Kam chodit s 6měsíčním dítětem na cvičení v Brně?

krmv
26. říj 2013

Mate nejakx tip kam chodit s 6mesicnim prckem na cviceni v Brne napr.kde je i cviceni na mici.dekuji

katyxq
26. říj 2013

Mamicentrum (kouske od Ronda)

kaschmar
22. led 2015

@krmv Ahoj chodíme do Sokola Královo Pole se synem co má teď rok a půl. Hledáme někoho, kdo by se přidal. Zuzana

krmv
autor
22. led 2015

@kaschmar Děkuji za reakci, ale uz mame 20mesicu a jsme z Bystrce, tak premyslime ted nanovo kam chodit. Nevim zda tam je taky nejaky sokol nebo ne a co hlavne v sokolu delaji.

kaschmar
23. led 2015

Ahoj, tak mrkni sem

http://sokolovna.unas.cz/index.php?page=kralicci

Kdyby se Vám chtělo se přidat, ve čtvrtek se můžeme domluvit. Byla bych ráda, kdybych tam měla známou maminku. Je to moc supr. Je tam asi 30 dětí s maminkama a zábava v plném proudu. První hodina zdarma. Dej vědět. Pá Zuzana

monicka_m
4. lis 2015

Ahoj,obnovuji téma .... máte prosím současné zkušenosti se cvičením pro miminka v Brně? Konkrétně od 6 měsíců? Chodili jsme s kamoškou na pondělní kurzy do Majka-centrum a je to teda katastrofa, vyhhození peněz, doma s malým udělám víc aktivit, tak bychom tentokrát rády na doporučení jiných maminek, děkuju moc 🙂

whelp
13. led 2016

My chodíme do Větrniku (pro děti Větřníček) na Nerudove a spokojenost. Ale taky stovka na hodinu. Jinak se teď rozjíždí cvičení s miminky v Lužánkach, je to pod sekcí jóga-ale jde o cvičení. V tomto pololetí se to pokud vím nenaplnilo, ale na únor to znovu vypíšou. A tam se platí 900 pololetí, takže paráda 😀

jitulasek
19. dub 2016

Já dnes byla poprvé s 5m mrňousem na cvičení v Průvanu v Unionu - moc se mi to líbilo a jemu snad taky🙂 Je to pro mimča 3-12 měsíců, vždy v úterý 11:15-12:15. Mají tam různé cvičební pomůcky, fůru hraček na rozptýlení (s takovými mrňaty nejde cvičit 60min v kuse), dozvěděla jsem se dost info. A po hodině můžete v tělocvičně zůstat a v klidu třeba nakojit, přebalit... A hlavně cena lidová - 55,- Kč, když máte permanentku (je na 10 vstupů), ale nemusíte chodit pravidelně, prostě jen když přijdete, odečte se vstup... Nebo jednotlivé vstupy za 80,-. Odkaz zde:
http://velkypruvan.cz/telarna.html
Je to dole, v malé tělocvičně.