Kam chodíte s dětmi v Táboře?

lena27
5. bře 2009

Kam chodíte s dětmi v Táboře a jaké máte zkušenosti?

deny55
25. bře 2009

V Táboře nic moc ☹ .Já chodím s dcerou do pleveckého bazénu v Táboře.(Vnitřní dětský bazén)

mispuli
2. dub 2009

Já vám Tábor závidím,přes zimu sice nic moc,bazén,človíčkov ve dvořákovi je bezva,ale léto je báječný,prochajdy po starým městě,pískoviště Na Šancích(tam to chce jít dopo,pak tam praží sluníčko),výborný je dětský hřiště pod 1. základní školou na Klášteráku,až se udělá sportovní zona dole na Sojčáku,tak to taky bude super,procházky dole u řeky 🙂 🙂 a letní venkovní plavečák je taky bezva

janocka
13. lis 2009

jumajka • 12. říjen 2009 ve 14:33
Ahoj, muzete mi prosim poradit jak travit volny cas s malym prckem? (1,5 roku) Popripade nejake tipy na vylety. Dekuji.

misak78 • 1d • 22. říjen 2009 ve 20:49
jumajko: docela často jezdím do Malšic a musím říct, že Tábor je na akce docela "mrtvý" jediné, co mně zaujalo je plavání- v bazénu je dělá firma Juklík. nelekni se, maj sice sídlo v Praze ale kurzy pořádají i v Táboře. a pak : rcradost

sygy • 1d • 30. říjen 2009 ve 23:00
Ahoj, v Táboře opravdu neni moc akciček kam s dětmi...misak78 - Co je v Malšicich ??
Na plavání jsme chtěli take chodit, ale v Jukliku maji vetsinou obsazena mista a musi se hodne dlouho dopredu prihlasit a navic ty ceny taky nejsou moc nizke 😒

jumajka • 1. listopad 2009 ve 13:07
Ahoj, dekuji za odpovedi. V RC Radost jsme se byli podivat a svuj program jsme si nasli 😉 Na ten Juklik jsem taky koukala - kontaktovala jsem je a maji terminy az na zimu. Nevim jestli muzeme chodit sami do maleho bazanu - samozrejmne s plenkovymi plavkami. Malymu je 1,5 roku. Taky resim jestli je ten bazen vhodny kvuli nemocem.

A co je tedy v tech Malsicich? 🙂

Dekuji.

smajlik • 1d • 11. listopad 2009 v 15:53
ahojky, Juklík doporučuji 🙂, chodím s malou od září . Ale i normálně v Táborském bazénu se dělají kurzy plavání s dětmi, a vyjde to asi o dvě třetiny levněji

jumajka: nemocí se ani tak neboj, ale spíš nachlazení - u nás se po začátku plavání ukázalo že malá má zvětšenou nosní mandli a nesmí proto teď do chlorované vody (ta to zhoršuje, i když v Juklíku říkají že mají chloru málo, ale stejně tam je). Dusí se mi, dýchá jen pusinkou atd.

taky by mě zajímalo co je v Malšicích?

Mimochodem, co nějaká restaurace v okolí s dětským koutkem? 😕

misak78
15. lis 2009

Ahoj holky,
moc se omlouvám že sem nereagovala dříve ☹ . Když se kouknete na můj login, tak tam je psáno že jsem z Prahy- chtěla sem objasnit, proč vím( nebo spíš nevím) o akcích v Táboře 😒 .
V Malšicích je babička s dědečkem 🙂 a tak tam často s malou jezdím. A jelikož manžel dělá na směny, tak jsem tam někdy i čtrnáct dní vkuse. Proto jsem si vyhledávala, kam s dětmi v Táboře ☹ . Takže se opravdu moooc omlouvám, jestli sem vás navnadila na nějaký super zážitky!!!

copa
27. únor 2013

víte o nějaké restauraci v Táboře, kde by byl třeba dětský koutek??