• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jít nebo nejít do cirkusu? Dcera má dva a půl roku

10. června 2014 
Ahoj, v kolika letech jste byli s dětma poprvé v cirkusu? Dcera má dva a půl a teď jsem zjistila, že v Brně bude cirkus Humberto, tak to chci zkusit. Zvířátka se jí líbí, klaunům by se asi taky smála, jenom nevím jestli vydrží tak dlouho sedět.
28. únor 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a proč by ne? Pokud to celé nevydrží, tak prostě odejdete. Bývá tam v polovině přestávka. Já s klukem chodila i do divadla už od 2 let a to je na udržení pozornosti horší než cirkus, řekla bych...
28. únor 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdy bych tam nešla, hnusí se mi to.... Je to týrání zvířat :pensive: .
28. únor 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@vanilka_eva Zdravím :slight_smile: , taky už sem přemýšlela, kdy tam malou vemem, ale dokud nevydrží sedět víc jak 2 minuty na jednom místě, tak to asi neklapne :sweat_smile: . Záleží, jaká vaše dcera je, jestli tam chvíli vydrží, to se takhle nedá říct :sweat_smile: .
28. únor 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janapavlik na tohle jsem se ale neptala
28. únor 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
my taky byli kdyz bylo malymu okolo 2 let.. a mel z toho obr zazitek.. urcite bezte..
28. únor 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanilka_eva přímo v cirkusu Humberto jsem byla poprvé se synem před rokem a něco - na jeho 6. narozeniny. Bavila ho asi polovina představení - mají skvělého klauna a zvířátka (hlavně následné focení s nimi) se mu taky líbily, ale taky mají dost artistických vystoupení, které byly zajímavé pro dospělé, ale většina dětí se při nich nudila (hlavně těch menších).
28. únor 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanilka_eva já vím, to byl můj názor :wink: Není nad chození do divadla, chodíme od 3 let :wink:
28. únor 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanilka_eva muzu se zeptat, kdy bude v brne? chtěla bych taky s malou jit, diky :wink:
28. únor 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Našla jsem to dneska tady ve slevách, píšou že od 13. do 21. 3. http://www.zapakatel.cz/cs/brno/detail/id-13412--do-cirkusu-humberto-od-110-kc-nove-predstaveni
28. únor 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli se synem v tom pražské vodním a zvířecím cirkuse, když mu byl rok a 3/4, byla tam i pauza a celé si to užil a to je fakt neposeda, ale klasický cirkus si zatím netroufnu. to mi přijde až pro starší děti, protože tam nejsou jen ta zvířátka, ale jak už tu bylo psáno, i ti artisti a tak...a to mrňata asi moc nezaujme.
28. únor 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak přesně to jsem řešila minulý rok. Malá měla čerstvě dva a přijel cirkus, byl to Berousek,jeste pred vchodem jsem vahala, ale nakonec jsme šly a výsledek? Malá byla tak nadšená, ze jsme sli ještě jednou i s tatinkem. A ve vedlejším městě byl cirkus Humberto, tak jsme kvůli nj jeli i tam a byli jsme zklamani, s Berouskem se to nedalo absolutne srovnat,doslova jsme se tesili na konec.
28. únor 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi záleží také jaké je dítě. Dcera má taky 2,5 let a vydrží sedět tak 15 minut... Navíc by se v klasickém cirkuse spousty zvířat bála... V Portugalsku jsme byli na show papoušků a lachtanů a vydržela chvilku a jen protože to bylo "venku" a mohla pochodovat tam a zpět... Ale u mořského akvária vydržela hodiny...
Asi bych jí spíš vzala na nějakou ekofarmu, do mořského světa nebo na pouť...
Naší dceři udělá větší radost krmení kachniček v parku než se dívat na lva v cirkuse... :slight_smile:
28. únor 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše malá neposeda byla v cirkusu loni, něco přes 2 roky, v Berouskovi. Vrtěla se celou dobu, chvilku stála, chvilku seděla, plazila se po mně, asi 10x jsem s ní šla ven čůrat... no nicméně byla nadšená, moc se jí to líbilo. Já teda byla servaná jak jetel :grinning:
28. únor 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nejít! Víte vůbec jak jsou ta zvířata "cvičena"? Přece nechcete dětem ukazovat týrání zvířat. http://www.stopcircussuffering.com/europe/
28. únor 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vanilka_eva já bych šla. Byli jsme s holkama v Cirkusu Berousek a holky byly nadšené - a to i z artistických čísel. V cca po hodině přestavení je přestávka - můžete se projít - podívat na zvířátka, projet se na poníkovi či na vebloudovi nebo venku měl cirsku Berousek malý kolotoč.

Letos půjdeme určitě znovu.
28. únor 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodne zalezi na temperamentu ditete. Muj syn byl poprve vloni v lete - mel neco pres tri roky - a vydrzel tam cca 10 min. Vadila mu hlasita hudba a taky se bal klauna. On vubec klauny moc nemusi. Takze ne pro kazdeho je to pozitivni zazitek.
2. bře 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my chodíme od roka, a ohromnej úspěch, sedí a koukají :slight_smile:))
10. čer 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
do cirkusu bych svoje deti nikdy nevzala jsem proti tyrani zvirat!!!!!
10. čer 2014 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tvůj příspěvek