• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kam chodit v Přelouči s dětma plavat?

12. května 2009 
Ahoj maminy,
vracime se ze slovenska zpatky do cech mesta prelouc. kam se necha chodit na plavani s detmi? dekuji moc za odpovede
27. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my chodíme na Smíchov do Holmes palace garden od www.lavoda.cz, tam se mi moc líbí. Jsou tam moc příjemné lektorky. S Tomíkem jsme už v půlce a nijak extra se mu to nelíbí, ale ty lektrorky nás moc podporují a věnují se nám mnohem víc než ostatním. Tak držím palečky ve výběru.
Papa Míša
8. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chodite nektera na plavani kojencu?? Ja bych chtela ale u nas je to az od 6mesicu-mozna je to tak vsude-nevim...
12. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momin, plavání kojenců v bazénu bývá většinou od 5 - 6 měsíců, do té doby je plavání ve vaničkách. Osobní zkušenost zatím nemám, my potřebujeme chodit odpoledne a zatím nemají otevřený kurz ve vhodné době:frowning2: Paní mi slíbila, že se mi ozve během 14 dnů, a už je to 3 týdny a nic:frowning2:
12. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mom: my od čtvrtkaa začínáme chodit na vaničky do kenny - jenže v nj je nemají v provozu, takže přivchází v úvahu fren nebo rožnov ....
12. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
O tech vanickach sem ani neslysela.. myslite ze se pak mimi bude bat kdyz nechodilo na vanicky a bude chodit aZ OD TECH 6 MESICU??
12. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momin, já DOUFÁM, že ne, my taky na vaničky nechodili:slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mom - netuším ..ale klidně se ti ve čtvrtek zeptám, jakou mají zkušenost :wink:
12. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bys byla hodna.Tak mi potom dej vedet. Vsak se potkavame i na Okr.novyjicin :wink:
12. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se také začíná od 2.měsíců plaváním ve vaně a od 6.měsíců bazén. Ve čtvrtek jdeme poprvé do vany, tak jsem zvědavá :sunglasses: :unamused:
12. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek