Kam do kadeřnictví? Praha

klarisa6
26. říj 2017

Ahojky, prosím tipy, hledám kadeřnictví, v centru Prahy, někde v okolí metra Florenc, Bílá labuť, Staroměstská, Národní třída..., mám vlasy na ramena, ale potřebuji jen klasiku (umýt, prostříhat, upravit, aby to vypadalo dobře, nechci žádné ondulace) a taky nechci za to dávat majlant! A potřebuji se objednat do středy. Funguje někdo takový v tomto okolí a za levnější korunu? Moc děkuji za tipy 😉

mku
26. říj 2017

@klarisa6 ja mam zkusenost, ze v centru Prahy je to fakt za brutalni penize a vysledek jeste k tomu nic moc... lepsi jsou okraje prahy, idealni uplne mimo prahu 🙂 ja napr jezdim z prahy az k jaromeri, ale vyplati se mi to... zatimco v praze jsem za strihani, melir, preliv a foukani davala min 2500-3000kc, ted to mam cele na 700 🙂

klarisa6
autor
27. říj 2017

@mku Jejda, tak tohle fakt neee... ale i tak díky za názor. Já jinak moc nechodím, spíš si to jen poupravuji doma. Kdysi jsem měla kousek od práce - v centru Prahy - dvě bezvadná kadeřnictví. Jednou za čas jsem si tam odskočila a fakt super, za pár korun, mytí, prostřihání, učesání, žádné vyloženě extra ondulace na ples jsem nechtěla, jen prostě osvěžit a člověk se cítil fakt lépe. Ale už dávno skončili... Tak hledám náhradní 😉

pettischwarz
27. říj 2017

Salon Vikasso, Kolbenova, střih za 200,- (koupit voucher na Slevomatu). Recenze mají horší, ale já tam byla 2x a stříhání spokojenost. Pracují tam Ukrajinky.

klarisa6
autor
30. říj 2017

@pettischwarz Hmm... díky za tip, kouknu se a uvidím 😉

laura252
29. lis 2017

@klarisa6 Já jsem tedy byla v studiu Monami, je to na Urxově... jen bohužel ty ceny jsou vyšší. Resp. také jako všude jinde po centru. To bylo ale jen dočasně, teď chodím kámošce, ale ta je za Prahou 🙂