Jít nebo nejít do cirkusu? Dcera má dva a půl roku

vanilka_eva
28. únor 2014

Ahoj, v kolika letech jste byli s dětma poprvé v cirkusu? Dcera má dva a půl a teď jsem zjistila, že v Brně bude cirkus Humberto, tak to chci zkusit. Zvířátka se jí líbí, klaunům by se asi taky smála, jenom nevím jestli vydrží tak dlouho sedět.

zelva
28. únor 2014

No a proč by ne? Pokud to celé nevydrží, tak prostě odejdete. Bývá tam v polovině přestávka. Já s klukem chodila i do divadla už od 2 let a to je na udržení pozornosti horší než cirkus, řekla bych...

janapavlik
28. únor 2014

Nikdy bych tam nešla, hnusí se mi to.... Je to týrání zvířat 😔 .

camelinka
28. únor 2014

@vanilka_eva Zdravím 🙂 , taky už sem přemýšlela, kdy tam malou vemem, ale dokud nevydrží sedět víc jak 2 minuty na jednom místě, tak to asi neklapne 😅 . Záleží, jaká vaše dcera je, jestli tam chvíli vydrží, to se takhle nedá říct 😅 .

vanilka_eva
autor
28. únor 2014

@janapavlik na tohle jsem se ale neptala

luciebx
28. únor 2014

my taky byli kdyz bylo malymu okolo 2 let.. a mel z toho obr zazitek.. urcite bezte..

petrajurinova
28. únor 2014

@vanilka_eva přímo v cirkusu Humberto jsem byla poprvé se synem před rokem a něco - na jeho 6. narozeniny. Bavila ho asi polovina představení - mají skvělého klauna a zvířátka (hlavně následné focení s nimi) se mu taky líbily, ale taky mají dost artistických vystoupení, které byly zajímavé pro dospělé, ale většina dětí se při nich nudila (hlavně těch menších).

janapavlik
28. únor 2014

@vanilka_eva já vím, to byl můj názor 😉 Není nad chození do divadla, chodíme od 3 let 😉

mabe
28. únor 2014

@vanilka_eva muzu se zeptat, kdy bude v brne? chtěla bych taky s malou jit, diky 😉

vanilka_eva
autor
28. únor 2014

Našla jsem to dneska tady ve slevách, píšou že od 13. do 21. 3. http://www.zapakatel.cz/cs/brno/detail/id-13412...

blahova_andrea
28. únor 2014

my byli se synem v tom pražské vodním a zvířecím cirkuse, když mu byl rok a 3/4, byla tam i pauza a celé si to užil a to je fakt neposeda, ale klasický cirkus si zatím netroufnu. to mi přijde až pro starší děti, protože tam nejsou jen ta zvířátka, ale jak už tu bylo psáno, i ti artisti a tak...a to mrňata asi moc nezaujme.

marci81
28. únor 2014

Ahoj, tak přesně to jsem řešila minulý rok. Malá měla čerstvě dva a přijel cirkus, byl to Berousek,jeste pred vchodem jsem vahala, ale nakonec jsme šly a výsledek? Malá byla tak nadšená, ze jsme sli ještě jednou i s tatinkem. A ve vedlejším městě byl cirkus Humberto, tak jsme kvůli nj jeli i tam a byli jsme zklamani, s Berouskem se to nedalo absolutne srovnat,doslova jsme se tesili na konec.

lucieandrlova
28. únor 2014

Asi záleží také jaké je dítě. Dcera má taky 2,5 let a vydrží sedět tak 15 minut... Navíc by se v klasickém cirkuse spousty zvířat bála... V Portugalsku jsme byli na show papoušků a lachtanů a vydržela chvilku a jen protože to bylo "venku" a mohla pochodovat tam a zpět... Ale u mořského akvária vydržela hodiny...
Asi bych jí spíš vzala na nějakou ekofarmu, do mořského světa nebo na pouť...
Naší dceři udělá větší radost krmení kachniček v parku než se dívat na lva v cirkuse... 🙂

aajda
28. únor 2014

Naše malá neposeda byla v cirkusu loni, něco přes 2 roky, v Berouskovi. Vrtěla se celou dobu, chvilku stála, chvilku seděla, plazila se po mně, asi 10x jsem s ní šla ven čůrat... no nicméně byla nadšená, moc se jí to líbilo. Já teda byla servaná jak jetel 😀

cayene
28. únor 2014

Nejít! Víte vůbec jak jsou ta zvířata "cvičena"? Přece nechcete dětem ukazovat týrání zvířat. http://www.stopcircussuffering.com/europe/

baris
28. únor 2014

@vanilka_eva já bych šla. Byli jsme s holkama v Cirkusu Berousek a holky byly nadšené - a to i z artistických čísel. V cca po hodině přestavení je přestávka - můžete se projít - podívat na zvířátka, projet se na poníkovi či na vebloudovi nebo venku měl cirsku Berousek malý kolotoč.

Letos půjdeme určitě znovu.

yellowbanna
2. bře 2014

Hodne zalezi na temperamentu ditete. Muj syn byl poprve vloni v lete - mel neco pres tri roky - a vydrzel tam cca 10 min. Vadila mu hlasita hudba a taky se bal klauna. On vubec klauny moc nemusi. Takze ne pro kazdeho je to pozitivni zazitek.

jaydeep
10. čer 2014

my chodíme od roka, a ohromnej úspěch, sedí a koukají 🙂))

punky
10. čer 2014

do cirkusu bych svoje deti nikdy nevzala jsem proti tyrani zvirat!!!!!

crazys
4. dub 2017

Maminky a máte někdo zkušenost s cirkusem Carini?