Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kam a jak jezdíte s dětmi na cyklo výlety kolem Brna?

teriakilada
16. led 2018

Pěkný den dámy! Malá bude mít rok a rádi bysme ji na jaře začali brát na projížďky. Máte někdo pozitivní zkušenosti s vozíky za kolo? Na to, aby jela na sedačce je podle nás moc malá, ale ty krytá vozítka za kolo nejsou nejlevnější, máte nějakou spolehlivou půjčovnu nejlépe v Brně? Nikdo ze známých ještě děti nemá, tak by mě zajímalo, v čem vozíte děti vy a jak staré.

A nakonec bych opravdu ocenila tipy na nenáročné stezky kolem Brna, kde to bude pro malou bezpečné, až ji povezeme. Děkuji za tipy!

konidana
16. led 2018

Vozík za kolo je super! Pro děti tak do 3 - 4 let. Od 2 let lze brát děti i na sedačce - my měli k všeobecné spokojenosti přední. Lze si lépe s děckem povídat, ukazovat, je více pod kontrolou rodiče.

wenduliks
16. led 2018

@teriakilada My mame Chariot,pouzivame uz od 5mesicu a super spokojenost. Sedacky na.kolo nejsou na zadne dlouhe výlety. Myslim,ze cyklovozik je pro deti i mnohem pohodlnejsi. Kdyz je potřeba,krasne se tam vyspí.

tynka9
16. led 2018

S cyklovozikama je akorát potřeba se vyhnout většímu provozu a třeba prašnějším cestám, aby prťata nedýchala prach a spaliny.

Jinak moc pěkná je třeba cyklostezka do Bílovic podél řeky, na konci je i hospůdka, zpátky do Brna je to navíc z kopce, takže je člověk zpátky za chvilku a navíc bez námahy. Jen je poměrně frekventovaná.

petajansa
17. led 2018

@teriakilada @wenduliks souhlas, s chariotem jsme taky moc spokojeni, ale dobre a levnejsi jsou i YERP, muzete si to urcite na vikend pujcit ( kousek za bystrci http://www.vozikzakolo.cz/ nebo https://www.cyklospeciality.cz v centru) za par penez a pak se rozhodnout, jestli to za to stoji.

Sem začni psát odpověď...

Odešli