Kam chodit v Přelouči s dětma plavat?

jolanka
27. dub 2009

Ahoj maminy,
vracime se ze slovenska zpatky do cech mesta prelouc. kam se necha chodit na plavani s detmi? dekuji moc za odpovede

molicova
8. kvě 2009

ahojky, my chodíme na Smíchov do Holmes palace garden od www.lavoda.cz, tam se mi moc líbí. Jsou tam moc příjemné lektorky. S Tomíkem jsme už v půlce a nijak extra se mu to nelíbí, ale ty lektrorky nás moc podporují a věnují se nám mnohem víc než ostatním. Tak držím palečky ve výběru.
Papa Míša

momin
12. kvě 2009

Holky chodite nektera na plavani kojencu?? Ja bych chtela ale u nas je to az od 6mesicu-mozna je to tak vsude-nevim...

shaula
12. kvě 2009

Momin, plavání kojenců v bazénu bývá většinou od 5 - 6 měsíců, do té doby je plavání ve vaničkách. Osobní zkušenost zatím nemám, my potřebujeme chodit odpoledne a zatím nemají otevřený kurz ve vhodné době☹ Paní mi slíbila, že se mi ozve během 14 dnů, a už je to 3 týdny a nic☹

hupcza
12. kvě 2009

mom: my od čtvrtkaa začínáme chodit na vaničky do kenny - jenže v nj je nemají v provozu, takže přivchází v úvahu fren nebo rožnov ....

momin
12. kvě 2009

O tech vanickach sem ani neslysela.. myslite ze se pak mimi bude bat kdyz nechodilo na vanicky a bude chodit aZ OD TECH 6 MESICU??

shaula
12. kvě 2009

Momin, já DOUFÁM, že ne, my taky na vaničky nechodili🙂

hupcza
12. kvě 2009

mom - netuším ..ale klidně se ti ve čtvrtek zeptám, jakou mají zkušenost 😉

momin
12. kvě 2009

To bys byla hodna.Tak mi potom dej vedet. Vsak se potkavame i na Okr.novyjicin 😉

simounah
12. kvě 2009

U nás se také začíná od 2.měsíců plaváním ve vaně a od 6.měsíců bazén. Ve čtvrtek jdeme poprvé do vany, tak jsem zvědavá 😎 😒