Jaký máte názor na soukromé hlídání dětí?

colby
26. únor 2014

Dobrý den maminky, plánuji si v brzké době otevřít soukromé hlídání dětí, chtěla bych ale vyhovět potřebám maminek, kterým třeba nevemou děti do školky, nebo které nemají kam dát přes prázdniny. Ve třídě bych chtěla mít max. 10 - 15 dětí. Jaké jsou vaše nejčastější požadavky a co by jste jako maminka ocenila? Děkuji za pomoc a radu 🙂

ldemeterova
15. dub 2014

To mate pravdu. A taky v tom, ze najit pani na hlidani, co si s ditetem sedne, je velke umeni🙂)

zoologocka
14. čer 2014

ahoj vsem,pokud nekdo potrebuje hlidani o prazdninach v rokycanech a okoli,mozno i plzen,ozvete se,denni hlidani 350kc v cene je obed a piti,tydenni hlidani 1500kc,ina704729410

petraludvikova
14. čer 2014

Nedávno jsem nad tím také přemýšlela..Jsem u

jessika
14. čer 2014

10-15 dětí na jednu lektorku je moc. Ve státní školce to bývá víc, OK, ale pokud si platím těžké prachy za soukromou školku, tak chci, aby tam byla jedna lektorka na max 6 dětí.

zoologocka
15. čer 2014

ahoj vsem,je mi skoro 50let,mam zkusenosti s vlastnimi detmi,obcas hlidam znamym,vlastni vnoucatka nemam,nabizim,zde denni hlidani s obedem a pitim za 350kc,timto bych chtela podekovat te pani co mi pise tak,,hezke smsky,, pokud nemate odvahu mi zvednout mobil,tak me prosim nekontaktujte a jestli se vam zda moje cena premrstena,kontaktujte si hlidaci agenturu,pracovala jsem pro jednu agenturu a verte ze uz nikdy vice,preji vsem hezky den a vsem tem co hledate babicky,nebo tety na hlidani preji hodne stesti pri vyberu,ne vzdy je agentura to spravne reseni i kdyz ne vsechny jsou spatne,spis je to o lidech,ina

kajamalkova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nisulka
19. čer 2014

@colby Dobrý deň, chcela by som sa informovať ako u Vás dopadol nápad s hlídáním detí? Velmi by ma to zaujímalo,pretože sama súkromne hlídám pár detičiek a do budúcna by som možno uvažovala aj nad niečim ako detskou skupinou... Ďakujem za odpoveď

colby
autor
20. čer 2014

@nisulka Zatím pořád sháním informace 🙂 ale určitě dám vědět jak to pokračuje 🙂

nisulka
20. čer 2014

@colby Škoda, že sa to ešte nerozbehlo, pretože sa začínam o to viac a viac zaujímať. A máš aj niečo pozisťované.. napr. čo musíš splňat, nejaké predpisy, kolko je povolených detí na jednu dospelú osobu a tak?