Nevím jak je to na sídlišti, ale u centra nic. ☹