Kam na plavání s mimčem od 3 měsíců v Brně?

bajcik007
30. srp 2011

Prosím o radu kam plavat s dcerkou už bych chtěla začít chodit děkuji za rady... 🙂

veruska007
30. srp 2011

Libilo se nam na Plavaccich 😉, Trida gen. Piky.
Filia byla trochu horsi, kamaradky si dost stezovaly, mne to tak hrozny neprislo, ale Plavacci byli urco lepsi.

hojda
30. srp 2011

S tak malým mimi, někam do vany, ne? Nevím jestli je v Brně slaná voda. V poslední době se plavání dětí v chlorované vodě nedoporučuje. Já už si u druhého mimi plavání asi odpustím.

luciperka
30. srp 2011

ahoj, doporučuji Kenny klub v Řečkovicích. My tam od 3 měsíců plavali ve vaničce a bylo to super. Potom se pokračuje v mořské vodě, kde jsou děti hromadně, ale to doporučuju až po naočkování Prevenarem, dřív ne.

terkaz
30. srp 2011

Ahojky slanou vodu maji v Kenny, ale plavani tam z vlastni zkusenosti nedoporucuji. Pokud bych mela nekdy treti dite, na plavani s nim bych uz nechodila. Do chloru vubec, do kenny v zadnem pripade.

daee
30. srp 2011

Já mám naopak z Kenny zkušenost dobrou, plaveme tam už dlouho a od září zase pokračujeme...s tak malým mimi ale jedině na vaničky a do bazénu až potom...

disaster
25. zář 2011

@terkaz Můžu se zeptat, proč jste nebyla v Kenny spokojená?

mmorgana
25. zář 2011

Přidávám se ke spokojeným klientům Kenny. Od necelých tří měsíců jsme plavali ve vaně doma - je to sice dražší, ale instruktorka Jana je úplně super (součástí byla i poradna psychomotorického vývoje). Od července plaveme v Kenny v bazénu se slanou vodou. Připadá mi, že každá instruktorka je jiná a dost záleží, která Ti sedne. Teď plaveme se Sylvou a je to úplně super 🙂

hanaa22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz