Kam na výlety s kočárkem ve východních Čechách?

verusinek
17. črc 2010

Ahojda holky, nemáte nějaký tipy na výlety ve východních čechách (nebo do vzdálenosti 100km od HK) s kočárkem, nejlépe do přírody. (zoologické zahrady jsou fajn, ale v případě horka to není nic moc) 🙂 Předem moc děkuji za každý příspěvek.

marhulinka
21. črc 2010

Jééé tak já budu taky zvědavá na nějaké tipy...zatím nikdo nic ☹ ??

jajkax
22. črc 2010

Prachovské skály?my tam s malou byli dvakrát, koukala ,občas šla za ručku,líbilo se jí to. 😉

marhulinka
23. črc 2010

@jajkax jéé Prachovské skály navrhoval můj manža,já tam byla naposledy jako malá...tak si to tam neumím vůbec vybavit,takže s kočárkem přístup o.k.??

jajkax
23. črc 2010

no jako nedostanete se všude, ale jsou tam normálně cesty které jsou právě vhodné i pro kočárky.Je tam chládek tak na takové ty rozpálené dny ideální, 😉

mkr
23. črc 2010

my jezdíme do Častolovic na zámek, hodně na Kuńku - ve Dřítči krmíme ryby 🙂, nebo na Kočičí hrádek

lucis8
24. črc 2010

Já se také přidávám k Častolovicím a Kuňce, pravidelně také zařazujeme Biřičku na Novém Hradci (hřiště, bufet, teď po odbahnění i možnost koupání). Pak taky Staré Hrady u Jičína , hrad Pecka pokud je zrovna nějaká akce,rozhledna na Chlumu (příjemná hospůdka pod ní 😉 +procházka po bojišti, Hrádek u Nechanic pokud je nějaká akce, Ranč Bělečko. Nové Město nad Metují.

barcaa
30. črc 2010

Sice už je to středočeský kraj - ale zámek Žleby a hlavně přilehlá obora. O prázdninách je tam každý den program - dravci a jejich výcvik - přímo v té oboře je i dětské hřiště. Jezdíme tam hodně často, zámecká zahrada je taky nádherná a hlavně je tam skoro všude stín.

aajina
5. srp 2010

@barcaa Díky za tip, dneska jsme tam byli a je to tam opravdu fajn 😉

barcaa
8. srp 2010

@aajina - to jsem ráda, že se vám tam líbilo. 😉

verusinek
autor
15. srp 2010

Děkuji moc za tipy... 😵 .

xkacatkox
23. srp 2010

http://www.pardubice-racecourse.cz/pro-navstevn...
pro dětičky co mají rádi koníčky, náš Matýsek je zbožňuje
http://www.pardubice-racecourse.cz/pro-navstevn...

mamina
10. říj 2010

Ahoj,holky.Omlouvám se,že Vám sem lezu,jen jsem Vám chtěla říct: Zítra otvírám kavárnu s dětským koutkem v Pardubicích v Pyramidě,v prvním patře(výtah,eskalátory tam jsou) -9*5,5metru,bude hotovej během tohohle týdne,tak kdyby jste měli cestu,jste zvané.Mám už i stránky,zatím bez fotek (dodám),ale prej hezký,říkali holky. www.kavarnaumaminy.cz Těším se.Papa. 🙂

xkacatkox
10. říj 2010

@mamina jééé, jsem moc nadšená, určitě s matýskem přijdu, moc se těšíme

mamina
10. říj 2010

Já taky! 😵

kacab
2. pro 2010

@verusinek ahojda, teď v zimě to asi není tak aktuální, ale pád dobrých typů na příští sezonu....
Přidávám se - Kuňka, Častolovice jsou super a my ještě jezdíme do Potštejna... Z náměstíčka je krásná procházka nejen s kočárkem podél vody na Vochtanku a můžete tam i vychytat program pro děti... Dá se s kočárem i nahoru na zhříceninu, ale to se pak musí projet městem a zaparkovat až ze zadu u panelárky vedoucí nahoru... Vochtanka je ale lepší... je tam i potok, místy hodně mělký a děti se v létě ve vedru můžou brouzdat a hrát si s kamínky....Přikládám odkaz... http://www.kempcountry.rychnovsko.com/
... a potom každoročně jedeme s dětma i kočárem na Velkou Deštnou (Orlický hory) - krásná procházka po horách, z parkoviště sedla vede až nahoru k bufetu asfaltka(bez aut) , je to tak na hodinku cesty nahoru, dolů to jde rychleji 🙂
... letos jsme i vyjeli s kočárem kabinkovou lanovkou na Černou Horu a dolů do Jánských Lázní jsme to sešli - je tam asfaltka, bez aut, bylo to fajn!!!
... další super typ, když je vedro... je jít z Nového Města nad Metují podél vody "do Pekla"... to je nádhera a pro méně zdatné do něj jen dojet a tam se projít...
.... a klasika - babiččino údolí... prostě krása !!!!
... a pak jsme ještě objevili V Polsku - Když se projede centrem Kudowý-Zdroj - tak asi 10km za je Karlow - je tam dino park a v celku levné vstupné... cestou kupa stánků a kdo by jste něměli kočár, tak pořádné boty na nohy - dá se jít na nějakou vyhlídku do skal... To jsme ale nezkoušeli, v tý době jsem byla těsně před porodem a v golfáči jsme měli malou.. našla jsem fotku... v zadu v těch skalách je ta vyhlídka - bylo tam i dost lidí s dětma v krosnách, takže asi to bude dobře přístupné.... na jaře se na to chystáme taky 🙂

verusinek
autor
2. pro 2010

@kacab díky moc za super tipy, příští rok se budou určitě hodit 😉

martulk4
12. bře 2017

Obnovuji diskuzi - ráda bych poprosila o nějaké tipy na krátký výlet ve Vých.čechách s 9m miminkem. Nechceme být na Velikonoce doma a rádi bychom na pár hodin vypadli. Napadli nas taky ty Castolovice kvuli parku a minizoo... Poradte.

baronka123
12. led 2018

Dobry den,take by me zajimaly vylety s kocarkem,mame croozer,spis do prirody...a nemela by nektera z vas tip na klidne ubytovani pro 2 dospele s 2 malymi detm v Pardubic.kraji?Moc diky